Vibratorius LELO Tiani 3 pink

Laikinai neturime
SKU
LE9347
149,00 €

Metas karštiems poros žaidimams! Jei norite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir pasiekti patį aukščiausią malonumo lygį – orgazmus patirti drauge, – jūsų erotinių žaisliukų kolekcijoje privalo atsidurti naujos kartos vibratorius LELO „Tiani 3“. Stilingo dizaino, iš kokybiško silikono pagamintas žaisliukas yra ne tik vibratorius porai, bet ir masažuoklis. Dar daugiau malonumo, dar daugiau nuotykių lovoje!
Žaismingos rožinės spalvos vibratorius yra universalus ir leis mėgautis tiek solo, tiek poros žaidimais. Pagrindinis jo išskirtinumas – funkcionalumas. „LELO Tiani 3“ turi ne tik dvigubą vibratorių, bet ir į judesius reaguojantį masažuoklį-valdymo pultelį, kurio dėka turėsite karštam veiksmui atlaisvintas rankas. Vibratoriaus sandara skirta trigubai palaimai – siauroji dalis suteikia papildomą įsiskverbimą į vaginą, o plačioji masažuoja klitorį. Vaginai skirta dalis pagaminta taip, kad netrukdytų sueičiai su partneriu, todėl žaisliuko skleidžiama vibracija jaudins jus abu.
Vibratorius gali būti valdomas dviem būdais – ant paties žaisliuko esančiais mygtukais arba nuotoliniu masažuokliu-valdymo pulteliu, kuriuo galėsite kontroliuoti visas erotinio žaisliuko dalis. Pasirinkus specialų SenseMotion režimą, pultelis reaguoja į sukimo, kratymo, bangavimo judesius ir taip kaskart atneša vis naujų potyrių. „LELO Tiani 3“ yra atsparus vandeniui, o į jo komplektaciją įeina ir dailus maišelis, kuris leis vibratorių nešiotis su savimi ar pasiimti į kelionę. Žaisliukas turi užrakinimo funkciją, kuri neleis jam įsijungti transportavimo metu. Vibratoriaus ilgis – 7,8x4,45 x3,2 cm, skersmuo – 7,8x4,45 x3,2 cm. Komplektą sudaro: dvigubas vibratorius, nuotolinis valdymo pultelis, baterijos ir įkroviklis, maišelis, instrukcija.
Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga silikonas ir metalinio blizgesio ABS plastikas (detalės)
Ilgis 7,8 X 4,45 X 3,2 cm
Skersmuo 7,8 X 4,45 X 3,2 cm
Vibracija 8 nustatymai (2 SenseMotion, 6 standartiniai)
Savybės Veikia atkartodamas rankų judesius
Spalva Rožinė
Elementai Įkraunamas. o valdymo pulteliui - 2xAAA (pridedamos)
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos