Obsessive

Obsessive istorija prasideda 2006 - aisiais Lenkijoje, kai kompaniją įkūrė pora Agnieszka ir Tomek Szpila. Ši įmonė puikiai žinoma visuose kontinentuose. Obsessive yra prekinis ženklas, skirtas poroms, sukurtas poros.

Kompanija semiasi įkvėpimo iš patirties bei, žinoma, mados. Jie kruopščiai renka aukštos kokybės medžiagas, o dizainus kuria galvodami apie kiekvieną menką detalę, nes tiki, jog būtent detalės sudaro visumą. Vienas iš kompanijos tikslų - nuostabūs apatiniai, kurie ne tik atrodo įspūdingai, tačiau yra labai patogūs. Apatinis trikotažas turi būti lyg antra oda, kurioje moteris jaustųsi seksualiai ir komfortiškai. Šiam prekės ženklui itin svarbi kokybė. Kiekvieną savo produktą jie tikrina du kartus: pirmą - ruošdami pakavimui, antrą - pakuodami.

Pagrindinis Obsessive kompanijos tikslas - kova su rutina ir nuoboduliu miegamajame. Kiekvieną dieną kompanija įkvepia daugybę porų visame pasaulyje linksmintis, mylėti vienas kitą, nebijoti išsakyti savo troškimus ir griauti barjerus.

Obsessive kompanija siūlo itin platų apatinio trikotažo pasirinkimą: nėriniuoti naktinukai, trijų dalių kostiumėliai, korsetai, gracijos, atviros kelnaitės, prisegamos kojinės ir dar daug kitų apatinio trikotažo pasirinkimų Obsessive asortimente. Jei dar nežinote kaip nustebinti mylimąjį, tam puikiai tiks Obsessive apatinis trikotažas. Tai trikotažas sukeliantis priklausomybę!

Raudonos spalvos naktinukai
Korsetas Meilė
(3)
31.95 €
Naktinukai Elegancija
(6)
35.55 €
Naktinukai Įžūli katytė
Apatinių komplektas Juoda naktis
Apatinių komplektas Vizija
Naktinukai Juoda naktis
(3)
27.95 €
Besiūlės nėriniuotos kelnaitės
Naktinukai Malonioji
(1)
32.20 €
Naktiniai Gundytoja
(1)
28.65 €
Naktinukai Pašėlusi dama
-15%
Seksuali suknelė / naktinukai Kissmas (raudona)
Naktinukai Kuklioji
(1)
29.95 €
Apatinių komplektas Žavėk
Korsetas  Dailutė
(2)
34.95 €
Kelnaitės Luiza
7.95 €
-15%
Glaustinukė Kissmas
33.35 € 28.35 €
Kūno kojinė Dryželis
Glaustinukė Judita
(1)
26.45 €
Apatinių komplektas Madam
Glaustinukė Deivė
(2)
31.95 €
Naktinukai  Snow
30.95 €
Naktinukai Paslaptingoji
Korsetas Švelnusis
46.60 €