Klitorio Stimuliatorius "Jausmingasis"

SKU
3002481410
69,99 €

Žaisliukas, kuris pakerės visas dailiosios lyties atstoves, ištroškusias stipresnių ir galingesnių orgazmų! Klitorio stimuliatorius „Jausmingasis“ padidins intymių vietų jautrumą ir imituos siurbimą, o ant gaubtelio esantys šereliai maloniai jaudins klitorį arba spenelius.

CalExotic prekės ženklo klitorio stimuliatorius iš naujosios „Inspire“ kolekcijos – tikras kokybės, malonumo ir puikaus dizaino derinys. „Jausmingasis“ yra elegantiškas, stilingos formos ir kompaktiško dydžio, dėl kurio žaisliuką galėsite naudoti ir kelionių metu.

Klitorio stimuliatorius sukurtas taip, kad suteiktų nežemišką malonumą. Jo gaubta forma atlieka siurbimą ir įaudrina jautriausias vietas, o ant įgaubimo esantys tankūs šereliai papildomai stimuliuoja klitorį arba spenelius. Žaisliukas turi net 10 skirtingų vibracijos lygių bei pulsacijos ir ekskalacijos funkcijas, todėl galėsite be vargo išsirinkti jus labiausiai jaudinantį režimą.

Puikios, ergonomiškos formos, stimuliatorių paprasta ir patogu laikyti delne, jis lengvai valomas. Pagamintas iš aukštos kokybės medicininio silikono, kuris ne tik malonus kūnui, bet ir garantuoja puikią higieną bei prekės ilgaamžiškumą. Įkraunamas USB jungtimi.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Prekių gamintojas CalExotic iš pajamų, gautų pardavus „Inspire“ kolekcijos gaminius, yra įsipareigojęs dalį sumos suteikti Living Beyond krūties vėžio labdaros organizacijai, kuri teikia programas ir paslaugas moterims, sergančioms krūties vėžiu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas
Ilgis 14,5 cm
Skersmuo 5 cm
Vibracija 10 vibracijos, pulsacijos ir eskalacijos funkcijų
Savybės Atsparus vandeniui, galingas, aukštos kokybės
Spalva Rausva
Elementai Įkraunamas
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos