Prekių krepšelis

Klasikiniai

Klasikiniai vibratoriai – dažniausiai gaminami iš švelnių medžiagų, panašių į odą, yra lankstūs ir prisitaikantys prie kūno. Priklausomai nuo vibratoriaus modelio, galite rinktis įvairius vibracijos lygius ir taip kontroliuoti malonumo lygį. Dažniausiai jie yra nedideli, paprasti, neturintys daug funkcijų, tačiau puikiai atliekantys pagrindinę – suteikti maksimalų malonumą. Galite rinktis su nuolatine, vieno lygmens vibracija arba tokį, kurio vibracijos stiprumą galite reguliuoti. Dauguma klasikinių vibratorių veikia su baterijomis.

Items 1-36 of 101

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 101

Mažėjančia tvarka
puslapyje
Page

Nusikelkite keletu dešimtmečių į praeitį ir pasimėgaukite vienu iš „Fantazijos.lt“ siūlomų galingų bei didelį malonumą teikiančių klasikinių vibratorių. Klasikiniai - tai labiausiai paplitę ir plačiausiai naudojami vibratoriai. Jie pasižymi klasikine forma - be papildomų papuošimų ir atšakų ir gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų – plastiko, gumos, silikono ir kitų. Jų spalvų įvairovė stebina, o galinga vibracija ir nepaprastas funkcionalumas veda iš proto. Trūkčiojimas, lengvas drugelio plazdenimas, intensyvi pulsacija arba rotacija - viskas priklauso nuo Jūsų poreikio, skonio bei nuotaikos! O kai kurie klasikiniai vibratoriai turi savybę atlikti frikcijas, imituojančias tikrąjį lytinį aktą!

Dauguma klasikinių vibratorių yra plonos formos ir puikiai tinka ir analinei sueičiai arba viso kūno erogeninių zonų stimuliacijai. Tiesiog įjunkite šį nuostabų sekso žaisliuką ir švelniai masažuokite krūtinę, spenelius ir kitas jautrias Jūsų bei Jūsų partnerio kūno dalis.

„Fantazijos.lt“ siūlo puikų klasikinių sekso žaisliukų asortimentą. Mūsų asortimente esantys produktai svyruoja nuo paprastų ir visiems įprastų stilių. Daugiafunkcinis ar USB valdomas vibratorius su kamera, leis Jums mėgautis niekada anksčiau nepatirtais malonumais. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo vibratorių pasirinksite, „Fantazijos.lt“ visada užtikrins Jūsų konfidencialumą.