Vibratorius porai "LELO Tiani 2 Black"

SKU
LE5943
139,00 €

Vibratorius porai LELO „Tiani 2“ – nepamainomas žaisliukas poroms, kurios nori į savo seksualinį gyvenimą įnešti daugiau intymumo ir elegancijos. Prabangus, stilingas ir itin funkcionalus „Tiani 2“ jus ir jūsų partnerį įaudrins vienu metu, o 8 skirtingos vibracijos programos bei sensorinis valdymo pultelis padės atrasti naujų patyrimų.

Šis nuostabus vibratorius pagamintas iš itin aukštos kokybės silikono, kuris užtikrins malonų ir švelnų slydimą. Žaisliukas turi du galus, skirtus G-taško ir klitorio stimuliacijai, todėl sekso metu jaudinsite pačias jautriausias ir daugiausiai malonumo suteikiančias vietas. „Tiani 2“ galite valdyti tiek ant vibratoriaus esančių mygtukų pagalba, tiek nuotoliniu būdu. Belaidis valdymo pultelis veikia net 36 m atstumu ir turi specialų „SenseMotion“ režimą, kuris reaguoja į sukimo, kratymo ir bangavimo judesius, suteikiančius vis skirtingą vibraciją ir pulsaciją. Iš viso žaisliukas turi net 8 vibracijos lygius, tad kaskart patirsite vis kitokį, skirtingo intensyvumo orgazmą.

Kaip naudoti vibratorių? Trumpesnė dalis skirta įsiskverbti į vaginą. Ji yra pakankamai siaura, todėl netrukdys sueičiai su partneriu. Platesnė atšaka skirta klitoriui, o pakankamas jos plotis stimuliuos ne tik išorinius jo taškus, bet ir kur kas gilesnes erogenines zonas. Vibracija bus pakankamai stipri, kad drauge stimuliuotų ne tik vaginą ir klitorį, bet ir jūsų partnerio intymias vieteles, todėl abu patirsite neapsakomą malonumą vienu metu.
Žaisliukas atsparus vandeniui, todėl juo galėsite mėgautis ir duše, vonioje, pirtyje ar kitose drėgnose patalpose. Lengvai įkraunamas, o įkrovimo laikas trunka apie 2 val. Veikimo laikas – 2 val. Budėjimo režimas iki 90 dienų. Veikia itin tyliai, todėl vibratoriumi galėsite naudotis ir pačiose netikėčiausiose vietose. Ilgis – 84x42 x28mm, skersmuo – 84x42 x28mm.

Į pakuotę įeina: vibratorius, valdymo pultelis, įkroviklis, papildoma atšaka G-taškui, 2 AAA tipo baterijos, medžiaginis maišelis laikymui.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Silikonas ir metalinio blizgesio ABS plastikas (detalės)
Ilgis 84 X 42 X 28mm
Skersmuo 84 X 42 X 28mm
Vibracija Vibracija: 8 nustatymai (2 SenseMotion, 6 standartiniai)
Savybės Įkraunamas, atsparus vandeniui, pridedamos 2 papildomos atšakos(klasikinės formos ir G-taško), valdomas nuotoliniu būdu, su SenseMotion rėžimu
Spalva Juodas
Elementai Baterija: Li-Ion 70 mAh 3.7 V; valdymo pulteliui pridedamos 2xAAA baterijos
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos