Rūšiuoti

Lubrikantai

Tai seksui itin svarbi priemonė, kuri pagerina slydimą, įsiskverbimą ir sudrėkina makštį. Jie reikalingi norint palengvinti masturbaciją, vaginalinę ir analinę sueitį bei yra būtini, jei naudojate sekso žaisliukus. Lubrikantai neatsiejama kokybiško ir malonaus sekso dalis, mažinanti trintį bei diskomfortą. 

Lubrikantai gali būti pagaminti silikono ar vandens pagrindu, oraliniai, su įvairiais skoniais, šildančia arba šaldančia stimuliacija. Šioje kategorijoje galite rasti didelį pasirinkimą pripažinimą pelniusių gamintojų, tokių kaip Durex, Pjur, Shunga, System Jo, YesforLov gaminių.

Vaginaliniai
Vaginaliniai
Analiniai
Analiniai
Oraliniai
Oraliniai
Vandens pagrindu
Vandens pagrindu
Silikono pagrindu
Silikono pagrindu
Natūralūs
Natūralūs
Šildantys ir šaldantys
Šildantys ir šaldantys
Fistingui
Fistingui
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Populiaru
Populiaru
(75)
10.00 €
Populiaru
Populiaru
(22)
19.95 €
Video
Video
(7)
24.95 €
Populiaru
Populiaru
(15)
11.95 €
Populiaru
Populiaru
(21)
6.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
(2)
12.95 €
Populiaru
Populiaru
(40)
7.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
14.95 €
(2)
26.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
9.90 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(67)
9.00 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(3)
29.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(13)
17.95 €
Video
Video
(6)
22.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
Paskutinė prekė
Naujiena
Paskutinė
Naujiena
10.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(2)
32.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
10.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(4)
24.90 €
(2)
22.95 €
(5)
17.95 €
(1)
12.95 €
(15)
11.95 €
(6)
14.95 €
14.95 €
(15)
12.95 €
Populiaru
Populiaru
(6)
6.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
14.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
21.90 €

Kas yra lubrikantai?


Lubrikantas – skysto pagrindo medžiaga, kurios tikslas yra paversti sueitį tarp dviejų žmonių arba solo žaidimus kuo malonesnius. Lubrikantai sumažina trintį, atsiradusią tarp penio ir makšties ar analinės angos, bei palengvina įsiskverbimą. Dėl tų pačių priežasčių jis gali būti tepamas ir ant įvairių sekso žaisliukų. Yra daugybė lubrikantų tipų, kurie gali kaip reikiant kilstelėti seksualinio gyvenimo kokybės kartelę aukštyn.
 

Kaip išsirinkti lubrikantus?


Išsirinkti tinkamą lubrikantą – tikrai gali būti ne tokia lengva užduotis. Visgi, žinant tam tikrus svarbiausius dalykus, šį rinkimosi procesą galima žymiai palengvinti. Visą lubrikantų įvairovę pagal atitinkamas savybes nesunku suskirstyti į pagrindines grupes. Tad, apžvelgsime visus lubrikantų tipus ir kuo kiekvienas jų ypatingas.

Vaginaliniai lubrikantai - visiškai natūralaus pagrindo, be papildomų kvapų ar skonių, gali būti su šildančiomis ir šaldančiomis savybėmis, kurios suteikia papildomą stimuliaciją. 

Analiniai lubrikantai yra tirštesnės konsistencijos, užtikrina ilgalaikį slydimą ir drėgmę, dažnai praturtinti šaldančiu ar raminančiu efektu, sumažinančiu diskomfortą. 

Oraliniai lubrikantai nuo kitų skiriasi tuo, jog pasižymi itin maloniais kvapais ir skoniais. Šią priemonę užtepus ant erogeninių zonų jausite ne tik malonesnius pojūčius, bet įprastą aktą galėsite nuspalvinti nepamirštamomis spalvomis ir skoniais.

Vandens pagrindo lubrikantai yra universaliausi, puikiai atkartoja natūralią drėgmę ir yra saugūs naudoti su visais sekso žaislais bei prezervatyvais. 

Silikono pagrindo lubrikantai švelnios ir ilgai išliekančios tekstūros, atsparūs vandeniui, tačiau jų negalima naudoti su sekso žaisliukais, pagamintais iš silikono.

Natūralūs lubrikantai - alergenų neturintys natūralaus pagrindo lubrikantai moterims bus pats geriausias pasirinkimas, ypač toms kurios turi jautresnę odą. Toks produktas pagerins slydimą ir sueitį net keletą kartų.

