Pompos

Pompos - tai vakuuminio masažo principu veikiantys sekso žaislai, skirti stipresnei ir ilgesnei erekcijai, įspūdingesniems matmenims ir iškilumams arb...a stipresniam orgazmui pasiekti. Pompos yra saugios, jas naudojant jaučiama maloni stimuliacija. Tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės masažuojančiu poveikiu!

Daugiau

Pompos


-10%
Vaginos pompa Lūpos
(4)
28.96 € 26.06 €
Penio Pompa Aukštas Slėgis
Vaginos pompa Oralinis seksas
Penio pompa Hydromax7
(2)
149.70 €
Penio pompa Hydro 7 (skaidri)
Penio pompa Falo galia
(6)
27.95 €
-15%
Andro extender
(5)
169.95 € 144.46 €
Penio pompa Maximizer
(1)
27.40 €
Penio pompa Bathmate Hydro7
Penio pompa Addicted RX7 (juoda)
Penio didinimo sistema Titanium
Vibruojanti vaginos pompa Nutrūktgalvė
Penio pompa Bathmate Hydroxtreme11
Vaginos pompa Suck-Her
(1)
89.95 €
Penio pompa Du viename
(1)
49.95 €
Penio Pompa Meistriškumas (juoda)
Vaginos pompa Bučinys
(3)
28.96 €
Penio pompa Stangrėk
(3)
69.99 €
Penio pompa Executive
(1)
111.95 €
Pompos mova „Pleasure Sleeve“
Vaginos pompa Klitorio draugas
Penio pompa Maksimalus malonumas
Vibruojanti penio galvutės pompa Sutvirtėk
Vaginos pompa Patirk malonumą
Penio pompa Power (mėlyna)
Penio pompa Troja
(2)
14.45 €
Vaginos pompa Laiminga moteris
Penio pompa Raudona svaja
(1)
30.00 €
-20%
Spenelių pompų rinkinys Enchaner
(1)
19.99 € 15.99 €
Klitorio pompa Silicone Pro
Vaginos pompa Malonumo viršūnė
Vaginos pompa Katytė
(1)
39.95 €
Penio pompa Pradėk nuo manęs

Populiariausi prekiniai ženklai


bathmate
calexotics
pipedream
seven-creations
shots
you2toys

Tikriausiai girdėjote apie vakuuminio masažo teikiamus privalumus ir teigiamą poveikį organizmui. Būtent taip veikia ir sekso pompos, kurių naudojimas ne tik suteiks naujų pojūčių, bet ir nukels į malonumo pasaulį. Sekso pompa yra itin paprastai naudojama, tam nereikia jokio specialaus pasirengimo ar įgūdžių. Paprastas ir malonus veikimo principas užtikrina visišką saugumą, suteikia švelnų stimuliuojantį poveikį. Naudodami šį sekso žaisliuką galėsite džiaugtis jo teikiama nauda ir jaustis visiškai ramiai – jokių nemalonių pojūčių ar traumų. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės masažuojančiu poveikiu!

Sekso pompų nauda ir privalumai

Šie sekso žaisliukai suteikia daugiau aistros, malonių emocijų ir aštresnių pojūčių tiek vyrams, tiek moterims. Partneriai gali mėgautis sekso pompomis kartu ir žaismingai eksperimentuoti, tačiau jomis taip pat galima mėgautis ir individualiai.

Daugybė žmonių turi tam tikrų kompleksų, kurie juos kausto, trukdo iki galo atsipalaiduoti ir išlaisvinti savo aistrą. Sekso pompos gali padėti tai įveikti, nes apie jų naudojimą partneris niekada nesužinos, jei tik jam neatskleisite šios paslapties. Penio pompos pagalba vyrai gali padidinti savo „pasididžiavimą“, o moterys – puikuotis putlia ir stangria krūtine.

Sekso pompos suteikia tokį poveikį, kokį įprastai galima pasiekti tik sudėtingų chirurginių operacijų pagalba. Skirtumas tik tas, kad pompų poveikis nėra ilgalaikis. Visgi dėl to neverta dvejoti šio sekso žaisliuko nauda – net ir trumpalaikis poveikis suteikia daug jaudulio, išlaisvina jausmus ir fantaziją bei pastūmėja mėgautis kūniškais malonumais.
 


Kaip veikia sekso pompos?

Nepriklausomai nuo to, kam konkrečiai yra skirta sekso pompa, jos pagrindinis poveikis atsiskleidžia sukuriant vakuuminę terpę. Savotiškas masažas, kuris aktyvina kraujotaką, taip stimuliuodamas įvairius audinių sluoksnius, suteikia stebuklingą poveikį. Audinių apimtys didėja, o pats pompos veikimas užtikrina itin malonius pojūčius.

Visų sekso pompų poveikį galima kontroliuoti atsižvelgiant į individualius poreikius bei pomėgius. Švelniau ar stipriau – rinktis jums. Žinoma, persistengti neverta, nes pernelyg stiprus spaudimas gali sukelti odos paviršiuje neigiamų padarinių.

Apskritai, sekso pompų naudojimas yra visiškai saugus ir nesukelia jokių traumų ar nemalonių padarinių. Svarbiausia nepersistengti ir pumpuoti tiek, kiek jums yra malonu.

Gamintojai siūlo didelę sekso pompų įvairovę, todėl pasirinkite tai, kas labiausiai patinka Jums. Skirtingų rūšių pompos skirtos peniui, vaginai arba krūtinei stimuliuoti, o papildomi priedai užtikrina visapusišką naudojimo malonumą. Rinkdamiesi įvertinkite medžiagas ir dizainą, valdymą bei dydį – juk žinote, ką labiausiai mėgstate ir kas jus nukeltų į jaudinančią malonių potyrių kelionę.

Daugiau informacijos skaitykite straipsnyje Vakuuminės pompos jam ir jai - kuo jos naudingos?