Sekso prekės, reikmenys ir jų teikiamas malonumas

Parduotuvė, kurioje parduodami sekso reikmenys, dažnai lietuvių apeinama iš tolo. Vengiama į ją pažvelgti ar apie ją kalbėti, tačiau sužinoti daugiau apie sekso prekių parduotuvės asortimentą nori dauguma. Tai aktuali tema tiek vyrams, tiek moterims.

Sekso reikmenys gali būti labai įvairūs, todėl klientų patogumui yra suskirsti į populiariausias kategorijas, kad būtų lengviau išsirinkti.

Visų pirma, tai jau daugelio pažįstami, galbūt ir naudojami vibratoriai. Kurie gali būti dvigubi, analiniai, G taško, mini, skirti analiniam seksui bei nuo šiol rinkoje parduodami itin tikroviški ir panašūs į vyriškas varpas savo ilgiu, forma bei medžiaga artima žmogaus kūnui vibratoriai. Vibratorius gali naudoti tiek abu partneriai sekso metu, tiek kiekvienas atskirai. Tai – labai praverčiantis daiktas kelionėse ir tuomet, kai jaučiamas sekso „alkis”.

Masturbatoriai bei vaginos yra skirtos vyriškai auditorijai. Jų dėka galite turėti tiek analinį, tiek oralinį ar vaginalinį seksą. Šios priemonės sukurtos palengvinti vyrų masturbaciją ir lengviau imituoti norimą aktą. Su masturbatoriumi galite turėti norimo tipo seksą kada užsigeidę!

Mėgstantiems užsiimti analiniu seksu, yra sukurti būtent šiai sekso rūšiai specialūs žaislai: rutuliukai, kaiščiai bei vibratoriai. Mylintis tokiu būdu, nepamirškite naudoti specialių lubrikantų. Analiniai žaisliukai gali tik dar labiau sužadinti Jūsų aistrą ir įkaitinti atmosferą miegamajame.

Norintiems neįprastų pojūčių, galima rinktis fetišui pritaikytas prekes. Fetišu vadinamas toks objektas arba savybė, kurie sukelia seksualinį susijaudinimą. Tam yra skirti specialūs raiščiai, antrankiai, botagėliai, speciali apranga bei kiti aksesuarai. Galite nustebinti savo mylimąjį arba suteikti jam netikėtą malonumą prirakinę prie lovos ar mylintis ant latekso kilimėlio.

Galbūt daugelio dar neatrasta sekso priemonė – pompos. Jos gali būti skirtos atskirai vyrams ir moterims. Penio pompa jį padidina, nes ji yra įleidžiama į cilindro formos tuščiavidurį indą, kuris turi automatizuotą/skaitmeninę pompą. Tuo tarpu moteriškos pompos gali būti skirtos krūtinei, speneliams, vaginai arba klitoriui. Jų dėka kraujas sparčiau patenka į intymias kūno vietas, jos akimirksniu padidėja ir tampa žymiai jautresnės. Taip padidinamas malonumas mylintis.

Nereikia pamiršti, kad visi sekso reikmenys turi būti naudojami pagal paskirtį bei laikantis instrukcijos. Meilės aistrai uždegti taip pat galite naudojant įvairių rūšių afrodiziakus. Nustebinkite mylimąjį erotiniu masažu naudodami tam skirtą aliejų bei žvakes, o mylėkitės su dar neišbandytų prezervatyvų rūšimis.

Mūsų parduotuvėje siūlomos sekso prekės ir rekmenys įvertinti 5.0 balais iš 5 , remiantis 12 klientų vertinimais.

Siūlome platų sekso reikmenų pasirinkimą. kainos tik nuo 0.90 EUR.