PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook


Vibratoriai

 (774)

Beisdaužanti širdis, gilesnis kvėpavimas, karštis, jaudulys, du kūnai, beprotiška aistra. Pasiilgote ir jūs šių potyrių? Nedrąsiai svajojate apie kažką naujo, aštraus, pikantiško ir nepatirto? Kokia pirma asocijacija kyla išgirdus žodį vibratorius? Kogero iškart prieš akis išnyra seksualiai patenkintos, atsipalaidavusios ir besišypsančios moters vaizdas. Tačiau klaidingai manoma, kad vibratoriai skirti tik slapčiausioms moterų svajonėms įgyvendinti. Tokį pat stiprų malonumą gali justi ir vyrai. Jei norite mėgautis vienas kito artumu taip pat, kaip pirmaisiais kartais ir nebijoti, kad nuobodulys stos skersai jūsų - nebijokite eksperimentuoti.


Pažinkite save. Pirmiausiai turite pažinti savo kūną. Nebijokite
eksperimentuoti ir pažinti savo kūno. Tik žinodami, kas jaudina JUS, atradę pačias jautriausias kūno vietas, galėsite atsiduoti malonumams ir nebijosite eksperimentuoti. Labiau pasitikėsite savimi, o naujovės įpūs naują kvėpavimą jūsų seksuliniam gyvenimui.

Rutina? Lovoje? Niekada! Poras, kurios kartu gyvena keletą ar daugiau metų, neretai rutina užklumpa ne tik buityje, bet ir lovoje. Sekso žaislai įžiebia kibirkštį ir padeda grąžinti santykiams prigesusią aistrą. Kogero visi norėtų priversti savo parnerį drebėti iš malonumo.


Jei mintis apie apsilankymą
suagusiesiems skirtoje parduotuvėje sukelia galvos skausmą, pradeda prakaituoti delnai, o veidas pradeda degti iš gėdos, nurimkite - vibratorių šiandien galite įsigyti ir internetinėje parduotuvėje, kurioje neteks netikėtai sutikti kaimyno ir nuleidus akis bėgti sugalvojus pačia kvailiausią priežastį, kodėl jūs čia. Jei kils klausimų, galėsite parašyti el. laišką konsultantui, kuris išsamiai atsakys į jūsų klausimus ir garantuos anonimiškumą, tad nereikės rausti žiūrint konsultantui į akis [plačiau].

puslapyje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Vibratorius" Kokeshi dancer"

Vibratorius" Kokeshi dancer"

113,77 Lt32,95 € 69,06 Lt20,00 €
0
Vibratorius "Kokeshi dancer II"

Vibratorius "Kokeshi dancer II"

113,77 Lt32,95 € 69,06 Lt20,00 €
0
Vibratorius "Draugužis"

Vibratorius "Draugužis"

65,02 Lt18,83 € 49,00 Lt14,19 €
16
Vibratorius Darius

Vibratorius Darius

50,00 Lt14,48 € 39,02 Lt11,30 €
puslapyje
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

VIBRATORIAI

Nuo ko viskas prasidėjo?

Kogero nustebsite sužinoję, kokia buvo pagrindinė vibratorių paskirtis, kai šie buvo tik pagaminti ir pasirodė rinkoje. Jais buvo gydoma moterų isterijair genitalijų kraujavimas. Iš esmės pakito jo paskirtis iš medicininio įrankio į beprotiško malonumo suteikiantį prietaisą. Niekas nepaneigs, kad meilės žaidimai veikia kaip vaistai ir veiksmingai “gydo” blogą nuotaiką, energijos stoką, galvos skausmus ir įvairius, nepaaiškinamus kūno ar sielos negalavimus.

Viskas pagrįsta mokslu. Patiriant orgazmą smegenyse išsiskiria įvairios cheminės medžiagos ir hormonai, kurie veikia raminančiai ir atpalaiduoja visa kūną. Kitąkart, kai jausitės įsitempę ar skaudės galvą jau žinosite kaip gydytis be vaistų.

Rūšys ir medžiagos

Vibratoriai gaminami iš įvairių medžiagų: silikono, stiklo, metalo, latekso, įvairių sintetinių medžiagų ar net medžio. Taip taip, perskaitėte teisingai. Medis itin kruopščiai apdirbamas ir padengiamas įvairiomis medžiagomis, kad būtų saugu naudoti. Tokie vibratoriai itin brangūs, nes yra rankų darbo.

Kuo kietesnė ir tvirtesnė medžiaga, tuo stipriau juntama vibracija ir atvirkčiai – jei vibratorius pagamintas iš lanksčios, gelinės medžiagos, vibracija bus silpnesnė, subtilesnė. Vibratoriai, pagaminti iš minkštesnės, švelnesnės medžiagos suteikia realumo pojūtį. Grublėto paviršiaus vibratoriai suteikia didesnį stimuliavimą. Kieto plastiko vibratoriai yra labai slidūs, jie perduoda vibraciją stipriau.

Jei esate alergiški, rinkitės vibratorių, pagamnitą iš hipoalerginės medžiagos, jis bus itin kokybiškas, nesukels alergijos, todėl tinka jautriai odai.

Vibratoriai skiriasi ne tik medžiaga, iš kurios yra pagaminti, bet ir dydžiu, skersmeniu, forma bei paskirtimi.

