Vibratorius – kaip išsirinkti ir naudoti?

Vibratorius yra pripažįstamas kaip populiariausias sekso žaidimams skirtas žaisliukas. Tai puikus meilės žaidimams skirtas įrankis vienišoms moterims ar vyrams, bet tuo pat metu malonumais leidžia mėgautis kartu. Pasitaiko, kad žmonės gėdijasi noro naudoti papildomus meilės žaisliukus mylėdamiesi ar masturbuodamiesi. Jei kurį laiką apie tai galvojate ir tam pritaria partneris, tikriausiai verta išmėginti. Naudoti vibratorių netgi sveika, norint paįvairinti sekso malonumą ar įsivyravusią rutiną miegamajame.

Vien ką reiškia apsipirkinėjimas elektroninėje sekso prekių parduotuvėje! Čia galite išlaisvinti savo fantazijas ir slapčiausius norus. Renkantis vibratorių nuspręskite, kokios formos, apimties, faktūros bei spalvos norite. Rinkitės tą, kuris labiausiai traukia akį ir jaudina. Žinoma, renkantis šį malonumo instrumentą pirmą kartą, nesirinkite pačio galingiausio, storiausio ir ilgiausio. Pradėkite nuo lengvesnių, klasikinių arba kuo labiau panašesnių į natūralias varpas, kad nepatirtumėte šoko jį naudodami pirmą kartą. Įvertinkite išsirinkto meilės žaidimų žaisliuko galią ir stiprumą. Vibratorių galite rinktis įkraunamą elektra arba baterijomis. Jį įsigijus rekomenduojama nuolat pasirūpinti, kad jis būtų pilnai įkrautas, kad netektų nusivilti „pačiame įkarštyje“. 

Galiausiai, įsigiję savo asmeninį vibratorių, pasirūpinkite jo priežiūros priemonėmis, kad kaskart jį tinkamai dezinfekuotumėte. Taip, taip, juo pasinaudoję niekada nepamirškite nuvalyti, kad galėtumėte saugiai „daikčiuku” naudotis kitą kartą. Taigi, panaudojus vibratorių reikia būtinai nuvalyti jį specialiu skysčiu arba nuplauti vandeniu ir muilu. Jeigu naudoti pasirinkote vibratorių, įkraunamą baterijomis, rekomenduojama po naudojimosi išimti baterijas, kad jos nesugadintų motoro. Tačiau apie visas naudojimosi subtilybes daugiau sužinosite iš pardavėjo.

Šiuolaikinė sekso industrija siūlo rinktis vibratorius, pagamintus iš įvairių medžiagų: plastiko, gumos ar silikono. Yra net tokių, kurie labai realistiški savo forma, ilgiu bei medžiaga primena tikrą penį. Pagaliau įsigiję ir nusprendę jį išbandyti, elkitės atsakingai ir neskubėkite, judesius atlikite lėtai ir švelniai. Nesvarbu, kurį tipą pasirinkote (klasikinį, daugiafunkcinį, dvigubą, G taško ar analinį), patariama kartu naudoti lubrikantus sueities palengvinimui. Vibratorius – tai prietaisas, kuris ypatingos formos ir funkcijų dėka kiekvieną iš mūsų gali pakylėti į aukščiausią palaimos lygmenį.