Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes, asmeninių duomenų niekada neperduodame trečiosioms šalims. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Neutrali pakuotė

Mums rūpi jūsų konfidencialumas, todėl visas prekes pristatome neutralioje pakuotėje, ant kurios nėra parduotuvės logotipo, pavadinimo ar kitų užrašų. Siuntėju nurodoma www.fantazijos.lt parduotuvę valdanti įmonė UAB „Inerversus“. Niekas, pamatęs siuntinį, neįtars, kas slypi jo viduje, todėl prekių pristatymo vieta pasirinkti galite net darbovietę.

Svetainės saugumas

Fantazijos.lt internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas, kuris užtikrina, kad jūsų asmeniniai duomenys, įvesti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra visiškai saugūs. Nuolat prižiūrime puslapį ir atliekame jo diagnostiką, tad galime užtikrinti, kad jūsų apsilankymas Fantazijos.lt yra visiškai saugus ir patikimas. Jei pasirinksite apsipirkimą be registracijos, po prekių pristatymo jūsų duomenys iš mūsų sistemos bus ištrinti automatiškai.

Apmokėjimo konfidencialumas

Apmokėjimo sąskaitose nenurodome, kokios prekės buvo pirktos.

 

Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