"Teagan Presley Primal Fleshlight" masturbatorius

Laikinai neturime
SKU
3000014104
77,39 €

Karšta, aistringa naktis ir stiprus, visą kūną virpinantis orgazmas. Štai tokį scenarijų jums paruošė seksualioji pornografinių filmų žvaigždė Teagan Presley ir pagal jos vaginos anatomiją sukurtas Fleshlight masturbatorius su įspūdinga „Primal“ kanalo struktūra.

Fleshlight – vienas populiariausių masturbatorių gamintojų pasaulyje. Prabangos ir kokybės ženklas garantuoja maksimalų ir ilgalaikį malonumą. Visi masturbatoriai pagaminti iš odą imituojančios SuperSkin medžiagos, kurios pagrindinis tikslas – vyrams suteikti tokius pojūčius, kokių jie nė neįsivaizdavo savo erotinėse fantazijose.

Šis unikalus masturbatorius sukurtas pagal garsiosios filmų suaugusiems žvaigždės Teagan Presley vaginos anatomiją. Žaisliukas pagamintas iš aukštos kokybės SuperSkin medžiagos, kuri pasižymi minkštumu, elastingumu ir garantuoja itin malonų įsiskverbimą. Viduje jūsų laukia netikėtumų kupinas kanalas, su iškilumais, dantukais, barjerais ir susiaurėjimais, kurie suteiks papildomą stimuliaciją.

Masturbatorius lengvai valomas ir prižiūrimas. Diskretiška pakuotė leidžia jį nešiotis su savimi. Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. Pirmą kartą naudodami nepamirškite išimti viduje esančios ir formą palaikančios lazdelės. Ilgis – 25,5 cm, skersmuo – 2 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Medžiaga Real Feel Super Skin
Gylis 25,5 cm
Skersmuo 2 cm
Savybės Minkštas, tamprus
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos