Apie mus

✔ Fantazijos.lt - nenustok žaisti

✔ Fantazijos.lt pradžia.

Savo veiklą pradėjome 2009 metų birželio mėnesį. Bėgant laikui, tapome 20-ies profesionalų komanda. Kasdien ieškome galimybės pasiūlyti aukščiausios kokybės sekso prekių, rasti tai, kas jums padėtų patirti dar daugiau malonumo. Degame aistra ir noru supažindinti žmones su kitokiu erotiniu gyvenimu, kuriame malonumas tęsiasi ilgiau, rutinai jame nėra vietos. Dėkojame jums už pasitikėjimą, buvimą kartu ir smalsumą, kuris skatina mus tobulėti.

✔ Užtikriname aukščiausią kokybę.

Sėkmingą veiklą vykdome jau daugelį metų, todėl klientams galime pasiūlyti aukščiausios kokybės laiko patikrintas prekes bei sprendimus. Didelį dėmesį skiriame jūsų atsiliepimams – prekes, kurios netenkina, pašaliname iš asortimento.

✔ Užtikriname sklandų prekių grąžinimą.

Erotinės prekės keičiamos, jeigu yra gamybos defektas. Taipogi prekės gali būti keičiamos tuo atveju, jeigu nebuvo išpakuotos ar kitaip pažeistos. Dėl prekių grąžinimo būtina iš anksto susisiekti su mumis el.paštu [email protected] arba tel.nr. 8 600 84088. Plačiau apie prekių grąžinimą.

✔ Užtikriname geriausią kainą.

Ilgalaikiai santykiai su didžiausiais Europos erotinių prekių didmenininkais ir didelės užsakymų apimtys suteikia galimybę pasiūlyti geriausią kainą rinkoje. Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl ilgai prekių laukti nereikės. Jei klientas identišką prekę randa už geresnę kainą, pasiūlome tokias pirkimo sąlygas, kurioms jis negali atsispirti.

✔ Platus parduotuvių tinklas.

Mūsų tinklą sudaro 7 parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje.

VILNIUS Gedimino pr. 45. "Kviečiu apsilankyti parduotuvėje, Gedimino pr. 45, Vilniuje. Miesto centre esanti parduotuvė didžiausia Lietuvoje, asortimentas itin gausus, o mes visada pasiruošę Jums padėti ir pakonsultuoti!" - pardavėja-konsultantė Deimantė.

VILNIUS Lukšio g. 2. "Jūsų laukia platus prekių asortimentas, profesionalus bei nuoširdus aptarnavimas. Kiekvienam klientui garantuojame išsamią konsultaciją apie prekes, atsakymus į visus dominančius klausimus bei pagalbą renkantis visus Jūsų lūkesčius atitinkančias prekes. Maloniai laukiame apsilankant!" - pardavėja-konsultantė Greta.

VILNIUS Vienuolio g. 16. "Klientai sako, jog šioje parduotuvėje šviesu, jauku ir visada malonu sugrįžti. O aš esu pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti tai, kas geriausia Jums." - pardavėja-konsultantė Neringa.

KAUNAS Savanorių pr. 204. "Mūsų parduotuvė puikiai matomoje vietoje, jos nepastebėti tiesiog neįmanoma! Aplinka jauki, šviesi, iš lauko pusės Jūsų niekas nematys, dėl to galėsite drąsiai jaustis, nebijodami, jog kaimynas ar kolega Jus pamatys. Asortimente pačios populiariausios prekės, atitinkančios kiekvieno kliento poreikius. Bendraudama su klientais siekiu, kad jie bendrautų su manimi kaip su drauge, nesigėdintų, pasakytų konkrečiai kas juos domina, kokias prekes norėtų išbandyti. Juk visko pagrindas yra nuoširdus ir atviras bendravimas." - parduotuvės vedėja Rita.

KLAIPĖDA Sausio 15-osios g. 13. "Kiekvienas užėjęs klientas pasitinkamas maloniai ir su šypsena. Nevaržomai gali rinktis ir žvalgytis į prekes kiek tik reikės laiko, kol bus pasiruošęs pardavėjos konsultacijai, todėl apsipirkimas taps jaukus ir nesukels streso. Profesionalus aptarnavimas asortimento klausimais ir iškilusių problemų sprendimas." - pardavėja-konsultantė Gabrielė.

ŠIAULIAI PC Saulės miestas. "Kas sakė, kad pinigais negalite nusipirkti laimės, tiesiog nežinote, kur eiti apsipirkti. Fantazijose visada Jūsų laukia profesionaliai, su šypsena aptarnaujanti konsultantė, kuri padeda Jums išsirinkti Jūsų lukesčius atitinkančias prekes. Parduotuvės aplinka maloni, šviesi, jauki ir, žinoma, uždara, todėl Jūs visada galite jaustis saugiai ir užtikrintai, kad Jūsų niekas nematys." - pardavėja-konsultantė Dovilė.

MARIJAMPOLĖ Kauno g. 31. "Jauki ir šviesi aplinka, jokio streso, platus asortimentas ir malonus aptarnavimas. Visa tai galėsite gauti čia, fantazijose, kur išsirinksite savo poreikius atitinkančias prekes už gerą kainą!" - pardavėja-konsultantė Indrė.

✔ Apie mus rašo.

15min.lt

Situacija – moteris nenori mylėtis. Gydytojai siūlo galimas priežastis ir pagalbą 

Erotinio britės romano „Penkiasdešimt atspalvių“ įkvėpti lietuviai išlaisvina fantaziją ir šturmuoja sekso žaislų parduotuves

Library to sex shop: Fifty Shades trilogy liberates Lithuanians' bed fantasies

Вдохновленные эротическим романом «50 оттенков серого» литовцы штурмуют секс-шопы

Delfi.lt

KOKIOS EROTINĖS FANTAZIJOS užklumpa žmones per šventes?

„Penkiasdešimt atspalvių“ sužadino erotinių žaislų paklausą

lrytas.lt

Erotinis romanas „Penkiasdešimt atspalvių“ keičia vilniečių seksą ir linksmina ugniagesius

tv3.lt

Erotines prekes moterys perka sau, vyrai – moterims

Lietuvių kalėdinių dovanų sąraše šiais metais ir sekso žaisliukai

Diena.lt

VALENTINO DIENĄ PELNĄ KRAUNASI IR EROTINIŲ PREKIŲ PARDUOTUVĖS

INTYMŪS PATARIMAI VALENTINUI: KAIP NEIŠGĄSDINTI ANTROSIOS PUSĖS PER ATVIRA DOVANA

Užsienyje dirbantys lietuviai žmonoms siunčia vibratorius

Mieste.lt

SEKSO PREKIŲ PARDAVĖJA INGA PASAKĖ, KĄ ŠLUOTE ŠLUOJA PIRKĖJAI