PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Vibratoriai

 (870)

Beisdaužanti širdis, gilesnis kvėpavimas, karštis, jaudulys, du kūnai, beprotiška aistra. Pasiilgote ir jūs šių potyrių? Nedrąsiai svajojate apie kažką naujo, aštraus, pikantiško ir nepatirto? Kokia pirma asocijacija kyla išgirdus žodį vibratorius? Kogero iškart prieš akis išnyra seksualiai patenkintos, atsipalaidavusios ir besišypsančios moters vaizdas. Tačiau klaidingai manoma, kad vibratoriai skirti tik slapčiausioms moterų svajonėms įgyvendinti. Tokį pat stiprų malonumą gali justi ir vyrai. Jei norite mėgautis vienas kito artumu taip pat, kaip pirmaisiais kartais ir nebijoti, kad nuobodulys stos skersai jūsų - nebijokite eksperimentuoti.


Pažinkite save. Pirmiausiai turite pažinti savo kūną. Nebijokite
eksperimentuoti ir pažinti savo kūno. Tik žinodami, kas jaudina JUS, atradę pačias jautriausias kūno vietas, galėsite atsiduoti malonumams ir nebijosite eksperimentuoti. Labiau pasitikėsite savimi, o naujovės įpūs naują kvėpavimą jūsų seksuliniam gyvenimui.

Rutina? Lovoje? Niekada! Poras, kurios kartu gyvena keletą ar daugiau metų, neretai rutina užklumpa ne tik buityje, bet ir lovoje. Sekso žaislai įžiebia kibirkštį ir padeda grąžinti santykiams prigesusią aistrą. Kogero visi norėtų priversti savo parnerį drebėti iš malonumo.


Jei mintis apie apsilankymą
suagusiesiems skirtoje parduotuvėje sukelia galvos skausmą, pradeda prakaituoti delnai, o veidas pradeda degti iš gėdos, nurimkite - vibratorių šiandien galite įsigyti ir internetinėje parduotuvėje, kurioje neteks netikėtai sutikti kaimyno ir nuleidus akis bėgti sugalvojus pačia kvailiausią priežastį, kodėl jūs čia. Jei kils klausimų, galėsite parašyti el. laišką konsultantui, kuris išsamiai atsakys į jūsų klausimus ir garantuos anonimiškumą, tad nereikės rausti žiūrint konsultantui į akis [plačiau].

puslapyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Masažuoklis "AVOND"

Masažuoklis "AVOND"

284.86 Lt82,50 €
0
Vibratorius "Širdelė"

Vibratorius "Širdelė"

165.73 Lt48,00 €
0
Lelo "Soraya" (Juodas)

Lelo "Soraya" (Juodas)

756.16 Lt219,00 €
0
Vibratorius "Johann"

Vibratorius "Johann"

234.62 Lt67,95 €
15
puslapyje
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5