Rūšiuoti

Klizmos

Nedidelės dušo klizmos arba analiniai dušai, papildyti minkštais ir švelniais grioveliais, kurie išpurškia vandenį ir padeda pašalinti visus susikaupu...sius nešvarumus. Analinį dušą rekomenduojame naudoti apie valandą prieš lytinius santykius, o šių priemonių įskverbimui būtinai pasirinkite ir lubrikantą.

Daugiau
Kaiščiai
Kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
XXL dydžio kaiščiai
Falo imitatoriai
Falo imitatoriai
Kamuoliukai
Kamuoliukai
Prostatos masažuokliai
Prostatos masažuokliai
Klizmos
Klizmos
Kremai, purškikliai
Kremai, purškikliai
Rinkiniai
Rinkiniai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Analinė klizma Bondage Fetish
(1)
11.95 €
Klizma Nusiprausk
(2)
16.95 €
Analinis Dušas Clean (juodas)
(1)
29.95 €
Analinis dušas Mažutis
(1)
18.95 €
Klizma Rinkinys
(1)
22.95 €
Klizma Džiakuzi
(1)
22.95 €
Klizma
(3)
22.95 €
27.95 €
Dušo antgalis AQUAstick (juodas)
(1)
35.95 €
Klizma Shower Shot
(1)
62.95 €
29.95 €
29.95 €
Klizma Maloni higiena
(1)
24.95 €
Klizma intymiai higienai Triguba nauda
(2)
25.95 €

Išsirinkite stiprią dušo klizmą arba mėgaukitės švelniu spaudžiamos kriaušytės plovimo pojūčiu, valydami vieną iš intymiausių savo kūno vietų. Šios klizmos ir analiniai dušai yra lengvai naudojami ir papildyti minkštais bei švelniais grioveliais, išpurškiančiais vandenį, kuris išvalo ir pašalina susikaupusius nešvarumus. Rekomenduojame naudoti analinį dušą maždaug valandą prieš lytinius santykius, o jo įdėjimui naudoti mėgstamą analinį lubrikantą. Spaudžiamos kriaušytės puikiai tinka sunkiai pasiekiamų analinių zonų plovimui. Jos išleidžia galingą vandens srovę giliai į išangę. Jas taip pat galima naudoti greitam, minimaliam valymui.

Daugelis žmonių rekomenduoja naudoti klizmas ir malonumui, nes vandens srovė suteikia švelnų, jaudinantį pojūtį. „Fantazijos.lt“ siūlo didžiausią geriausių analinių klizmų ir dušų asortimentą. Įsigykite tokių žymiausių gamintojų kaip „California Exotic Novelties“, siūlomą kokybišką produkciją. Būtinai perskaitykite mūsų geriausiai parduodamų produktų, kad tinkamai įvertintumėte kiekvieną pasirinkimą. Kaip ir visi kiti mūsų sekso žaislai, analiniai dušai ir klizmos įprastai parduodami su diskretiško siuntimo ir atsiskaitymo bei žemos kainos garantija.

 

Susiję straipsniai