Prekių krepšelis

G taško

G-taško vibratorius yra sekso žaisliukas, kuris turi unikalią, kiek lenktą formą ir specialią galvutę, padedančią lengviau atrasti ir stimuliuoti G-tašką, esantį viršutinėje makšties sienelėje maždaug per 5 cm nuo įėjimo į ją. G-taško stimuliacija gali padidinti lytinį susijaudinimą, sustiprinti orgazmą ir tam tikrais atvejais netgi sukelti moters ejakuliaciją. Šis vibratoriaus tipas puikiai praverčia moterims, kurioms yra sunku rasti G-tašką pirštų arba klasikinio vibratoriaus pagalba.

Items 1-36 of 94

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page
  1. We-Vibe Sync Porų Vibratorius (violetinis)

    Special Price 159,00 € Regular Price 199,00 €

Items 1-36 of 94

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

„Fantazijos.lt“ siūlo pačius įvairiausius G-taško vibratorius, nuo paprastų iki itin prabangių. Rinkitės iš plačiausio G-taško vibratorių asortimento, kuriame rasite skirtingų greičių ir skirtingų režimų vibruojančius žaisliukus, o taip pat galingus, bet tylius G-taško stimuliatorius. Mėgaukitės pačiu stipriausiu orgazmu su vienu iš mūsų siūlomų G-taško falo imitatorių arba išbandykite įvairiausius pulsuojančius ir įsiskverbiančius sekso žaisliukus.

Naudodami G-taško vibratorių būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantą. Ištepkite žaisliuką šiuo produktu ir pamažu terpkite jį į vaginą, link pilvo priekio, kol vibratoriaus galas atsidurs tiesiai prieš jūsų G-tašką. Kad malonumas būtų dar didesnis, prieš įterpdama vibratorių gerokai įkaiskite! Pažiūrėkite jaudinantį filmą arba išsitepkite aistrą žadinančiu lubrikantu. Švelniai lytėkite savo lytines lūpas, klitorį ir krūtinę. Pajuskite savo energiją ir mėgaukitės. Jeigu „žaidžiate“ ne viena, tegul Jūs užveda Jūsų partneris. Vibratorius – puikus žaisliukas laukinio sekso preliudijai, nes niekas taip neužveda vyro, kaip stebėjimas moters, kuri švelniai „žaidžia“ su savimi.

Vibracijos tempą ir ritmą galėsite pasirinkti. Pradėkite nuo lengviausio ir užbaikite didžiausiu greičiu, arba nuo aštraus trūkčiojimo pamažu pereikite prie malonaus tvinkčiojimo – viskas priklauso nuo Jūsų noro, nuotaikos ir fantazijų...

Žymiausi prekės ženklai ir kokybiškos medžiagos užtikrina ilgalaikį malonumą. „Fantazijos.lt“ visada siūlo sekso žaisliukus įsigyti su pasitenkinimo ir konfidencialumo garantija, todėl galite būti tikri, kad Jūsų informacija visada liks slapta.