Rūšiuoti

Varpos ilgintuvai

Varpos ilgintuvai - tai sekso žaislai, kurie paprastu, nechirurginiu būdu gali penį pailginti 1-4 cm, padidinti jo apimtį ir net ištiesinti varpos kreivumą. Šie prietaisai dažniausiai gaminami iš nerūdijančiojo plieno ir silikono. Priekyje yra anga, į kurią įstatoma varpa, o gale silikoninis dirželis, prilaikantis varpos galvutę. Dirželio pagalba varpa po truputį tempiasi ir su laiku padeda pasiekti norimą rezultatą. Pamirškite visus kompleksus ir įgaukite daugiau pasitikėjimo savimi.

Pompos
Pompos
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos klitoriui ir vaginai
Pompos krūtinei
Pompos krūtinei
Penio pompų priedai
Penio pompų priedai
Aukščiausios kokybės pompos
Aukščiausios kokybės pompos
Varpos ilgintuvai
Varpos ilgintuvai
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
169.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Video
(2)
229.95 €

Stereotipai šiais laikais labai gajūs, tad dauguma vyrų kompleksuoja dėl savo varpos dydžio. Net jei antroji pusė tikina, kad jas patenkina jų partneris, vis tiek norima įspūdingesnių matmenų.

Net jei ir turite įspūdingą pasididžiavimą, ko gero norėtumėte sužinoti, koks jausmas, turėti dar didesnę varpą ir kaip reaguotų jūsų antroji pusė. Varpos ilgintuvas – sekso žaisliukas, skirtas būtent apimtims didinti.

Pats efektyviausias mediciniškai patvirtintas varpos didinimo būdas – varpos ilgintuvas. Jis skirtas varpos padidinimui nechirurgine procedūra. Nuolat ir reguliariai naudojant šį nesudėtingą prietaisą galima padidinti penį nuo 1-4 cm, apimtį padidinti iki 1 cm, bei ištiesinti varpos kreivumą.

Jis lengvai uždedamas ir nuimamas, labai komfortiškas ir patogus, tad jį galima nešioti, tiek sėdint ar vaikštant ir niekas kitas jo nepastebės. Varpos padidinimo metodas pagrįstas tempimo principu. Pastovus raiščių bei audinių tempimas sukuria naują odą – formuojasi naujos ląstelės, todėl ilgėja varpos raiščiai, užauga nauja oda ir lyties organo matmenys pastebimai padidėja tiek ramybės, tiek erekcijos būsenoje.

Jei jaudinatės dėl penio formos, jį taip pat galima ištiesinti naudojant varpos ilgintuvą. Šis prietaisas netgi sustiprina erekciją. Žaisliukas diskretiškas, tad niekas kitas nesupras, kad jį dėvite. Išnaudokite darbo dienos laiką puikiam vakaro scenarijui.

Gal bijote prisipažinti, bet susiduriate su erekcijos problemomis? Šis žaisliukas išspręs ir šią problemą. Reguliariai, kasdien naudodami šį prietaisą stiprinsite raumenis ir gerinsite kraujotaką, o tai du svarbiausi dalykai, norint palaikyti puikią erekciją.

Ko gero pastebėjote, kad reguliariai sportuojant išryškėja raumenys ir jaučiatės bei atrodote puikiai. Taip pat yra ir su lyties organais. Juos reikia treniruoti (kad ir kaip keistai tai skambėtų), kad galėtumėte džiaugtis pilnaverčiais, ilgai trunkančiais santykiais, reguliuotumėte akto trukmę ir didžiuotumėtės stipria erekcija.
 

Apie ilgintuvus

 

Varpos ilgintuvai gaminami iš nerūdijančio plieno ir silikono. Silikonu aptraukiamos tos dalys, kurios liečia varpą, kad nejustumėte diskomforto. Žaisliukas gali būti įvairių formų, bet dažniausiai, tai arba dirželis su kilpele, arba metalinis vyno kamščio traukiklio formos įrenginys, aptrauktas silikonu.

Priekyje yra anga, į kurią įstatoma varpa, o gale yra silikoninis dirželis, prilaikantis varpos galvutę. Galite reguliuoti žaisliuko ilgį.

Taip pat galite įsigyti varpos ilgintuvą, kuris itin patogus naudoti net darbe. Tiesiog užsijuoskite platų diržą ant šlaunies (prilipinamą specialiais lipdukais) ir įstatykite varpą į silikoninę kilpelę. Viskas. Dabar visą magiją padarys diržas.
 

Kaip veikia varpos ilgintuvas

 

Varpos ilgintuvas skirtas bet kokio dydžio, pločio ir formos peniui. Tiesiog užsidėkite jį taip, kad jaustumėtės patogiai. Neturite jausti skausmo ar diskomforto. Kai žaisliukas bus teisingai uždėtas, pajusite lengvą tempimą, tačiau tai neturi sukelti nemalonių pojūčių.

Ilgintuvas naudojamas, kai varpa yra ramybės būsenoje. Kiekvieną dieną nešiokite prietaisą nuo 4 iki 9 valandų. Jis dedamas ant ramybės būsenoje esančio penio. Per mėnesį varpa padidėja apie 0,5 cm. Ilgintuvą reikėtų nešioti apie 4-6 mėnesius, priklausomai, kokio rezultato norite.

Tempimas padarys visą darbą. Galite galvoti, jog taip treniruojate savo varpą, o tempimą, kurį jaučiate, sulyginkite su raumenų tempimu, kai treniruojatės sporto salėje.

Kai raumens audinys įtrūksta nuo apkrovos, jo vietoje ląstelės pradeda dvigubai greičiau skilti, todėl raumuo stiprėja ir darosi didesnis.

Ilgintuvą naudoti lengva, paprasta ir patogu, tad nepamirškite reguliariai jį naudoti ir po kelių savaičių jau pamatysite pirmuosius rezultatus.

Pasitikėjimas savimi glaudžiai susijęs su išvaizda ir gebėjimu patenkinti moterį. Kai jūsų partnerė kaskart girs jus dėl nepakartojamo malonumo, pamatysite kaip išaugs pasitikėjimas savimi ir kaip tai pakutens jūsų vyriškąjį ego.
 

Ištempimo principo privalumai:

 

- Greiti rezultatai. Varpa gali pailgėti iki 1-4 cm ir 1 cm padidėti apimtis.

- Paprastas naudojimas.

- Saugus būdas be operacijos padidinti savo pasididžiavimą.

- Šį žaisliuką gali naudoti bet kuris vyras.

- Šis metodas neturi šalutinių poveikių.

Prieš naudojimą nėra būtina konsultacija su gydytoju.

Jei norite pasiekti ženklių pokyčių – naudokite varpos ilgintuvą reguliariai, taip kaip nurodyta instrukcijoje ir kuo ilgiau. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad persistengti irgi nereikėtų. Patariama daryti pertrauką maždaug kas 6 mėnesius. Kitaip galite pažeisti raumenis ir odos audinius, varpa taps arba per jautri, arba kaip tik nebejusite malonumo. Kaip ir visur, nepamirškite aukso viduriuko.
 

Kaip išsirinkti tinkamą

 

Atkreipkite dėmesį iš ko pagamintas ilgintuvas. Jei norite pagerinti erekciją, rinkitės tvirtą, metalinį „kamščiatraukio“ formos ilgintuvą. Jis išlaikys varpą vertikalioje padėtyje, tad pagerės kraujotaka, sustiprės raumenys ir padidės jautrumas, todėl nebekankins erekcijos problemos.

Taip pat, jei norite ištiesinti netaisyklingos formos varpą, rinkitės pastarąjį ilgintuvą. Jis įtvirtina penį ir jis išlieka taisyklingos formos visą naudojimo laiką.

Tačiau jei norite tik pailginti penį, rinkitės jums patogiausią būdą. Jei naudosite ilgintuvą su dirželiais, galėsite drąsiai dėvėti jį net ir eidami į miestą ar darbą – niekas net neįtars, kad mūvite kažką pikantiško po apatiniais.

Tokiu atveju rinkitės plonais dirželiais užsegamą ilgintuvą. Net pamiršite, jog jį mūvite. Dirželiai itin ploni, tad jų tiesiog nejusite. Galite rinktis ir platų diržą, segamą ant šlaunies. Jis itin patogus, jei daug judate ir norite užtikrinti, kad varpa neišslys.
 

Priežiūra

 

Kaip ir kiekvieną žaisliuką, varpos ilgintuvą taip pat reikia prižiūrėti ir reguliariai valyti.

Po kiekvieno naudojimo, būtinai išvalykite ir išplaukite sekso žaislus. Naudokite šiltą vandenį (tačiau ne karštą), galite plauti naudodami švelnų muilą, nenaudokite cheminių valiklių, perskaitykite instrukciją, kurioje rasite išsamų aprašymą kaip prižiūrėti savo žaisliuką. Taip pat galite įsigyti specialius valiklius, kurie ne tik išvalys, bet ir dezinfekuos ir prailgins žaisliuko naudojimo laikotarpį.

Po plovimo, įsitikinkite, kad ilgintuvas visiškai išdžiūtų. Galite švelniai nušluostyti rankšluosčiu ir palikti gerai vėdinamoje patalpoje.


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