Didžiausias sexshopas Lietuvoje
PARDUOTUVĖS:
Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai | Marijampolė tel. +370 600 84088
Dalintis Facebook

Rabbit vibratorius "Mini" (Laikinai neturime)

Laikinai prekės neturime
El. pašto adresas
 
Siųsti draugui Dalintis Facebook Dalintis Twitter
MedžiagaŽelinė
Ilgis8 cm
Skersmuo3,5 cm
Vibracija1 lygio
SavybėsSu klitorio stimuliacija, minkštas, venų imitacija
SpalvaRožinė
Elementai2x AA (nepridedami)
Pristatymo laikas1-2 d.d.

8 cm ilgio vibratorius su bebriuko formos klitorio stimuliatoriumi. Nors ir nėra labai didelis, tačiau vibratorius patogiai įsiskverbs ir suteiks daug malonumo stimuliuodamas klitorį ir vaginą. Erotinių prekių parduotuvė Fantazijos.lt šią sekso prekę rekomenduoja naudoti su lubrikantu

užsakymo salygos

Prekės apžvalga

 • Parašė marija | 2015-01-28

  Iš pirmo žvilgsnio labai paprastas, bet tikrai galingas ir geras vibratorius. Ypač tiks pradedančiosioms, kaip pirmas susipažinimas su erotiniais žaisliukais. Naudoju jau gan ilgai, nebe pirmus metus, o prekės kokybė nė kiek nepasikeitė nuo prekės įsigijimo dienos - nesuprastėjo nei veikimo laikas, nei apsibraižė paviršius. Baterijos ilgai išlieka veiklios, naudojant net ir ilgesnį laiką išsenka tik pamažu, o joms senkant vibracija mažėja, bet vis tiek išlieka. Patogus įsidėti į kelionę, nes nėra didelis ir neužima daug vietos. Gerai ir tai, kad vibruodamas neskleidžia kai kuriems kitiems vibratoriams būdingo intensyvaus garso, kas labai pravartu, jei namų sienos plonos. Patarčiau kartų įsigyti gerą lubrikantą.

 • Parašė Simona | 2015-10-02

  Kai nusipirkau tai iškart išbandžiau , pojūčiai buvo fantastiški. tylus bet galingas man kaip pradedančiai. vežuosi visur kur tik keliauju. ypatingas "draugas". Draugė klausė apie šį vibratorių tai tikrai atsiliepiau geru žodžiu. Man patiko klitorio stimuliatorius , kuris man suteikia didesnį orgazmą nei tikėjausi. . Maloni kokybė, aišku tikro vyro niekas nepakeis , tačiau vibratorius paįvairina mano gyvenimą, suteikdamas daug pojūčių kurių susigalvojų, tinka įvairiomis patinkančiomis pozomis . įvairaus greičio . Kai kurios, sekso žaislų atžvilgiu skeptiškai nusiteikusios moterys, tokia ir aš buvau, bet išbandžiusi šį triušiuko tipo vibratorių, pakeičiau nuomonę ir jis tapo geriausiu mano draugu lovoje! šiuo vibratoriumi nesidalinu su niekuo , nebent galiu tikrai rekomenduoti bei tikrai pasakyti koks jis nuostabus!!!!

 • Parašė Laura | 2015-10-19

  Tai buvo pats pirmasis tokio tipo žaisliukas. Ieškojau būtent nedidelio, kad būtų galima išmėginti ir pajausti save, bei būtų galima lengva rasti vietą jo laikymui. Visiškai neteko nusivilti šiuo vibratoriumi: nors ir nedidelis, tačiau yra labai galingas. Nors galėtų būti šiek tiek minkštesnis, tačiau puikiai prisitaiko prie kūno. Didelis pliusas, jog vibracija pakankamai tyli, kad būtų galima juo diskretiškai naudotis. Taipogi labai taupiai naudoja baterijos energiją, o jai senkant neišsijungia, tačiau vibruoja kiek silpniau (bet ir sios vibracijos pakanka, jei organizmą pasiekti nėra labai sunku). Vis dar dvejojančioms ar besirenkančioms pirmąjį vibratorių, galiu drąsiai rekomenduoti šį: tikrai nenusivilsite ir netrukus panorėsite įsigyti dar vieną!

Atsiliepimai

 • Parašė SM | 2015-12-07

  Mažutis dailutis tylutis. Palyginimui, kaip geras geros mašinos variklis gražiai burzgia :) Trauma įsigyjus buvo, kol radau batarkes.. Visus vaikiškus žaislus patikrinau...
  Trūkumai - nežinau ar čia man taip nepavyko, ar taip ir turi būti, bet dangtelis, po kuriuo slepiasi batarkės, nesifiksuoja, reikia prilaikyti, kad nenušoktų. Nepatogu, nes visiškai įsijausti ir atsipalaiduoti negali, tik pradedi įsijausti, plumpt dangtelis, ir motoriukas išsijungia :( Šiek tiek reikia fantazijos, kad galėtum pasiekti, ir prisitaikyti prie savo pojūčių, norų... Kaip pradžiai visai visai neblogai, norisi šiek tiek didelesnio, bet kūrybinių įgūdžių pasitelkimas tik pagerina procesą - tam juk ir yra žaisliukas kad su juo žaistum, ir išbandytum visas pačias netikėčiausias pritaikymo galimybes.
  Reiks prie progos patikrtinti kaip sektūsi nuspalivinti gyvenimą irpažaisti trise - aš, žaisliukas ir brangiausias :)

 • Parašė Armina | 2015-09-14

  Veikia gerai, gana galingas. Rekomenduoju.

smartadserver