 

 • Klasikiniai – atkartojantys natūralias formas, dažniausiai gaminami iš švelnių medžiagų, panašių į odą, yra lankstūs ir prisitaiko prie kūno. Priklausomai nuo vibratoriaus modelio, galite rinktis įvairius vibravimo lygius ir taip kontroliuoti malonumo lygį. Dažniausiai jie yra nedideli, papratsi, neturintys daug funkcijų, tačiau puikiai atliekantys pagrindinę – suteikti maksimalų malonumą. Galite rinktis su nuolatine, vieno lygmens vibracija arba tokį, kurio vibracijos stiprumą galite reguliuoti. Dauguma klasikinių vibratorių veikia su baterijomis.

 

 • Rabbit – tai daugiafunkcis vibratorius, turintis įprasto vibratoriaus formos dalį ir mažesnę atšaką, kuri primena triušiuko ausytes. Klitoris – viena jautriausių, jei ne pati jautriausia moters kūno dalis, švelnūs prisilietimai privers užvirti bet kurios moters kraują. Naudojantis vibratoriumi auselė atsiduria prie klitorio ir taip stimuliuojamos dvi jautriausios moters kūno dalys. Tokiu būdu, moteris lengvai ir greitai pasiekia stiprų orgazmą. Išsirinkite tinkamą dydį, formą ir spalvą ir įsitikinkite, kad jis turėtų pakankamai įvairių stimuliavimo funkcijų.

 

 • G-taško vibratoriumi galite naudotis ir viena ir drauge su partneriu. Vibruojantys G-taško falo imitatatoriai viršūnėje yra išlenkti, taigi jie tiesiai spaudžia  G-tašką. Vibravimo intensyvumą galite kontroliuoti taip, kad patirtumėte didžiausią malonumą. Galite pradėti nuo aštraus trūkčiojimo ir didinti greitį, po to lėtinti iki  kol vos vos jausite. G taško vibratoriai gali būti pagaminti tiek iš kieto plastiko, tiek ir iš minkšto gelio. Vieni jų turi labai smailius galus, o kitų galvutė platesnė, tad tikrai išsirinksite sau tinkamiausią.

 

 • Tikroviškas vibratorius atkartoja realias formas, tad tinkamas tiems, kurie nėra pasiruošę ekstremaliems eksperimentams. Akivaizdų panašumą lemia ir medžiaga, naudojama šiems vibratoriams gaminti. Jie – vieni populiariausių, galima rinktis iš begalybės formų, dydžių, linkių ir atspalvių. Norint suteikti kuo didesnį tikrumo įspūdį, vibratorių paviršius yra nelygus ir grublėtas, atkartojantis venas arba turintys įvairius gumbelius, rantelius ar taškelius, kurie suteiks papildomų malonių pojūčių. Tai legalus meilužio atitikmuo.

 

 • Dvigubi vibratoriai sukurti drąsioms moterims, norinčioms aštrių potyrių ir nebijančioms naujovių ir novatoriškumo. Šio tipo vibratoriai turi dvi dirbtines varpas, kurios užtikrina saugų ir itin jautrų analinį ir vaginalinį stimuliavimą tuo pačiu metu. Jie lankstūs, patavrūs ir įvairių formų, galite įsigyti daugiafunkcį vibratorių, kuris stimuliuos vaginą, analinę angą ir/ar klitorį.

 

 • Mini vibratoriai maži, dažniausiai į deną telpantys vibratoriai, dar vadinami vibruojančiais kiaušinėliais. Jie gali būti įvairių rūšių, spalvų ir vibruoti įvairiais greičiais. Šio tipo vibratoriai dažniausiai naudojami kaip klitorio stimuliatoriai. Galite rinktis vandeniui atsparius mini vibratorius, jei aistra netikėtai užkluptų duše ar vonioje. Patys populiariausi – distancinį valdymą turintys mini vibratoriai. Taip galima žaisti su partnerio kūnu ilgai ir negailestingai, kontroliuoti malonumo intensyvumą ir taip įplieksti itin stiprią aistrą.

 

 • Analinio vibratoriaus vidutinis dydis yra mažesnis nei įprastų vibratorių. Jis gali kisti nuo 11,5cm iki 15 cm ilgio ir nuo 2,5cm iki 4 cm pločio. Dauguma analinių vibratorių gaminami smailėjančiu galu, kad nesukeltų diskomforto ir neišblaškytų aistros. Šie vibratoriai skirti tiek vyrams, tiek moterims. Konservatyviems vyrams mintis išbandyti analinį žasisliuką gali sukelti nemažą šoką, tačiau reikėtų parėžti, kad priešinės liaukos stimuliavimas net kelis kartus gali sustiprinti orgazmą.

 

Pasirinkimas tikrai labai platus, galėsite išsirinkti vibratorių, atitinkantį jūsų ir jūsų partnerio poreikius. Jei esate naujokas ir renkatės pirmą seksui skirtą prekę ir nesate tikras ar ji atitiks Jūsų lūkesčius, rinkitės vibratorių, jis tikrai nebus šokiruojantis pirkinys, tačiau suteiks daug naujų malonių patirčių. Taip pat rinkidės daugiafunkcį vibratorių, jei nenorėsite, tiesiog nenaudosite vienos ar kitos funkcijos, tačiau visuomet žinosite, joga galite išbandyti kažką naujo, suteikiančio aštresnius pojūčius. Nepamirškite, kad gyvename tik kartą, tad malonumą reikia semti saujomis.