Rūšiuoti

Lubrikantai

Tai seksui be galo svarbi priemonė, kuri pagerina slydimą, įsiskverbimą ir sudrėkina makštį. Jie reikalingi norint palengvinti mastrurbaciją, makšties... ir analinę sueitį bei yra būtini, jei naudojate sekso žaisliukus. Lubrikantai gali būti pagaminti iš silikono ar vandens, aromatizuoti, su įvairiais skoniais, šildančia arba šaldančia stimuliacija. Išsirinks kiekvienas!

Daugiau
Vaginaliniai
Vaginaliniai
Analiniai
Analiniai
Oraliniai
Oraliniai
Vandens pagrindu
Vandens pagrindu
Silikono pagrindu
Silikono pagrindu
Natūralūs
Natūralūs
Šildantys ir šaldantys
Šildantys ir šaldantys
Fistingui
Fistingui
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Populiaru
Populiaru
(43)
10.00 €
Populiaru
Populiaru
(20)
19.95 €
Populiaru
Populiaru
(47)
11.30 €
-15% Akcija
Populiaru
Video
-15% Akcija
Populiaru
Video
(3)
32.26 € 37.95 €
Populiaru
Populiaru
(14)
20.95 €
Populiaru
Populiaru
(10)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(9)
15.95 €
Populiaru
Populiaru
(20)
6.95 €
Populiaru
Populiaru
(26)
4.95 €
Populiaru
Populiaru
(8)
16.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(6)
29.95 €
Populiaru
Populiaru
(35)
7.95 €
Nemokamai
Populiaru
Nemokamai
Populiaru
(41)
9.00 €
Populiaru
Populiaru
(6)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(6)
6.95 €
Video
Video
(2)
32.95 €
(2)
26.95 €
Populiaru
Populiaru
(12)
17.95 €
Video
Video
(7)
24.95 €
Populiaru
Populiaru
(14)
7.95 €
(1)
9.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(3)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(6)
5.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Video
Paskutinė
Populiaru
Video
(2)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
3.95 €
Video
Video
(2)
24.90 €

Populiariausi prekiniai ženklai


hot
joydivision
pjur
sensuva
stimul8
system-jo

Kas yra lubrikantai?


Lubrikantas – gelinio pagrindo medžiaga, kurios tikslas yra paversti sueitį tarp dviejų žmonių arba solo žaidimus kuo malonesnius. Lubrikantai sumažina trintį, atsiradusią tarp penio ir makšties ar analinės angos, bei palengvina įsiskverbimą. Dėl tų pačių priežasčių jis gali būti tepamas ir ant įvairių sekso žaisliukų. Yra daugybė lubrikantų tipų, kurie gali kaip reikiant kilstelėti seksualinio gyvenimo kokybės kartelę aukštyn.

Tiems, kurie yra suinteresuoti savo seksualinio gyvenimo kokybe – stipriai rekomenduojame rinktis geriausius lubrikantus. Pigūs lubrikantai padės pradedantiesiems pajausti tai, kas yra be galo malonus aktas, o aukščiausios kokybės lubrikantai leis nustebinti net ir visko mačiusius(-ias). Asortimentas čia yra tikrai platus, tad, jeigu dvejojate arba kyla klausimų – drąsiai kreipkitės spausdami pagalbos mygtuką puslapio apačioje. Lubrikantus čia įsigyti bus taip pat paprasta ir saugu kaip ir vaistinėse. Taip pat rekomenduojame išbandyti Durex lubrikantus, kurie pasižymi itin puikiu kainos ir kokybės santykiu, o ir skirtingų jų rūšių - tikrai ne viena, tad bus patenkinti kiekvieno poreikiai. Be abejo, mūsų specialistai mielai padės išsirinkti tai, ko jums reikia!


Kaip jie atsirado?


Pirmoji žinoma priemonė, kuri buvo naudojama kaip lubrikantas, buvo ne kas kita, o alyvuogių aliejus. Pirmasis jo panaudojimas seksualiniams poreikiams tenkinti užfiksuotas dar Senovės Graikijoje. Tuomet buvo manoma, kad šis nepakartojamas aliejus ne tik suteikia papildomo malonumo, bet ir apsaugo nuo nėštumo. Net pats Aristotelis knygoje „Gyvūnų istorija“ rašė: „Jei kūno dalys bus slidžios, apvaisinimo bus išvengta“.

Po dviejų šimtmečių Japonijoje žmonės trindavo kiaušinių trynius, kad sukurtų „tororo-jiru“, trynių sriubą, kuri atstodavo lubrikantą. Taip pat japonai, kaip ir korėjiečiai bei kinai, tiems patiems seksualiniams poreikiams naudodavo ir karageniną – medžiaga, kuri buvo gaunama verdant raudonuosius jūros dumblius.

Pirmasis komercinis lubrikantas pasirodė 1904 metais. Tačiau tuomet jis  buvo užpatentuotas kaip chirurginė priemonė, o seksualiniais tikslais jis buvo pradėtas pardavinėti tik 1917 metais ir net tada, norint jį nusipirkti, buvo reikalingas receptas. Galų gale, tik 1980 metais jis tapo preke, kuriai nereikia recepto.

Nepaisant pirmojo lubrikanto pasirodymo, 70-aisiais ir 80-aisiais žmonės vis dar naudojo buityje dažnao naudojamus produktus, pavyzdžiui, jau minėtą alyvuogių aliejų ar vazeliną. Garsiojoje moterų seksualinės savipagalbos knygoje, išleistoje aštuntajame dešimtmetyje, „Mūsų kūnai – mes patys“ trumpai buvo užsiminta apie lubrikantą kaip apie analinio sekso priemonę arba priemonę nuo skausmingų lytinių santykių.

AIDS krizė taip pat atkreipė žmonių dėmesį į lubrikantus, kadangi, naudojant juos, buvo galima išvengti mikrožaizdelių ar kitų sužalojimų sekso metu, taip užkertant kelią ir lytiškai plintančioms ligoms. Tuo metu lubrikantas vis dar buvo daugiausiai susijęs su analiniu seksu, dėl ko jis tapo itin populiaria priemone tarp homoseksualų. Tačiau populiarumas tik augo, o devintojo dešimtmečio pabaigoje lubrikantas pasirodė pirmosios vaistinės lentynose. Nuo tada ir prasidėjo lubrikantų era – vis daugiau ir daugiau žmonių pradėjo naudoti lubrikantus kaip pagalbinę priemonę didesniam malonumui pasiekti sekso metu.
 


Kaip išsirinkti lubrikantus?


Išsirinkti tinkamą lubrikantą – tikrai gali būti ne tokia lengva užduotis. Visgi, žinant tam tikrus svarbiausius dalykus, šį rinkimosi procesą galima žymiai palengvinti. Visą lubrikantų įvairovę pagal atitinkamas savybes nesunku suskirstyti į pagrindines grupes. Tad, čia apžvelgsime visus lubrikantų tipus ir kuo kiekvienas jų ypatingas.

Natūralūs lubrikantai - Alergenų neturintys natūralaus pagrindo lubrikantai moterims bus pats geriausias pasirinkimas, ypač toms turios jautresnę odą arba nori natūralių malonumų. Toks produktas pagerins slydimą ir sueitį net keletą kartų, kodėl gi nepabandžius ir jums?

Vandens pagrindo lubrikantai - Lubrikanto pagrindas yra silikonas, gelis arba vanduo. Pastaroji medžiaga yra mažiausiai odai kenksminga iš visų trijų, tačiau ji ir greičiausiai išgaruoja, negarantuoja malonumo ir slydimo ilgą laiką. Vandens pagrindo lubrikantai taip pat gali būti naudojami ir su silikoniniais bei dauguma kito tipo žaisliukų (išskyrus elektrinius).

Oraliniai lubrikantai - Oralinio sekso mėgėjai turbūt nedažnai įsivaizduoja, kad šią sekso rūšį galima paįvairinti. Su įvairiais, skonį turinčiais lubrikantais, atliekantis oralinį bus ne ką mažiau patenkintas už jį gaunantį. Toks lubrikantas gali būti laižomas, bučiuojamas, nėra kenksmingas jūsų sveikatai. Tai padės įsijausti į rolę bei suteikti vienas kitam dar didesnių malonumų.

Silikoniniai lubrikantai - silikono pagrindu pagaminti lubrikantai yra ilgai išsilaikanti priemonė, kuri gali užtikrinti ir tai, kad net ir ilgo akto metu, slydimas ir sueitis vis dar būtų malonūs. Vis dėlto, silikoniniai lubrikantai negali būti naudojami su silikoniniais žaisliukais – turėkite tai omenyje.

Analiniai lubrikantai - analinių žaidimų mėgėjams siūlome platų analinių lubrikantų pasirinkimą. Analinis aktas be lubrikanto – didelė klaida! Gausi priemonių pasiūla nepaliks nė vieno ar vienos nepatenkinto, kadangi su šiais lubrikantais žaidimai taps tikrai malonesni, o analinis seksas galės būti dažnesnis svečias jūsų gyvenime.

Aromatizuoti lubrikantai - tai yra ypatinga lubrikantų rūšis. Aromatizuoti lubrikantai nuo kitų skiriasi tuo, jog pasižymi itin maloniais kvapais. Šią priemonę užtepus ant erogeninių zonų jausite ne tik malonesnius pojūčius, bet įprastą aktą galėsite nuspalvinti nepamirštamomis spalvomis.

Ekologiški lubrikantai - žodis ekologiškas lubrikantų pasaulyje reiškia keletą dalykų. Visų pirma – lubrikantas yra vandens pagrindo. Visų antra – jis bus pagamintas tik iš natūralių, net ir pačios jautriausios odos nedirginančių medžiagų. Galų gale juos galite naudoti ir su žaislais, ir akto metu. Ekologiškumas taip pat gali būti seksualus.

Lubrikantai vyrams - lubrikantai vyrams dažniausiai yra skirti padėti vyrams prailginti aktą, atidedant ejakuliaciją. Užtepus arba užpurškus jų ant varpos džentelmenas galės suteikti didesnį malonumą savo partnerei. Lubrikantai yra nekenksmingi, tačiau be galo efektyvūs.


Kaip naudojami lubrikantai?


Vieno atsakymo į klausimą, kaip tinkamai naudoti lubrikantą – tikrai nėra. Tačiau jei tik dabar susigundėte galimybe jį įsigyti ir dar nesate bandę jo naudoti seksualinio akto metu, nesijaudinkite! Yra keletas patarimų, kurie tikrai gali praversti.

Visų pirmiausia, jei naudojate silikoninį lubrikantą, dėl visa ko pasiimkite rankšluostį, kurį pasitiesite po savimi, ir taip apsisaugosite nuo dėmių. Taip pat prieš pradedant lytinį aktą, sušildykite lubrikantą delnuose. Tokiu būdu tepdami lubrikantą ant lytinių organų išvengsite nemalonaus temperatūrų skirtumo.

Pabandykite lubrikantą naudoti ne tik sekso metu, bet ir įžangoje. Tai padės atsipalaiduoti, lengviau įsijausti į meilės žaidimus ir greičiau susijaudinti. Kitas, itin svarbus patarimas – nepamirškite pakartotinai užtepti lubrikanto prieš pat įsiskverbimą, kadangi užtepus iš anksčiau jis gali greitai nugaruoti ar išdžiūti. Taisyklės, kiek tepti šios priemonės – tikrai nėra, kadangi kiekvienam reikalingas kiekis gali būti labai individualus dalykas. Klausykite savo kūno ir tepkite jo tiek, kiek jums norisi. Be to, jei užtepus lubrikantą, jaučiate diskomfortą – netęskite lytinio akto. Svarbiausia – komunikuoti su partneriu ar partnere ir dalintis, ką jus patiriate. Jei kentėsite, gero rezultato nepasieksite, o pačių seksualinių santykių tikrai neperkelsite į aukštesnį lygmenį.


