Prekių krepšelis

Kulkos

Mini vibratoriai, dar vadinami vibruojančiomis kulkomis ar kiaušiniais, gali būti įvairių rūšių, spalvų bei dydžių. Jų vibracijos greičių bei ritmo pasirinkimas priklauso nuo modelio. Kai kurie jų yra atsparūs vandeniui, todėl gali būti laisvai naudojami vonioje ar duše. Populiariausi šio tipo žaisliukai yra valdomi nuotoliniu būdu, specialaus pultelio pagalba. Nors ir maži, šio tipo vibratoriai yra itin galingi ir užtikrina greitą ir efektyvų kelią į malonumo viršūnę.

23 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje
 1. Vibruojanti kulkutė "Aištringa" (raudona)

  Special Price 13,49 € Regular Price 14,99 €
 2. Mini vibratorius - kulka "Linksmybės"

  Special Price 8,99 € Regular Price 9,99 €
 3. Vibruojantis kiaušinėlis su pulteliu "Jos malonumas"

  Special Price 49,49 € Regular Price 54,99 €
 4. Karšta naujiena
  Vibratorius "Jausk muziką"

  Vibratorius "Jausk muziką"

  Special Price 20,59 € Regular Price 22,88 €
 5. Vibruojanti kulka "Turbo stimuliacija"

  Special Price 15,03 € Regular Price 16,70 €
 6. Vibro kulka "Tobula preliudija"

  Special Price 6,03 € Regular Price 6,70 €
 7. Vibratorius "Dviguba stimuliacija"

  Special Price 25,74 € Regular Price 28,60 €
 8. Vibro kulka ,,Dangiškas masažas“

  Special Price 11,66 € Regular Price 12,95 €
 9. Vibruojantis kiaušinėlis „OVO“ (baltas)

  Special Price 121,77 € Regular Price 135,30 €
 10. Vibruojantis kiaušinis "Bloga mergytė"

  Special Price 40,46 € Regular Price 44,95 €
 11. Vibruojantis kiaušinėlis “sniego kamuoliukas”

  Special Price 36,90 € Regular Price 41,00 €
 12. Vibratorius „Mielas daikčiukas"

  Special Price 7,16 € Regular Price 7,95 €
 13. Vibruojantis Kiaušinėlis "Relentless Vibration"

  Special Price 62,96 € Regular Price 69,95 €
 14. Karšta naujiena
  Vibratorius Miniraketa

  Vibratorius Miniraketa

  Special Price 15,90 € Regular Price 17,67 €
 15. Karšta naujiena
  Kiaušinėlis "Juodoji gulbė"

  Kiaušinėlis "Juodoji gulbė"

  Special Price 19,76 € Regular Price 21,95 €
 16. Karšta naujiena
  Vibruojantis kiaušinėlis "Pagalba"

  Vibruojantis kiaušinėlis "Pagalba"

  Special Price 44,96 € Regular Price 49,95 €
 17. Karšta naujiena
  Kiaušinėlis "Malonus prisilietimas"

  Kiaušinėlis "Malonus prisilietimas"

  Special Price 25,16 € Regular Price 27,95 €
 18. Mini-vibratorius "Mini Vibe"

  Special Price 10,80 € Regular Price 12,00 €
 19. Mini vibratorius Gracingoji Kulka

  Special Price 15,26 € Regular Price 16,95 €
 20. LELO Luna Smart Bead Rose

  Special Price 107,10 € Regular Price 119,00 €
 21. Vibratorius "Aistringas šokis"

  Special Price 17,98 € Regular Price 19,98 €
 22. Vibruojantis kiaušinėlis „Rožinis džiaugsmas"

  Special Price 29,69 € Regular Price 32,99 €

23 Items

Mažėjančia tvarka
puslapyje

Kiekviena moteris privalo turėti nors vieną kulką. Šie universalūs ir tikrą euforiją suteikiantys mini vibratoriai yra nedideli, diskretiški vibruojantys sekso žaisliukai, skirti klitorio stimuliacijai. Vibruojančias kulkas galima kontroliuoti valdymo pulteliu, arba bevieliu nuotoliniu valdikliu. Tradiciškai vibruojanti kulka – tai laidu pakraunamas pailgas arba kulkos formos vibratorius, tačiau „Fantazijos.lt“ siūlo daugybę unikalių vibruojančių kulkų variantų jaudinantiems naujiems potyriams, pavyzdžiui, vibruojančias kelnaites su įmontuotais klitorio stimuliatoriais, leidžiančiais Jums pajusti malonumą bet kur ir bet kada, o taip pat belaidžius vibratorius-kulkas, suteikiančias Jums ar Jūsų partneriui pilną kontrolę.

