Penio žiedas "Bagsis"

SKU
E25617
26,00 €

Aukščiausio kalibro žaisliukai, su kuriais jūsų naktys bus tokios karštos ir gundančios, kad negalėsite paleisti vienas kito glėbio! Jei ieškote penio žiedo, kuris suteiks maksimalius potyrius ir privers jus eiti iš proto, „Bagsis“ pasirūpins, kad gautumėte daugiau, nei tikėjotės. Žaismingas, stilingas ir universalus – kad nebūtų pamiršta nė vieni jautri jūsų vietelė.

Tai dvigubas penio žiedas, kuris maunamas ne tik ant penio, bet ir sėklidžių. Pagamintas iš itin aukštos kokybės silikono, kuris yra visiškai saugus, malonus ir glotnus. Žaisliukas tamprus ir elastingas, todėl prisitaikys prie bet kokių apimčių. Dekoruotas triušiuko ausytėmis, kurios stimuliuos klitorį. Kad ši stimuliacija būtų intensyvi ir nepakartojama, į triušiuko ausytes įstatoma vibruojanti kulka, kuri suteiks itin galingas vibracijos bangas. Jei norite, kulką galite ištraukti ir naudoti atskirai kitų erogeninių zonų stimuliacijai bei meilės žaidimams.

Žaisliukas turi net 3 vibracijos intensyvumus ir 1 pulsacijos režimą, kuris nuskraidins jus į malonumų rojų. Penio žiede esančios baterijos veikia ~45 min., vėliau jas galite pakeisti į LR44 tipo baterijas.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 5
Informacija
Medžiaga Silikonas
Skersmuo Tamprus
Vibracija 3 vibracijos greičiai / 1 pulsacijos režimas
Savybės Atsparus vandeniui, antialergiškas, tamprus
Spalva Juoda
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos