Sekso žaislai

Jei tarp miegamojo sienų įsivyravo rutina, o seksualinis gyvenimas nebe taip džiugina, pats laikas išbandyti sekso žaislus. Jų įvairovė išties plati &...ndash; galite rinktis tarp vibratorių, analinių kaiščių, vaginalinių kamuoliukų, penio žiedų, masturbatorių ir kitų ne ką mažiau patrauklių žaisliukų. Įvairių sekso prekių naudojimas gali būti efektyvus tiek sekso metu su antrąja puse, įnešant daugiau aistros, tiek solo žaidimų metu, atrandant tai, kas labiausiai jaudina būtent jus. Tad, nedelskite ir pasinerkite į šį malonumo sūkurį – nauji potyriai garantuoti.

Daugiau

Sekso žaislai


Kelnaitės su vibruojančia kulka
Automatinis kalbantis masturbatorius
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
G taško stimuliavimo rinkinys
Rinkinys Purpurinis sapnas
Silikoninės krūtys 2
Vibruojantis pripučiamas analinis kaištis
Trijų dalių malonumų rinkinys
Trumpa vinilinė suknelė
Seksualus juodos spalvos kombinezonas
We-Vibe USB įkroviklis
Erotinis žaidimas TEASEME

Patį didžiausią malonumą lovoje (ir ne tik) garantuojantys – sex žaislai. Jūsų pasirinktos prekės, nesvarbu ar tai būtų vibratorius, masturbatorius ar sex žaisliukai porai – pristatomi saugiai, diskretiškose pakuotėse, o slaptumas – garantuotas.

Kokie sekso žaislai rekomenduojami?

Tarp vyrams skirtų sekso žaislų patenka ne viena kategorija. Vyriški žaislai yra vaginos imitatoriai arba dirbtinės vaginos. Juos naudodamas vyras gali pajusti stimuliaciją, labai panašią į tą, kuri patiriama sekso su moterimi metu. Sekso lėlės – tokio tipo sekso žaislai dažniausiai yra žmogaus dydžio arba realaus žmogaus matmenis atitinkantys masturbatoriai. Antgaliai – lankstūs bei malonūs, šie intymūs žaislai prideda varpai ilgio, padidina jos apimtį, sukuria malonią stimuliaciją moteriai, arba atlieka viską iškart. Prostatos masažuokliai – vyrams, kuriems norisi stipresnių pojūčių, pravers prostatos masažuoklis. Tokio tipo erotiniai žaislai leis stimuliuoti jautriausius vyriškos išangės taškus bei neretai papildomai masažuos ir tarpvietę. Prezervatyvai – visų naudojami prezervatyvai turbūt yra patys populiariausi sex žaislai, jeigu juos priskiriame šiai kategorijai.

Sekso žaisliukai moterims būna pačių įvairiausių tipų, bet jų tikslas vienas ir bendras – paversti gyvenimą malonesniu ir įdomesniu. Tai bene labiausiai išdykę sex žaislai tikriems suaugusiems.  Čia galima priskirti seksualią aprangą, BDSM botagėlius, spaustukus, antrankius oralinio sekso žaislai irgi pateks į šią kategoriją. Pasižvalgykite, jeigu kažko neradote kitur, tikriausiai tai bus čia.

Sekso žaislai dviems, dar vadinami sex žaislai porai  yra sukurti ne vieno, o abiejų partnerių malonumui užtikrinti. Apie tai, kodėl porų santykiams yra svarbus seksas ir kuo sekso žaislai gali pasitarnauti, skaitykite straipsnyje Lytiniai santykiai: ne tik malonumas, bet ir nauda sveikatai. 

Išmanieji sekso žaislai - tai jau aukštesnis lygis. Tokie erotiniai žaisliukai yra kažkas iš XXIa. porno filmo. Išmanieji sex žaislai suaugusiems yra kažkas visiškai naujo, apie ką dar prieš dešimt metų vargiai kas ir pasvajoti drįso.