Obsessive

Obsessive istorija prasideda 2006 - aisiais Lenkijoje, kai kompaniją įkūrė pora Agnieszka ir Tomek Szpila. Ši įmonė puikiai žinoma visuose kontinentuose. Obsessive yra prekinis ženklas, skirtas poroms, sukurtas poros.

Kompanija semiasi įkvėpimo iš patirties bei, žinoma, mados. Jie kruopščiai renka aukštos kokybės medžiagas, o dizainus kuria galvodami apie kiekvieną menką detalę, nes tiki, jog būtent detalės sudaro visumą. Vienas iš kompanijos tikslų - nuostabūs apatiniai, kurie ne tik atrodo įspūdingai, tačiau yra labai patogūs. Apatinis trikotažas turi būti lyg antra oda, kurioje moteris jaustųsi seksualiai ir komfortiškai. Šiam prekės ženklui itin svarbi kokybė. Kiekvieną savo produktą jie tikrina du kartus: pirmą - ruošdami pakavimui, antrą - pakuodami.

Pagrindinis Obsessive kompanijos tikslas - kova su rutina ir nuoboduliu miegamajame. Kiekvieną dieną kompanija įkvepia daugybę porų visame pasaulyje linksmintis, mylėti vienas kitą, nebijoti išsakyti savo troškimus ir griauti barjerus.

Obsessive kompanija siūlo itin platų apatinio trikotažo pasirinkimą: nėriniuoti naktinukai, trijų dalių kostiumėliai, korsetai, gracijos, atviros kelnaitės, prisegamos kojinės ir dar daug kitų apatinio trikotažo pasirinkimų Obsessive asortimente. Jei dar nežinote kaip nustebinti mylimąjį, tam puikiai tiks Obsessive apatinis trikotažas. Tai trikotažas sukeliantis priklausomybę!

Komplektas Nuodėmingoji
(6)
35.45 €
Naktinukai Vilioklė
(1)
31.95 €
Naktinukai Įžūli katytė
 Apatinių komplektas Raudona Širdis
Apatinių komplektas Lovlea
Naktinukai Pašėlusi dama
Naktinukai Juoda naktis
(3)
27.95 €
Apatinių komplektas Juoda naktis
Kūno kojinė Vilioklė
(5)
24.45 €
Naktinukai Kuklioji
(1)
29.95 €
Chalatas Dailutė
(1)
39.60 €
Naktiniai Gundytoja
(1)
28.65 €
Korsetas  Dailutė
(2)
34.95 €
Glaustinukė Kissmas
Kūno kojinė Uždaroji
(2)
28.65 €
Kūno kojinė Dryželis
Apatinių komplektas Žavėk
Kūno kojinė Katytė
(1)
25.45 €
Apatinių komplektas Nakties Magija
Kelnaitės Luiza
7.95 €
Apatinių komplektas Madam
Naktinukai  Snow
30.95 €