Šildantys ir šaldantys lubrikantai leidžia į savo intymius žaidimus įnešti dar daugiau stimuliuojančių pojūčių. 

Fistingui skirti lubrikantai gali būti pagaminti vandens, silikono ar aliejaus pagrindu ir naudojami su itin dideliais sekso žaislais. 
 

Kaip naudojami lubrikantai?


Vieno atsakymo į klausimą, kaip tinkamai naudoti lubrikantą – tikrai nėra. Tačiau jei tik dabar susigundėte galimybe jį įsigyti ir dar nesate bandę jo naudoti sueities metu, nesijaudinkite! Yra keletas patarimų, kurie tikrai gali praversti.

Pabandykite lubrikantą naudoti ne tik sueities, bet ir preliudijos metu. Tai padės atsipalaiduoti, lengviau įsijausti į meilės žaidimus ir greičiau susijaudinti. Kitas, itin svarbus patarimas – nepamirškite pakartotinai užtepti lubrikanto prieš pat įsiskverbimą, kadangi užtepus iš anksčiau jis gali greitai išdžiūti. Taisyklės, kiek tepti šios priemonės – tikrai nėra, kadangi kiekvienam reikalingas kiekis gali būti labai individualus. Klausykite savo kūno ir tepkite jo tiek, kiek jums norisi. Be to, jei užtepus lubrikantą, jaučiate diskomfortą – netęskite lytinio akto. 
 

Dažniausiai užduodami klausimai

 

1. Kas gali naudoti lubrikantus?

Kiekvienas be išimties, norintis paįvairinti ar pagerinti savo lytinius santykius, gali įsigyti lubrikantą. Jie puikiai pasitarnaus išbandant naujas sekso pozas ar naujus sekso žaislus, kai reikia papildomo slidumo. Taip pat tai ypač gali padėti moterims, kurios susiduria su makšties atrofija ar sausumu menopauzės metu.

2. Ar lubrikantus saugu naudoti su prezervatyvais?

Rinkitės silikono ar vandens pagrindo lubrikantus, kurie yra saugūs naudoti kartu su prezervatyvais. Nesirinkite aliejaus pagrindo lubrikantų, nes jie lateksui suteikia porėtumo, dėl kurio prezervatyvas tampa labiau linkęs plyšti. 

3. Kas sukelia makšties išsausėjimą?

Moksliniais duomenimis, net 50% moterų, patenkančių į 18-29 m. amžiaus ribą, arba net 80% moterų, patiriančių menopauzę, susiduria su makšties išsausėjimo problemomis. Tai priklauso nuo itin daug faktorių: gimdymo, vaiko maitinimo motinos pienu, menstruacijų, tam tikrų vaistų vartojimo, vėžio gydymo ar emocinio streso. Laimei, šiuolaikiniame pasaulyje yra daugybė įvairių rūšių lubrikantų, padedančių su tuo kovoti ir pašalinti diskomfortą sekso metu.

4. Kokių ingredientų vengti, renkantis lubrikantą?

Jei susiduriate su alergijomis ar turite itin jautrią odą, labai svarbu prieš perkant išsianalizuoti lubrikanto sudėtį. Žvalgykitės į natūralius lubrikantus, kurie pasižymi švelnia, nekenksminga sudėtimi, dažniausiai susidedančia iš įvairių augalų ekstraktų, botaninių aliejų ar kitų natūralių ingredientų, neleidžiančių odai sudirgti. Įsitikinkite, ar lubrikanto sudėtyje nėra tokių cheminių medžiagų kaip parabenai, glicerinas ar konservantai, kadangi jos nesunkiai gali sukelti sudirginimą, uždegimą ar net infekciją.

5. Ar galima lubrikantą naudoti nėštumo metu?

Jeigu turite galimybę, geriausia šiuo klausimu pasikonsultuoti su savo gydytoju. Jei tokios galimybės šiuo metu neturite, rinkitės natūralios sudėties lubrikantus, kurie nekeičia makšties pH.

Daugiau apie lubrikantus, jų paskirtį, naudojimo būdus ir rūšis skaitykite straipsnyje: 

Lubrikantai - kaip naudoti ir kaip išsirinkti tinkamiausią.


Susiję straipsniaiPopuliariausi prekiniai ženklai


Hot
Joydivision
Pjur
Stimul8
System JO
YesforLov
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