Dažniausiai užduodami klausimai


1. Kas gali naudoti lubrikantus?

Kiekvienas be išimties, norintis paįvairinti ar pagerinti savo lytinius santykius, gali įsigyti lubrikantą. Ne paslaptis, jog kai kalbame apie seksą, kuo slidžiau, tuo geriau. Būtent dėl šios priežasties lubrikantai puikiai pasitarnaus išbandant naujas sekso pozas ar naujus sekso žaislus, kai reikia to papildomo slidumo. Taip pat tai ypač gali padėti moterims, kurios susiduria su makšties atrofija ar makšties sausumu menopauzės metu ir ne tik.

2. Ar lubrikantus saugu naudoti su prezervatyvais?

Jei seksualiniame gyvenime naudojate prezervatyvus, jokiu būdu nesirinkite aliejaus pagrindo lubrikantų. Nors jie pasižymi tirštesne konsistencija ir ypač drėkinančiomis savybėmis, be viso to šie lubrikantai lateksui suteikia porėtumo, dėl kurio prezervatyvas tampa labiau linkęs plyšti. Tokiu atveju geriau rinkitės vandens pagrindo ar silikoninius lubrikantus, kurie yra saugūs naudoti kartu su prezervatyvais. O kad dar mažiau abejonių liktų, kiekvienos prekės apraše galite matyti tiek jo tipą, tiek tai, ar jis nepažeidžia prezervatyvo.

3. Kas sukelia makšties išsausėjimą?

Moksliniais duomenimis, net 50% moterų, patenkančių į 18-29 m. amžiaus ribą, arba net 80% moterų, patiriančių menopauzę, susiduria su makšties išsausėjimo problemomis. Tai priklauso nuo itin daug faktorių: gimdymo, vaiko maitinimo motinos pienu, menstruacijų, tam tikri vaistų vartojimo, vėžio gydimo ar emocinio streso. Laimei, šiuolaikiniame pasaulyje yra daugybė įvairių rūšių lubrikantų, padedančių su tuo kovoti ir pašalinti diskomfortą sekso metu. Juk gyvenimas per trumpas, kad vienas didžiausių malonumų būtų atimtas!

4. Kokių ingredientų vengti, renkantis lubrikantą?

Jei susiduriate su alergijomis ar turite itin jautrią odą, labai svarbu prieš perkant ištyrinėti lubrikanto sudėtį. Žvalgykitės į natūralius lubrikantus, kurie pasižymi švelnia, nekenksminga sudėtimi, dažniausiai susidedančia iš  įvairių augalų ekstraktų, botaninių aliejų ar kitų natūralių ingredientų, neleidžiančių odai sudirgti. Prie viso to, įsitikinkite, ar lubrikanto sudėtyje nėra tokių cheminių medžiagų kaip parabenai, glicerinas ar naftos produktai, kadangi jos nesunkiai gali sukelti sudirginimą, uždegimą ar net infekciją.

5. Ar galima lubrikantą naudoti nėštumo metu?

Jeigu turite galimybę, geriausia šiuo klausimu būtų pasikalbėti su savo gydytoju. O jei tokios galimybės šiuo metu visgi nėra, rinkitės natūralius lubrikantus, kurių sudėtyje nėra nesaugių ar net kenksmingų medžiagų, galinčių daryti įtaką jūsų nėštumui. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar lubrikantas nekeičia natūralaus makšties pH, kadangi nėštumo metu jis tampa daugiau neutralus.

Daugiau apie lubrikantus, jų paskirtį, naudojimo būdus ir rūšis skaitykite straipsnyje Lubrikantai - kaip naudoti ir kaip išsirinkti tinkamiausią 

 


Susiję straipsniai