Jei domitės analiniu seksu, esate toli gražu ne vieni. Daugiau nei 1 iš 3 moterų nuo 19 iki 44 metų yra bent kartą išbandžiusi analinį seksą, rodo žurnale „Journal of Sexual Medicine“ paskelbti apklausos rezultatai. Nenuostabu – analinėje angoje yra daug nervinių galūnėlių, kurias galima stimuliuoti. Kai kuriems žmonėms analinis seksas yra net malonesnis nei kitų rūšių seksas. Toliau pateikiame 8 patarimus, kaip pasiruošti analiniam seksui, ypač jei tai – jūsų pirmas analinis žaidimas.

Nuspręskite, kokios rūšies analiniai žaidimai jus domina

Analinis seksas paprastai reiškia penetracinį seksą, t. y. įsiskverbimą į išangę. Tačiau analinių malonumų pasirinkimas iš tiesų yra labai platus. Iš anksto žinodami, kas jus domina, galėsite atitinkamai pasiruošti. Reikėtų žinoti šias analinio sekso rūšis:

Įsiskverbimas su peniu: tai, apie ką daugelis žmonių pirmiausia pagalvoja, kai kalbama apie analinį seksą.

Įsiskverbimas su žaisliuku: analinio sekso žaisliukų įvairovė yra labai didelė. Yra analinių vibratorių, kurie gali būti naudojami įsiskverbimui panašiai kaip penis, tačiau tuo jūsų galimybės nesibaigia. Taip pat yra kaiščių, kurie yra mažesni ir skirti palikti vietoje. Naudojant analinius karoliukus, malonumas patiriamas tiek juos išimant, tiek įdedant. Prostatos žaisliukai yra unikalios formos prietaisai, skirti prostatai masažuoti – tarsi analinis G-taško vibratoriaus atitikmuo.

Įsiskverbimas su pirštais: tai puikus analinių žaidimų tyrinėjimas, ypač pradedantiesiems. Jei ketinate tyrinėti įsiskverbimą su peniu ar žaislu, tikėtina, kad „dirbant“ iki jo reikės šiek tiek pirštų įsiskverbimo. Visada turėtumėte įsitikinti, kad jūsų rankų higiena ir nagai yra tinkami – švarūs, lygūs, be šiurkščių kraštų ir gana trumpi.

Stimuliacija su burna: tai yra oralinis seksas išangėje, žinomas kaip anilingas.

Viską aptarkite su partneriu

Būtina, kad prieš bandydami analinį seksą, jūs ir jūsų partneris viską aptartumėte. Visuose erotiniuose žaidimuose svarbiausia yra sutikimas. Niekada nederėtų užklupti partnerio su nauju lytiniu aktu.

Aptarkite ir nustatykite savo komforto lygį kartu. Imkitės laipsniškų veiksmų. Siekdami gerbti abi puses ir patirti kuo daugiau malonumo, įsitikinkite, kad nespaudžiate nei savęs, nei partnerio daryti tai, kam jis nėra pasiruošęs. Palengva, žinodami, ko tikėtis, ir jausdamiesi pasiruošę, abu galėsite patirti daugiau komforto ir pasitenkinimo. Tik taip jūsų lauks analinis orgazmas.

kaip pasiruosti analiniam seksui

Rūpinkitės higiena

Daugelis žmonių nerimauja dėl galimos netvarkos, susijusios su analiniu seksu. Prieš žaidimus patartina apsiplauti, tačiau verta nepamiršti, kad analinis seksas greičiausiai bus susijęs su kokiu nors fekalijų elementu. Kuo patogiau susitaikysite su šia mintimi, tuo mažiau būsite šokiruoti, jei taip nutiks. Šių nuogąstavimų išsakymas partneriui (galbūt net kartu galėsite iš to pasijuokti) padės išsklaidyti gėdos jausmą, kurį kai kurie žmonės patiria galvodami apie netvarką ir analinį seksą.

Klizma nėra būtina, bet jei nuspręsite tai išbandyti, atlikite procedūrą likus 1-2 valandoms iki analinių žaidimų. Nors paprastai tai saugu, geriausia tai daryti saikingai. Per dažnai tai darant, gali sutrikti elektrolitų pusiausvyra, atsirasti pilvo pūtimas ar net viduriavimas.

