Analiniai vibratoriai

Analiniai vibratoriai skirti analinės angos stimuliacijai. Šie žaisliukai pagaminti iš itin kokybiškų, visiškai nepavojingų medžiagų ir nuo įprastų vi...bratorių skiriasi mažesne apimtimi, pritaikyta analiniam seksui. Dažniausiai tokie vibratoriai turi nelygumus, dėl kurių pasieksite dar didesnį malonumą ir yra su specialiu praplatėjimu, neleidžiančiu įsiskverbti per giliai. Tad nieko nelaukite ir paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą bei išpildykite slapčiausius troškimus!

Daugiau

Analiniai vibratoriai


Analinis vibratorius Push It
-20%
Vibratorių rinkinys Pleasure Kit #3
(1)
158.95 € 127.16 €
Analinis vibratorius Anal Vibe
Vibratorius Analinė lazdelė
Analinis vibratorius Rim Joy
Vibratorius Stairway To Heaven XXL
Vibratorius Trinity Triple Pleasure
Analinis vibratorius Fantazija
Dvigubas vibratorius Sweet Smile
Dvigubas vibratorius Threesome

Analinis seksas - tema, kuri kai kuriems gali būti tabu. Vis dėlto, vis daugiau žmonių pabando užsiimti šia sekso rūšimi. Tam tikri asmenys išbando analinį seksą tik dėl smalsumo, o kiti - ieškodami naujų potyrių. Nenuginčijamas faktas yra tas, kad naudojant specialias priemones toks seksas iš tiesų atneša naujus potyrius ir gali būti be galo malonus abiems partneriams.

Reguliariai pradėjus užsiimti analiniu seksu, po kurio laiko partneriams, tikriausiai, pradės reikėti dar kažko daugiau. Galvojate, kad įvairūs sekso žaislai yra skirti tik vaginaliniam seksui, o analinis seksas pats savaime yra iššūkis ir priemonių šiai sekso rūšiai paįvairinti nėra? Klystate.

Analiniai vibratoriai

Vibracijos sukelia nuostabius pojūčius bet kokioje kūno vietoje, tad išangė - ne išimtis. Analiniai vibratoriai padeda stimuliuoti aplink išangę ir jos viduje išsidėsčiusias itin jautrias nervų galūnėlės silpnesnėmis arba stipresnėmis vibracijomis. Tiek analiniai, tiek įprasti vibratoriai skiriasi savo forma, dydžiu ir dizainu, tačiau analiniai vibratoriai turi ir kitą, specifinę ypatybę. Kiekvienas analinis vibratorius privalo turėti specialų praplatėjimą arba rankenėlę, kad galėtumėte lengviau jį valdyti, išvengdami pernelyg gilaus įsiskverbimo. Jeigu esate moteris, kuri nori patirti dar didesnį malonumą, galite įsigyti dvigubą vibratorių. Dvigubas analinis vibratorius stimuliuos išangę ir vaginą vienu metu, todėl analiniai žaidimai bus dar malonesni. Beje, vyrai gali nustebinti savo moteris dvigubą malonumą suteikiančia dovanėle, kuri garantuotai išvarys mylimąsias iš proto.

Prostatos stimuliatoriai

Analiniai vibratoriai vyrams dažniau vadinami prostatos stimuliatoriais. Kuo jie skiriasi nuo įprastinių analinių vibratorių? Jų formos specialiai pritaikytos vyrų anatomijai, kad prostatos ir kitų erogeninių zonų stimuliacija būtų ypatingai maloni. Prostata laikoma vyriškąja G taško versija, tad jos jaudrinimas gali sukelti nepaprastai stiprų orgazmą. Nustebsite, tačiau prostatos stimuliacija yra ne tik maloni, bet ir naudinga sveikatai. Reguliarūs prostatos masažai sumažina riziką susirgti prostatitu ir prostatos vėžiu, padeda atsikratyti lytinių organų skausmo ir pernelyg dažno naktinio šlapinimosi. Prostatos masažuoklį turėtų įsigyti vyrai, kurie nori didžiuotis tvirta ir lengvai atsirandančia erekcija, nes prostatos stimuliacija pagerina ir erekcines funkcijas. Jeigu manote, jog ši sekso prekė tiks tik vienišiems malonumas, klystate. Prostatos masažuoklis padės pagyvinti pabodusį seksą, kuomet įsiskverbiama į partnerę, tačiau neleidžiama priartėti prie vyriškos analinių malonumų zonos. Kodėl gi nepasimėgavus kitokiu analiniu seksu?

Analiniai kaiščiai ir kamuoliukai

Anchor Esate nedaug patyrę analiniuose žaidimuose, bet norite išbandyti kažką naujo ir suteikiančio dar aštresnius pojūčius? Tegul analiniai vibratoriai stoja į eilę, nes pirmiausiai turėtumėte išbandyti analinį kaištį arba kamuoliukų lazdelę. Analiniai kaiščiai būna pačių įvairiausių formų ir dydžių, o gale turi praplatėjimą. Kokį kaištį pasirinkti dar nebandžiusiems sekso žaislų? Geriausia iš karto įsigyti analinių kaiščių rinkinį, kuriame bus bent trys skirtingi dydžiai. Tai padės daryti savotišką progresą – „treniruotes“ pradėję nuo mažiausio, pabaigsite didžiausiu kaiščiu, sukelsiančiu stipresnius pojūčius. Tada bus galima bandyti įvairiausių formų ir tekstūrų vibruojančius kaiščius ir kitus žaisliukus. Alternatyva kaiščiams – analiniai kamuoliukai, sujungti lazdele arba virvute. Jie stimuliuoja išangės raumenis, kurie refleksiškai susitraukia, priimdami kiekvieną kamuoliuką. Kai kuriems vien šis jausmas sukelia malonumą, o kitiems kamuoliukų ištraukimas orgazmo metu prilygsta stebuklui.

Įdomu, kuris žaisliukas analiniam seksui yra pats geriausias? Vieningo atsakymo nėra, nes mus visus iš proto veda skirtingi dalykai. Analinio sekso entuziastai turėtų išbandyti kuo įvairesnius sekso žaisliukus, kad sužinotų, kurie juos užveda labiausiai.