Vaginaliniai kamuoliukai "LELO Hula Black"

Laikinai neturime
SKU
LE7527
179,00 €

LELO – aukštos kokybės, pasaulyje pripažintas prekės ženklas, padedantis seksualinį gyvenimą paversti kur kas aštresniu ir geidulingesniu. Moderniai LELO kolekcijai priklauso ir juodos spalvos vaginaliniai kamuoliukai LELO „Hula Black“. Dvigubas kamuoliukas vienu metu vibruoja ir sukasi, o nuotolinis pultelis leidžia jį valdyti taip, kad pasiektumėte aukščiausią orgazmo viršūnę.
LELO „Hula Black“ pagaminti iš itin kokybiško, šilko švelnumo silikono, kuris užtikrins jaudinantį įsiskverbimą. Kamuoliukai sukurti taip, kad padėtų ne tik treniruoti Kėgelio raumenis, bet ir intensyviai masažuotų jūsų erogenines zonas bei suteiktų neapsakomą malonumą.
Nuostabi ir pažangi „SenseMotion“ technologija leidžia žaisliuką nuotoliniu būdu valdyti ne tik mygtukų pagalba, bet ir pultelį paverčiant horizontaliai arba vertikaliai. Taip prietaisas automatiškai siunčia signalus į vaginalinius kamuoliukus, kurie reguliuoja intensyvumą ir padeda atrasti labai saldžių pojūčių. Iš viso vaginaliniai kamuoliukai turi 8 programos lygius, iš kurių 2 valdomi judesiu ir 6 mygtukų pagalba. Žaiskite su savimi, išbandykite įvairų intensyvumą ir kasdien atraskite vis kitokį malonumą!
Žaisliukas atsparus vandeniui, todėl juo galėsite džiaugtis ir vonioje, duše, SPA ar pirtyje. Įkrovimo laikas – 2 val., naudojimo laikas – 1,5 val. Nuotolinio pultelio veikimo atstumas – 12 m. Suteikiama 1 metų garantija. Į pakuotę įeina: dvigubas kamuoliukas, valdymo pultelis, baterijos, įkroviklis, satininis maišelis, instrukcija.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
2
  • Informacija
  • Atsiliepimai 3
Informacija
Medžiaga 100% saugus silikonas bei ABS
Ilgis 9.8 cm
Skersmuo 3.8 x 3.7 cm
Vibracija 8 lygiai,reguliuojami nuotolinio valdymo pulteliu
Savybės visiškai atsparus vandeniui
Spalva juoda
Elementai Įkraunamas. Pulteliui reikalingi elementai: 2xAAA (nepridedami)
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos