Prekių krepšelis

Strap on

Strap-on – tai prisegami falo imitatoriai, skirti poroms, mėgstančioms apsikeisti vaidmenimis ir pajusti save partnerio „kailyje“. Juos gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Šie žaisliukai yra ypatingai populiarūs tarp homoseksualių porų. Ne paslaptis, kad viena iš jautriausių vyrų kūno vietų – analinė anga. Jos stimuliavimas veda vyrus iš proto, nors pripažins tą toli gražu ne kiekvienas. Smalsi moteris, norėdama išbandyti, koks gi jausmas būti vyru ir į kažką „įeiti“, gali į pagalbą pasitelkti strap-on falo imitatorių ir suteikti vyrui nepakartojamus analinius įspūdžius. Tai – puikus būdas paįvairinti meilės žaidimus. Nors prisegami falo imitatoriai populiariausi yra tarp homoseksualų, juos neretai naudoja ir tradicinių pažiūrų poros.

Items 1-36 of 58

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. Sekso Žaislas Amūro Strėlė

    Special Price 29,00 € Regular Price 40,26 €
  2. Karšta naujiena
    Vibruojantis drugelis

Items 1-36 of 58

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Kokie būna strap- on falo imitatoriai?

Strap- on gali būti pilnaviduriai arba tuščiaviduriai. Tuščiaviduriai yra skirti pagrinde vyrams. Tokiu būdu vyras, užmovęs šį daikčiuką ant savo varpos, galės patenkinti kitą vyrą analiniu būdu arba suteikti moteriai ilgesnį ir stipresnį malonumą. Užsimovus dirbtinę varpą, aktyvaus vyro penio galvutė nėra jautri, todėl seksas trunka ilgiau. Be to, galite pasirinkti didelių apimčių strap-on falą ir naudoti jį kaip penio antgalį – suteikiant moteriai dar ryškesnius pojūčius.

Pilnaviduriai strap-on falo imitatoriai yra kietesni. Jie yra skirti moterims. Juos dažnai naudoja lesbiečių poros arba moterys, norinčios patenkinti vyrą analiniu būdu.

Vieni strap on komplektuojami su vienu falo imitatoriumi, kiti - su keliais. Kartais į komplektaciją įeina vienas falo imitatorius skirtas G-taškui stimuliuoti, vienas įprastas ir vienas analinei stimuliacijai. Pasimėgaukite įvairove! Didžioji dalis falo imitatorių komplektuojamų su laikikliais yra atsparūs vandeniui, taigi drąsiai galėsite užsiimti žaidimais vonioje, duše ar net baseine.

Kaip naudoti strap-on falo imitatorių?

Apjuoskite diržą aplink juosmenį, kad rankos būtų laisvos ir galėtumėte žaisti su partnerio kūnu.

Strap-on yra labai patogūs, juos nesunku užsidėti ir nuimti. Jie tvirtai laikosi ir yra pasiryžę įgyvendinti Jūsų slapčiausias fantazijas. O svarbiausia – šie daikčiukai visada atsiduria ten, kur reikia!

Strap on produktai yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, todėl garantuoja tik visišką malonumą! O kad jo būtų dar daugiau – naudokite tinkamus lubrikantus ir galėsite kartu su partneriu mėgautis dar nepatirtų lyties keitimo žaidimų pasitenkinimu. Jei galvojate apie naujoves ar kažką ekstremalesnio savo ir partnerio seksualiniuose santykiuose, tuomet išmėginkite šiuos falo imitatorius. Daugiau potyrių suteikiančio sekso žaisliuko porai tikrai nerasite, o nupasakoti, ką galima patirti su imitatoriumi žodžiais tiesiog neįmanoma!

Jei abejojate, ar šie falo imitatoriai tikrai tokie nuostabūs, peržvelkite jų asortimentą. Čia rasite visokiausių variacijų, kurios nukels į jausmingų malonumų pasaulį abu partnerius. Būtent dėl to išmėginti vaidmenų žaidimus yra ne tik intriguojanti seksualinė patirtis, bet ir abipusio malonumo ieškojimas. Šie imitatoriai sukurti taip, kas stimuliuoti tuo pačiu metu galėtų abu partnerius, tad net ir trumpam pakeitę savo lytį, tikrai neliksite be laimingos pabaigos!

Įvairių spalvų ir formų imitatoriai neribos jūsų pasirinkimo. Tiesiog išsirinkite ir mėgaukitės tokiais maloniais potyriais, kad net negalėjote įsivaizduoti! Kartu su klasikiniai falo imitatoriais taip pat atrasite ir kitas šių sekso žaisliukų funkcijas. Masažuokliai vaginai, sėklidžių ar klitorio papildoma stimuliacija – suteikite sau progą tai išmėginti. O nuotolinių būdu valdomi vibratoriai ar vibro kulkos padovanos stipraus užtikrinto malonumo pliūpsnį. Leiskite sau ir partneriui leistis į šį gaivališkai malonų dar neatrastų potyrių nuotykį!