Didžiausias sexshopas Lietuvoje
PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Vibruojantis kiaušinėlis "Pagalba"

49,95 €
Mažiausios kainos garantija
Vibruojantis kiaušinėlis "Pagalba"   49,95 €
Siųsti draugui Dalintis Facebook Dalintis Twitter
MedžiagaABS
Ilgis8 cm
Skersmuo3,3 cm
Vibracija10 skirtingų ritmų
SavybėsNuotolinis valdymas
SpalvaJuoda
Elementai2 x AAA (pridedami)
Pristatymo laikas1-2 d.d.

Nuotoliniu pulteliu valdomas vibruojantis kiaušinėlis su 10 vibracijos lygių. Tinka vaginaliniams, analiniams žaidimams. Belaidžio vibruojančio kiaušinėlio atstumas net iki 10 metrų. Valdykite (arba leiskite partneriui valdyti) malonumą nuotoliniu būdu. Sekso žaislą sudaro per atstumą valdomas vibruojantis kiaušinis ir valdymo pultelis. Mėgaukitės įspūdingomis vibracijomis be jokių laidų! Elementai pridedami. Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt šią sekso prekę rekomenduoja naudoti su lubrikantu.


užsakymo salygos

Prekės apžvalga

  • Parašė Greta | 2014-01-28

    Medžiaga iš kurios pagamintas kiaušinėlis maloni liesti bei švelni, todėl jei mergina gerai sudrėkusi jį lengva įdėti ir be lubrikanto. Žinoma didžiausias privalumas – pultelis. Pultelis veikia gana dideliu atstumu, nėra jokio jį ir kiaušinėlį jungiančio laidelio. Kiaušinėlis veikia tyliai, todėl šis žaisliukas puikiai tinka naudoti viešose vietose. Pultelį galima prikabinti prie raktų, taigi galima apsimesti, jog tiesiog nuobodžiaudama žaidi su savo raktais, o iš tiesų užsiimti kur kas smagesniais dalykais. Vibravimo rėžimai tikrai skiriasi vienas nuo kito, tiek galingumu, tiek ritmu. Vaikinui patinka stebėti, kaip keičiasi mano veido išraiška jam spaudant mygtukus. Tvirtai užsukus galima naudoti ir duše, vanduo neprasiskverbia į vidų. Vienintelis minusas, jog kiaušinėlis labai greitai išsikrauna. Elementus geriau laikyti išimtus, net kai kiaušinėlis nenaudojamas.

  • Parašė Nora | 2013-03-12

    Esu labai patenkinta kiaušinėliu - paviršius labai švelnus ir malonus, o labiausiai džiaugiuosi pulteliu, tikrai veikia 10 metrų atstumu, per visą kambarį, todėl labai tinka įvairiems žaidimams, labai patiko ir vaikinui. Kadangi kiaušinėlio formos labai apvalios, pavyko sugalvoti ir įvairių būdų panaudojimui - ne tik žaidimams, bet ir mylėjimosi metu, einant į darbą (veikia tyliai, net aukščiausiu režimu) ir pan. Labai malonus ir analiniams žaidimams, paviršius švelnus, skersmuo gana didelis, o laidelis tikrai tvirtas - iš pradžių bijojau "pamesti", bet po keleto kartų atsipalaidavau. Tikrai rekomenduočiau tiems, kurie nori išbandyti ką nors naujo - pritaikymo galimybių tikrai daug, reikia tik fantazijos. Vienintelis neigiamas dalykas - kiaušinėlis nėra atsparus vandeniui, todėl netinka žaidimams vandenyje.

smartadserver