Prekių krepšelis

Rinkiniai

Norite išbandyti kažką naujo, tačiau nežinote, ką? Negalite apsispręsti, kokio sekso žaisliuko norite? O gal norite visko ir iškart? Tada sekso prekių rinkinys – tai viskas, ko Jums reikia! Rinkinukai yra subalansuoti tokiu būdu, kad Jūsų miegamajame būtų „visko po truputį“ ir nieko netrūktų. Su jais turėsite galimybę išbandyti skirtingus sekso žaislus ir rasti labiausiai sau tinkantį. Be to, tai yra puiki dovana porelei arba mylimam žmogui!

Items 1-36 of 51

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Erotinis rinkinys Eksperimentas

  Erotinis rinkinys Eksperimentas

  Special Price 48,95 € Regular Price 60,53 €
 2. Karšta naujiena
  Strap on "Rinkinys"
 3. Malonumo rinkinys "LELO Accomplice"

  Special Price 89,00 € Regular Price 125,00 €
 4. Malonumo Rinkinys "LELO Alibi"

  Special Price 80,10 € Regular Price 89,00 €
 5. Karšta naujiena
  Sekso rinkinys Tikri vyrai

  Sekso rinkinys Tikri vyrai

  Special Price 34,75 € Regular Price 52,13 €
 6. Karšta naujiena
  Sekso rinkinys Orgazmas
 7. Karšta naujiena
  Sekso rinkinys Kristalas
 8. Sekso Žaisliukų Rinkinys "Palaima"

  Special Price 49,00 € Regular Price 69,95 €
 9. Vergovės rinkinys "Wild pleasure"

  Special Price 39,00 € Regular Price 55,95 €

Items 1-36 of 51

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

Kokie būna sekso žaisliukų rinkiniai

Patys populiariausi yra rinkiniai, skirti specialiai vyrams, specialiai moterims arba poroms. Taip pat rinkiniai analiniam seksui ir G-taškui. Jie susideda iš vieno arba kelių vibratorių, analinių bei vaginalinių kamuoliukų, vandens pagrindo lubrikanto, masturbatorių. Čia reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvieno rinkinio komplektacija yra skirtinga, todėl rinkitės atidžiai, pagal savo lūkesčius.

Kodėl verta rinktis

Sekso žaisliukų rinkinių kainos nėra labai aukštos. Dažniausiai vienas rinkinys kainuoja tiek, kiek kainuotų vienas, kiek brangesnis vibratorius. Todėl jei norite išbandyti kažką naujo, tačiau dvejojate, ar jum patiks, drąsiai rinkitės rinkinį išbandymui. Tai taip pat puikus pasirinkimas sekso žaidimų naujokams – išbandę visko po truputį jau žinosite, kas Jums patinka ir ko norite!

Visi erotiniai rinkinukai sukurti drąsiems ir geidulingiems eksperimentams. Turėdami tokį rinkinį, jūs niekada nepajusite seksualinių pojūčių monotonijos. Nauji įspūdžiai ir potyriai tikrai bus stiprūs. Jeigu esate pasiruošęs įgauti naujos patirties naudodami sekso žaislus, ar visiškai nenorite riboti savęs erotiniuose žaidimuose, tuomet sekso prekių rinkinukas yra pats geriausias jūsų pasirinkimas, koks tik galėtų būti!