Taip pat rekomenduojame laikyti rankšluostį po ranka. Sekso metu ištinka netvarka, o analinių žaidimų atveju ji gali būti ypač nešvari. Turėdami po ranka rankšluostį galėsite greitai ir lengvai sutvarkyti vietą.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(6)
79.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
11.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(3)
32.95 €
Populiaru
Populiaru
(9)
21.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(3)
24.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
109.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
89.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
27.95 €
-20% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-20% Akcija
Populiaru
Video
(2)
31.96 € 39.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(2)
29.95 €
Rodyti daugiau

Atpalaiduokite protą ir kūną

Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte patirti analinio sekso metu, yra įtampa. Jei analinius žaidimus bandote pirmą kartą, skirkite šiek tiek laiko atsipalaidavimui – išsimaudykite karštoje vonioje, paprašykite partnerio padaryti jums jausmingą masažą, galite net pamedituoti.

Kad pasiruoštumėte analiniam seksui, taip pat galite sutelkti dėmesį į analinio sfinkterio raumenų atpalaidavimą. Norėdami sužinoti, koks tai jausmas, įtempkite užpakaliuko raumenis – tarsi Kėgelio pratimą kitam galui – ir atleiskite.

Neskubėkite – pradėkite pamažu

Jei analinis seksas jums naujiena, pradėkite nuo mažų žingsnelių, kad lengviau įsitrauktumėte į patį aktą. Pavyzdžiui, užpakaliuko kaištis gali padėti jums pereiti prie varpos ir sumažinti plyšimo tikimybę. Jei įsiskverbsite per daug agresyviai, galite suplėšyti partnerio išangės sfinkterio raumenis.

Pirštai ir analiniai kamuoliukai taip pat yra patikimi būdai pradėti analinius žaidimus. Dar galite išbandyti analinio mokymo rinkinį. Pradėkite nuo mažiausio žaisliuko ir tik po to, kai jo naudojimas taps nekeliantis pastangų, pereikite prie kito dydžio.

pirmas analinis

Įkaitinkite viską žaislais arba lubrikantu

Šildantis lubrikantas padidina malonumą ir suteikia dar daugiau komforto. Šiluma skatina kraujo pritekėjimą į šią sritį ir stimuliuoja tiesiosios žarnos bei išangės nervų galūnėles.

Taip pat apsvarstykite galimybę išbandyti šildantį sekso žaisliuką, kuris įkaista iki šiek tiek aukštesnės nei jūsų kūno temperatūros. Panašiai kaip ir lubrikantas, jis padės atpalaiduoti raumenis ir išjudinti kraują tam, kas laukia ateityje.

Video
Video
(7)
24.95 €
-15% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-15% Akcija
Populiaru
Video
(3)
32.26 € 37.95 €
Populiaru
Populiaru
(15)
11.95 €
Naujiena
Naujiena
10.95 €
14.95 €
(2)
27.95 €
(15)
11.95 €
Video
Video
(2)
10.95 €

Naudokite prezervatyvus

Prezervatyvai apsaugos jus ir jūsų partnerį analinio sekso metu. Galite naudoti išorinį prezervatyvą (dar vadinamą vyrišku) arba vidinį prezervatyvą (dar vadinamą moterišku), kuris prieš lytinius santykius įkišamas į išangę. Kai kurie žmonės jaučiasi saugiau analiniam seksui naudodami itin storus prezervatyvus.

Nors nėštumas neįmanomas, lytiniu keliu plintančių infekcijų skaičius didėja. Nedideli odos plyšimai išangėje ir aplink ją didina riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis ir bakterijomis, įskaitant:

• chlamidiozę
• gonorėją
• ŽIV
• žmogaus papilomos virusą (ŽPV)
• hepatitą A, B ir C
• parazitais, pavyzdžiui, Giardia
• žarnyno amebomis

Prezervatyvus taip pat turėtumėte užmauti ant visų naudojamų sekso žaislų. Nepamirškite ir keisti prezervatyvus tarp partnerių ar stimuliacijos būdų. Oralinio-analinio sekso metu jus gali apsaugoti plastikinė ar lateksinė užtvara, uždėta ant išangės.

analinis orgazmas

Nepagailėkite lubrikanto

Išangė, priešingai nei makštis, nesudrėksta, ruošdamasi seksui. Lubrikantas yra saugus ir malonus dalykas, kurį būtina turėti žaidžiant analinius žaidimus. Jis palengvina įsiskverbimą ir sumažina odos įtrūkimų riziką, o tai savo ruožtu sumažina infekcijų riziką.

Renkantis priemonę analiniam seksui, pirmenybė teikiama tirštesnės konsistencijos silikoniniam lubrikantui. Tačiau tinka ir vandens pagrindo lubrikantai arba jų abiejų mišinys. Abu šiuos produktus saugu naudoti su prezervatyvais. Aliejiniai lubrikantai, nors puikiai tinka analiniam seksui, nėra tinkami naudoti su prezervatyvais.

kaip pasiruošti analiniam seksui