Feromonai

Kvepalai su feromonais - tai išskirtinis ir slaptas ginklas, kuris padės sugundyti geidžiamą moterį ar vyrą. Moksliškai įrodyta, kad feromonai savo su...dėtyje turi cheminių medžiagų, sukeliančių erotinį aplinkinių atsaką. Tad jei norite atkreipti priešingos lyties atstovų dėmesį ir būti patrauklesni, išsirinkite mėgstamą kvapą ir užkariaukite pasaulį!

Daugiau

Feromonai


-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Mysterious Man (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Spicy man (30 ml)
Feromoninis gelis vyrams Hot
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Urban man (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai moterims Sensual (30 ml)
Feromoniniai kvepalai moterims Vasara (5 ml)
Kūno dulksna Bubble Gum (100 ml)
Feromoniniai kvepalai moterims Spring (5 ml)
Vyriški feromoniniai kvepalai Nature (5 ml)
-10%
Kietieji kvepalai Slow Sex (8 g)
19.95 € 17.95 €
Feromoniniai kvepalai moterims Jos paslaptis
Feromoniniai kvepalai moterims Exotic (5 ml)
Feromoniniai kvepalai Too Fabuluos (60 ml)
Feromoniniai kvepalai Parfum Men (50 ml)
Kūno dulksna Aphrodisia (100 ml)

Populiariausi prekiniai ženklai


bijoux-indiscrets
dona
hot
ruf
tentacion
wpj-pheromon-parfum

 

Patrauklumas viename mažame buteliuke ar meilės eliksyras – kad ir kaip tai pavadinsite, mūsų parduotuvėje tikrai tai rasite! Šios viliojančios kvapiosios medžiagos ir feromoniniai purškikliai – tai kvapnūs produktai, naudojami pritraukti potencialius partnerius per jų uoslę Didžiuojamės galėdami „Fantazijos.lt“ internetinėje parduotuvėje pasiūlyti populiarius kvepalus, kurie pasižymi ne tikkvepalais su feromonais, bet taip pat kiekvieną formulę papildančiais nuostabiais afrodiziakais, leidžiančiais padidinti seksualinį susijaudinimą. Pradedant spindinčiais kūno purškikliais ir baigiant viliojančiais vaisių kvepalais. Visi šie gaminiai yra be hormonų ir gyvūninės kilmės šalutinių produktų.

„Fantazijos.lt“ siūlo ilgai išliekančius, malonaus kvapo aromatus ir kvepalus. Be to, mes prekiaujame ir daugybe specialių erotinių kvepalų, kurie nedirgina Jūsų odos, įskaitant purškalus be parabenų ir glicerinų, bei purškiklius aliejaus pagrindu. Šie seksualūs kvepalai ir odekolonai puikiai tinka kaip dovana Jūsų mylimajam ar partneriui ir gali papildyti kiekvieną seksualių dovanų krepšelį. Kaip ir visų mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų produktų atveju, kvepalus ir purškiklius su feromonais galite įsigyti su diskretišku atsiskaitymu ir pristatymu.

Daugiau apie feromonus skaitykite straipsnyje Feromonai: meilės kvapų paslaptys ir poveikis.