Analiniai žaislai

Analiniai žaislai - tai analiniam seksui bei stimuliacijai skirti lovos draugai, kurie tinka ir vyrams, ir moterims. Jie gali būti įvairaus dydžio, ap...imčių ir su papildoma vibracijos funkcija, kuri dar labiau sustiprina malonumą. Į šią kategoriją įeina analiniai vibratoriai, kaiščiai, kamuoliukai, prostatos masažuokliai ir kiti analiniai žaisliukai. Išsirinkite sau labiausiai tinkantį ir atraskite dar nepatirtus pojūčius!

Daugiau

Analiniai žaislai


Vibratorius Prostatos masažavimas
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
Prostatos masažuoklis We-Vibe Vector
Prostatos masažuoklis Sveika prostata
Analinis purškiklis Ekstremalumas (50 ml)
Analinis purškiklis Analyse Me (20ml)
Atpalaiduojantis Kremas Backside
Analinis kaištis Tyli vibracija
Analinis kaištis Juvelyras
Vibratorius Black Velvets
(1)
25.95 €
Analinis dildo B-10 Tango
Rinkinys Analinė aistra
(5)
49.95 €
-25%
Penio žiedas – kaištis Ernis
(2)
19.95 € 14.96 €
Analinis kaištis Prisitaikėlis
Prostatos masažuoklis Eclipse Rotator Probe
Analinis kremas Šviesinimas
L formos prostatos vibratorius
Erotinis žaidimas Anal Me
Vibruojantis kaištis My Secret XL
Analinis kaištis Kūgis
(2)
16.90 €
Analinis kaištis Pirštukas
Analinis Purškiklis Backside (50 ml)
-15%
Analinis kaištis Žaismingas kiškutis (auksinis)
Analinis kaištis We-Vibe Ditto
Violetinis analinis kaištis
Pripučiamas dildo Ass Blaster

Populiariausi prekiniai ženklai


black-velvets
calexotics
doc-johnson
icicles
lelo
you2toys

Kokio dydžio analinis sekso žaislas tinkamas pradedančiajam?

Pradedantiesiems patartina rinktis mažesnio dydžio sekso žaislus. Mes siūlome keletos dydžių analinių kaiščių ir prostatos masažuoklių. Galite įsigtyti ir falo imitatorių bei vibratorių - turime mažo, vidutinio ir didelio dydžių – viskas tam kad prisitaikytumėte pagal savo poreikius. Pradėkite nuo mažesnių žaisliukų ir tobulėkite palaipsniui juos didindami.

Ką turėčiau žinoti apie analinius žaidimus? Kokie jie būna?

Jeigu analiniuose žaidimuose esate naujokas, mažas analinis kaištis yra puikus pasirinkimas. Tačiau ateičiai galite įsigyti šiek tiek didesnį. Patyrę analinių žaidimų fanai naudoja analinius kamuoliukus ir prostatos masažuoklius. Kai kurie analiniai sekso žaislai maloniai trinasi į taprvietę, tokiu būdu suteikia sunkiai žodžiais apibūdinamus pojūčius.

Atraskite visiškai naujų malonumų pasaulį. Mūsų parduotuvėje analiniams žaidimams skirti produktai sukurti, saugioms, malonioms ir nepamirštamoms akimirkoms.

Nesvarbu ar jūs pradedantysis ar jau patyręs žaidėjas, mes džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje. Čia rasite viską, kad galėtumėte įgyvendinti savo slapčiausias fantazijas.

Norėdami patirti didžiausią malonumą, nepamirškite lubrikanto. Analinis seksas turi tik vieną taisyklę – neskubėkite ir nepamirškite pastovios lubrikacijos. Štai ir visa paslaptis kaip užtikrinti maksimalų malonumą tiek sau, tiek partneriui.

Jei vis dvejojate ir skeptiškai žiūrite į analinį seksą, atskleisime dar vieną paslaptį. Turbūt visiems šis sekso tipas asocijuojasi su grubumu, šiurkštumu, giliu įsiskverbimu ir skausmu. Taip tikrai nėra. Viskas priklauso nuo jūsų norų, išsirinkite mažą vibratorių ir stimuliuokite išorinius angos raumenis. Įsiskverbimas nėra būtinas analiniam seksui. Ar jaučiate artėjančią malonumą bangą?

Skaitykite: Apie analinį seksą ir viską ką tau reikia apie jį žinoti.

                   Analiniai žaislai be tabu: kaip išsirinkti?