„Fantazijos.lt“ rekomenduoja vibruojančias kulkas tiems klientams, kurie pageidauja pirmą kartą įsigyti vibratorių, arba tiems, kurie naudodami savo  tradicinį vibratorių tuo pačiu metu nori ir papildomos klitorio stimuliacijos, o taip pat įvairiausiems partnerių žaidimams. Daugelis šio tipo vibratorių pasižymi daugybe skirtingų greičio režimų, vibracijos modelių ir vandeniui atsparia konstrukcija. Įženkite į naują sekso žaisliukų amžių, pasirinkę aukštųjų technologijų vibruojančią kulką su vartotojo pasirinkimų atminties galimybėmis, leidžiančiomis išsaugoti Jūsų mėgstamiausius nustatymus arba įrašyti jo ir jos stilių, kuris naudojamas su vandeniui atsparia kulka ir galingu varpos žiedu. „Fantazijos.lt“ visada siūlo nemokamas pristatymo galimybes ir užtikrina privatumo bei pasitenkinimo garantiją.

Pačių įvairiausių spalvų ir stilių vibruojančios kulkos bei mini vibratoriai.

Kas gali būti geriau už ištikimą, diskretišką meilužį, kuris norėtų būti su Jumis visada ir būti pasirengusiu patenkinti Jūs visur – lėktuve ar traukinyje, darbe arba mašinoje, namuose arba vakarėlyje? Mini vibratorius lengvai tilps į Jūsų rankinuką ir norės Jūsų nepriklausomai nuo oro sąlygų ir nuotaikos. Jis nepavargsta darbe ir nežaidžia kompiuterinių žaidimų, vienintelis jo gyvenimo tikslas – tai Jūs.

Vienas populiariausių vibratorių tipų, savo funkcionalumu ir universalumu prilygstantis tik Jūsų vaizduotei – nes tik nuo jos priklauso jo panaudojimo būdų skaičius. Jis gali būti naudojamas viduje arba išorinių lytinių organų ir erogeninių zonų stimuliacijai, solo žaidimuose arba kartu su partneriu, miegamajame ar erotiškame vakarėlyje – priklauso tik nuo Jūsų noro bei nuotaikos.

Kuo ypatingas mini vibratorius

Šis mažylis nekrenta į akis aplinkiniams. Maža to, diskretiškas jo dizainas dažnai padaro jį neatpažįstamu. Kitas žmogus, pamatęs tokį daikčiuką, gali nė neįtarti kokia yra tikroji jo paskirtis!

Mini vibratoriaus naudojimas

Labiausiai paplitęs mini vibratorių naudojimo būdas – klitorio stimuliacija. Tačiau nereikėtų apsiriboti vien tik ja! Vibruojantys kiaušiniai puikiai tinka viso kūno erogeninių zonų masažui ir stimuliaicjai. Tai puikus būdas sekso preliudijai arba partnerio užvedimui. Lieskite vyro sėklides, analinę angą, spenelius... ir pajusite, kaip jis įsiaudrina.

Jeigu naudosite šią vibruojančią kulką vaginaliniams žaidimams, naudokite prezervatyvą. Niekada netraukite už virvelės norėdami ištraukit vibratorių iš vaginos - būtinai kartu traukite ir prezervatyvą, nes kitaip galite nutraukti virvelę ar laidelį. Turbūt mažiausiai ko norėtumėt, tai vykti pas gydytoją tam, kad jis ištrauktų viduje likusį vibratorių.

Dalis šio tipo žaisliukų turi papildomą atšakėlę – kiškutį, skirtą klitoriui stimuliuoti. Dalis jų yra valdomi nuotolinio valdymo pulteliu arba/ir yra atsparūs vandeniui. Tik įsivaizduokite, ką galėtumėte išdarinėti su šiuo mažyliu...

Mini vibratorių tipai

Diskretiško dizaino mini - vibratoriai. Galite nešiotis juos su savimi visur ir visada ir niekam nesukelsite nė menkiausio įtarimo! Tegul tai būna Jūsų mažyte paslaptimi...

Mini - vibratoriai, valdomi pulteliu. Dabar galėsite lepinti save jaudinančiomis vibracijų bangomis, turėdama visiškai laisvas rankas! Tiesiog įjunkite ir mėgaukitės...