PANAŠIOS PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Vaginaliniai kamuoliukai Žaluma
Bendras įvertinimas
2020-01-30 17:18
Įvertinimas
Kamuoliukai puikūs atlikti pratimams, yra lengvai įdedami (nors kažką slidesnio įdedant vis vien geriau užtepti) ir patogūs. Gali juos įsidėti ir tiesiog eiti pasivaikščioti ar ką kitą nuveikti. Nors esu pastebėjusi, jog keletą dienų iš eilės jų geriau nesidėti - kokią trečią dieną gali pajausti kaip pradeda “slysti lauk” ;D Bet nežinia, gal čia tik man taip.
Vieno tik nesuprantu - dauguma moterų rašo, kad joms jie dar ir kažkokį malonumą kelia. Aš tokio nepajutau, nesvarbu kiek šoksi ar kitaip judėsi. Tad jei ieškot kažko tikrai linksmybėms, patarčiau gal būt geriau rinktis kitą žaisliuką, sukurtą būtent malonumui. Bet šiaip ar taip - džiaugiuosi, kad juos man parekomendavo parduotuvėje - daiktas gal ne tiek smagus kiek naudingas :)
2019-10-31 08:55
Įvertinimas
Vienas is geresniu pasirinkimu kainos ir kokybes atzvilgiu. Tai butent tai, apie ka kalba gydytojai per tv laidas ar raso moteru zurnalai, ar slapta kalba kitos moterys. Turedama siuos kamuoliukus savo viduje, jauciuosi kate- atrodo, kazkas maloniai murkia mano viduje. Tai sukelia keista jausma, lyg kutenima pilvo apacioje. Ir kuo daugiau judi, tuo maloniau vidinis kamuoliukas ridineja didziojo kamuoliuko viduje. Kartais atrodo, kad kiti gali girdeti ta svelnu ritinejima, bet niekas niekada nera pasakes pastabos :) Jei isideje kamuoliukus tiesiog ziuresite tv- jokio efekto nebus, tad geriausia traukti pasivaikscioti, o dar geriau- pasokti. Jei juos naudoti ne del malonumo, o del naudos (kegelio pratimai), tai reikia daryti pratimus. Kad butu lengviau istumti, butinai reikia panaudoti lubrikanta. Nesibaiminkit, kad kamuoliukai prapuls jusu viduje- lengvai istrauksite uz patogios virveles, o jei virveles nepasiekiate, lengvai pastenekite (tiesa, jei maksties raumenys silpni, wc galite juos pamesti- bukite atsargios). Kadangi kamuoliukai padengti silikonu- higieniski, lengvai valomi.
2019-01-05 23:38
Įvertinimas
Spalvingi, ne tik raumenukus treniruoja, taciau ir nuotaika pakelia, tokie ryskiaspalviai :)
2018-08-26 18:17
Įvertinimas
Palyginimui negaliu pasakyt, nes tik vienus pirkau, bet jie man patiko :)
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!