Rūšiuoti

Pompos

Pompos - tai vakuuminio masažo principu veikiantys sekso žaislai, skirti stipresnei ir ilgesnei erekcijai, įspūdingesniems matmenims ir iškilumams arb...a stipresniam orgazmui pasiekti. Pompos yra saugios, jas naudojant jaučiama maloni stimuliacija. Tad atsipalaiduokite ir mėgaukitės masažuojančiu poveikiu!

Kitos populiarios kategorijos: masturbatoriai, sekso lėlėspenio žiedas, vaginaliniai kamuoliukaiafrodiziakaistrapon. 

Daugiau
Penio
Penio
 klitoriui ir vaginai
klitoriui ir vaginai
 krūtinei
krūtinei
Penio pompų priedai
Penio pompų priedai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Varpos ilgintuvai
Varpos ilgintuvai
Penio pompa Power (juoda)
(2)
21.95 €
Automatinė penio pompa Action
(1)
93.95 €
Penio pompa Maximizer
(1)
27.40 €
Penio pompa Stangrėk
(3)
85.95 €
Penio pompa Automatinis
(1)
59.95 €
Penio pompa Fantastika
(1)
99.95 €
Penio pompa Automatas
(1)
64.95 €
Penio pompa XL Sucker Black
(1)
28.95 €
Penio pompa Bathmate Hydroxtreme11
(1)
249.00 €
Penio pompa Du viename
(1)
49.95 €
Penio pompa Šaunusis trejetukas
(1)
83.95 €
Penio pompa Jėga (raudona)
(2)
21.99 €
Varpos didinimo prietaisas Extender
(1)
299.00 €
Pompa Daugiafunkcinis čiulpikas
(1)
19.95 €
Vibruojanti penio galvutės pompa Sutvirtėk
(1)
105.95 €
Vaginos pompa Suck-Her
(1)
105.95 €
Klitorio pompa Venus Butterfly
(2)
34.99 €
Penio pompa Bathmate Hydro7
(1)
104.95 €
Klitorio stimuliatorius Pakšt
(3)
24.95 €
79.95 €
Andro extender
(5)
169.95 €
Penio didinimas AndroPenis Gold
(2)
231.70 €
Penio Pompa Meistriškumas (juoda)
(1)
64.99 €
Vaginos pompa Mini Pussy Pump
(1)
38.95 €
Penio Pompos Mova Universali (skaidri)
(2)
10.95 €
Penio Pompos Mova Universali
(1)
10.95 €
Penio pompa Hydro 7 (skaidri)
(1)
79.95 €
Penio pompa Power (Skaidri)
(2)
21.95 €
Penio pompa Raudona svaja
(1)
34.95 €
Vaginos pompa Vibro Ekstazė
(1)
47.95 €
Penio pompa Pakvaišę gumbeliai
(2)
24.95 €
22.95 €

Populiariausi prekiniai ženklai


calexotics
pipedream
seven-creations
shots
xlsucker
you2toys

Tikriausiai girdėjote apie vakuuminio masažo teikiamus privalumus ir teigiamą poveikį organizmui. Būtent taip veikia ir sekso pompos, kurių naudojimas ne tik suteiks naujų pojūčių, bet ir nukels į malonumo pasaulį. Sekso pompa yra itin paprastai naudojama, tam nereikia jokio specialaus pasirengimo ar įgūdžių. Paprastas ir malonus veikimo principas užtikrina visišką saugumą, suteikia švelnų stimuliuojantį poveikį. Naudodami šį sekso žaisliuką galėsite džiaugtis jo teikiama nauda ir jaustis visiškai ramiai – jokių nemalonių pojūčių ar traumų. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės masažuojančiu poveikiu!

Sekso pompų nauda ir privalumai

Šie sekso žaisliukai suteikia daugiau aistros, malonių emocijų ir aštresnių pojūčių tiek vyrams, tiek moterims. Partneriai gali mėgautis sekso pompomis kartu ir žaismingai eksperimentuoti, tačiau jomis taip pat galima mėgautis ir individualiai.

Daugybė žmonių turi tam tikrų kompleksų, kurie juos kausto, trukdo iki galo atsipalaiduoti ir išlaisvinti savo aistrą. Sekso pompos gali padėti tai įveikti, nes apie jų naudojimą partneris niekada nesužinos, jei tik jam neatskleisite šios paslapties. Penio pompos pagalba vyrai gali padidinti savo „pasididžiavimą“, o moterys – puikuotis putlia ir stangria krūtine.

Sekso pompos suteikia tokį poveikį, kokį įprastai galima pasiekti tik sudėtingų chirurginių operacijų pagalba. Skirtumas tik tas, kad pompų poveikis nėra ilgalaikis. Visgi dėl to neverta dvejoti šio sekso žaisliuko nauda – net ir trumpalaikis poveikis suteikia daug jaudulio, išlaisvina jausmus ir fantaziją bei pastūmėja mėgautis kūniškais malonumais.
 


Kaip veikia sekso pompos?

Nepriklausomai nuo to, kam konkrečiai yra skirta sekso pompa, jos pagrindinis poveikis atsiskleidžia sukuriant vakuuminę terpę. Savotiškas masažas, kuris aktyvina kraujotaką, taip stimuliuodamas įvairius audinių sluoksnius, suteikia stebuklingą poveikį. Audinių apimtys didėja, o pats pompos veikimas užtikrina itin malonius pojūčius.

Visų sekso pompų poveikį galima kontroliuoti atsižvelgiant į individualius poreikius bei pomėgius. Švelniau ar stipriau – rinktis jums. Žinoma, persistengti neverta, nes pernelyg stiprus spaudimas gali sukelti odos paviršiuje neigiamų padarinių.

Apskritai, sekso pompų naudojimas yra visiškai saugus ir nesukelia jokių traumų ar nemalonių padarinių. Svarbiausia nepersistengti ir pumpuoti tiek, kiek jums yra malonu.

Gamintojai siūlo didelę sekso pompų įvairovę, todėl pasirinkite tai, kas labiausiai patinka Jums. Skirtingų rūšių pompos skirtos peniui, vaginai arba krūtinei stimuliuoti, o papildomi priedai užtikrina visapusišką naudojimo malonumą. Rinkdamiesi įvertinkite medžiagas ir dizainą, valdymą bei dydį – juk žinote, ką labiausiai mėgstate ir kas jus nukeltų į jaudinančią malonių potyrių kelionę.

Daugiau informacijos skaitykite straipsnyje Vakuuminės pompos jam ir jai - kuo jos naudingos? 


Susiję straipsniai