Prekių krepšelis

Žiedai / Įmautės

Stipresnis jaudulys ir daugiau malonumo partneriai bus garantuoti – penio žiedai atvers naujas geidulingos palaimos galimybes. Šie maži sekso žaisliukai yra vieni populiariausių ir mėgstami daugelio partnerių. Tai lemia itin paprastas jų naudojimas, malonus poveikis ir didelė pasirinkimo įvairovė. Nusiteikite kelionei į malonumų oazę!

Items 1-36 of 180

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page
 1. Karšta naujiena
  Penio antgalis Ekstazė
 2. Karšta naujiena
  Penio antgalis Rubis

Items 1-36 of 180

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

 

Rinkdamiesi sekso žaisliuką ir norėdami suteikti sau ir partnerei daugiau potyrių nedvejokite dėl penio žiedo:

 • tai puikus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis geresne, ilgesne ir jautresne erekcija;

 • suteiks stipresnį orgazmą;

 • partnerei žiedas suteiks papildomos stimuliacijos (ypač – vibruojantis);

 • kraujo tekėjimo blokavimas leis džiaugtis didesne penio apimtimi ir ilgiu;

 • vyrams malonu žiedą dėvėti.

 

Atraskite naujų potyrių ir pasinerkite į tikrą malonių pojūčių oazę, kurią atrasti padės žiedai. Šie erotiški daikčiukai veikia stimuliuodami intymiais spygliukais ir kauburėliais, specialiais antgaliais, o žiedai kiekvieną sekso žaidimų akimirką pripildo euforijos. Nepraleiskite galimybės mėgautis lytiniu gyvenimu labiau nei bet kada anksčiau ir įtraukite penio žiedą į seksualius savo ir partnerės žaidimus miegamajame!

Žiedai erotinių prekių asortimente išsiskiria itin plačia savo įvairove. Jie gaminami iš silikono ar kitos želė pavidalo medžiagos, plastiko, odos ar net metalo. Kiekvienas išsirinks tai, kas labiausiai traukia ir vilioja. Penio žiedų paviršiuje išsidėstę papildomai stimuliacijai skirti spygliukai, gumbeliai, kauburėliai.

 

Žiedai suteikia daugiau malonių potyrių, ypač patinka moterims. Šių žiedų pagalba galima stimuliuoti makštį bei klitorį, todėl jaudinantis svaigulys partnerei tikrai patiks. Žiedai gali turėti skirtingus intensyvumo režimus ir vibracijos greičius. Nors dažniausiai tokie žiedai yra įjungiami ar išjungiami mygtuko pagalba, galima rasti ir penio žiedų su nuotoliniu būdu valdomu mini vibratoriumi – tai suteiks visišką laisvę ir dar daugiau smagumo seksualioms šėlionėms!

 

Vibruojantys žiedai skirti papildomai partnerės stimuliacijai, todėl išsirinkti penio žiedą galite kartu. Išmėginkite keletą skirtingų modelių – tai gali tapti smagiu ir be galo užvedančiu žaidimu. Atraskite vibruojančius žiedus ir jie jums tikrai patiks. Naudojimas itin paprastas, žiedą galima užsidėti prieš erekciją ar ją pasiekus. Lengvesniam uždėjimui galima panaudoti nedidelį kiekį lubrikanto. Vibruojančią dalį galėsite įjungti tada, kai tik būsite pasiruošę. Šio sekso žaisliuko naudojimas padės iš naujo atrasti stimuliacijos malonumus moteriai, o žiedo sukeliamas lengvas spaudimas bus malonus ir vyrui.

 

Žiedai gali būti su nekeičiamais elementais – skirti vienkartiniam naudojimui (veikimo trukmė vidutiniškai siekia apie 30 min.) arba su keičiamais elementais, kad visada galėtumėte mėgautis šio žaisliuko teikiamais privalumais. Žiedai padeda išlaikyti geresnę erekciją ir penio tonusą, tačiau piktnaudžiauti negalima – ilgiau nei 20 minučių dėvėti penio žiedą nerekomenduojama, tai gali sukelti nepageidaujamų pasekmių.

 

Rinkdamiesi nepamirškite išbandyti vibruojančio žiedo – jis gali turėti visus įprasto žiedo privalumus, tačiau mini vibratorius suteiks daugiau ir aštresnių pojūčių. Taip pat atraskite ir plačią pasirinkimo laisvę bei vibruojančių žiedų įvairovę. Kai kurie jų yra atsparūs vandeniui, todėl intymius žaidimus galėsite perkelti į vonios kambarį ar dušą. Labai praktiški yra penio žiedai su išimamu mini vibratoriumi – tai suteikia dar daugiau laisvės suteikti malonumą vienas kitam.

Žiedai itin mėgstami ir dažnai naudojami. Šie unikalūs mažyliai suteikia neįtikėtiną malonumą abiems partneriams, o nedidelė kaina leidžia negalvojant eksperimentuoti ir atrasti naujus potyrius. Poros seksualiniams santykiams paįvairinti žiedai tiks idealiai – abipusė stimuliacija nepaliks nusivylusio nei vieno iš partnerių. Užsidėkite ir leiskite jus užlieti malonumo bangai!