BDSM & Fetish

BDSM ir fetišas - tai išskirtiniai lovos žaidimai, pasirenkant vaidmenis. Čia vyrauja dvi pusės: nuolankioji ir dominuojanti, o su partnerių sutikimu,... seksas paaštrinamas ir sadizmo ar madochizmo elementais. Tai be galo jaudina ir įtraukia, o pasirinkus tinkamus žaisliukus bei atributus, jūsų lovos scenarijus gali būti karštesnis net už „50 pilkų atspalvių“...

Tarp BDSM ir fetišo žaisliukų galima rasti: plakimo mentelių, suvaržymo rinkinių, įvairių pančių, penio ir sėklidžių užveržėjų, raiščių, antkaklių, burnos kaiščių ir dar daugelį kitų prekių. Dažniausiai pradedantiesiems rekomenduojama pradėti nuo silpnesnių variantų, tokių kaip antrankių ar akių raiščių, vėliau palaipsniui pereinant ir prie visiško kūno suvaržymo ar net sekso mašinų. Kad ir ką pasirinktumėte, galite neabejoti, jog šie sekso žaisliukai tikrai paįvairins jūsų lovos žaidimus bei atneš naujų potyrių į jūsų seksualinį gyvenimą. Visgi, nepamirškite, jog BDSM ir fetišas – dviejų žmonių reikalas, tad nepamirškite apie tai pasikalbėti su partneriu ar partnere ir kartu išsirinkti jums labiausiai patinkančią prekę. 

Daugiau

BDSM & Fetish


-20%
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
(1)
98.95 € 79.16 €
Erotinis žaidimas Please Me
-20%
Lovos pančiai Kalinys
(2)
34.95 € 27.96 €
Mini sekso mašina
89.00 €
-15%
Andro extender
(5)
169.95 € 144.46 €
Rinkinys Aštrių pojūčių mėgėjams
BDSM rinkinukas Pirmi žingsniai
-20%
Suvaržymo rinkinys pradedantiesiems NR.2
-20%
BDSM rinkinys Aistringieji Rytai
(5)
29.95 € 23.96 €
-20%
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
(4)
37.36 € 29.89 €
Sekso mašina Power Banger
Suvaržymo sistema Keep Still
Antrankiai Furry Handcuffs (juodi)
Sekso mašina Love machine
Kūno diržai Gundymas
Sekso mašina Sybian
1,095.00 €
-20%
Juodas suvaržymo rinkinys Beginners Bondage Kit
Sekso mašina Fuck Machine
Sekso mašina vyrams The Super Milker
Spenelių ir klitorio spaustukai
Flogeris Elegancija
12.95 €
Sekso mašina Kelionių fantazija
Antkaklis su pavadėliu Ouch!
Stimuliavimo prietaisas Tension Lover
-20%
Rinkinys Violetinės svajos
(1)
39.95 € 31.96 €
Sekso mašina vyrams The Milker
-20%
Juodas suvaržymo rinkinys Ouch! Nr.4
(1)
38.95 € 31.16 €
Apatinių komplektas Aštru
Chloruotos latekso pirštinės
Kombinezonas Juoduma
109.95 €
-20%
Suvaržymo rinkinys Advanced Bondage (juodas)
Sekso mašina Įsimintinas Seksas
Antrankiai Kontrolė
(1)
6.95 €
Antrankiai Aistringas malonumas (balti)
-19%
Antrankiai Valdžia
(1)
10.00 € 8.11 €
Sekso mašina Robo Fuk Deluxe
Penio žiedas Electro Shock
Penio didinimo sistema Titanium

Populiariausi prekiniai ženklai


bad-kitty
black-level
cottelli-collection
shots
you2toys
zado

Noras valdyti ir būti valdomiems žmones kamuoja nuo pačių seniausių laikų. Tai būdinga visoms gyvenimo sritims. Todėl pančiai yra viena populiariausių erotinių prekių. Tačiau susidomėjimo šis žaislas vertas ne vien dėl savo funkcijos. Pristatome kelias išskirtines savybes, padedančias išsirinkti geriausią geidulingos bausmės priemonę.

1. Universalumas. Mėgautis pikantišku žaidimu gali tiek pradedantieji, tiek pažengusieji. Specialūs erotiniai antrankiai gali būti metaliniai ar plastikiniai, padengti švelniais pūkais ar kailiu, minkštu audiniu, dirbtine oda bei kitomis medžiagomis. Todėl šis žaislas puikiai tinka romantiškoms poroms ir patyrusiems fetišo gerbėjams. Naudojant tokius antrankius, lengva įsijausti į aistringo maištininko, griežto policininko, teisėjo, aikštingos valdovės ar seksualios kankintojos vaidmenis. Šį žaislą mielai naudoja ir tie, kurių geismą įžiebia nežinomybė. Užrištos akys ir suvaržyta judėjimo laisvė įkaitina daugelį. Be to, tokiais erotiniais žaidimais gali mėgautis tiek heteroseksualios, tiek homoseksualios poros.

2. Pritaikomumas. Esama nemažai suaugusiųjų žaislų, kuriuos geriausia naudoti vienus. Tačiau specialūs antrankiai seksui lengvai dera su kitomis priemonėmis. Jūsų aistros arsenalą gali papildyti net paprasčiausias šalis. Taip pat verta išmėginti specialius rinkinius, sudarytus iš antrankių ir: Kelnaičių su juostele. Jos padeda sukurti seksualų įvaizdį. Be to, prie tokio drabužėlio galite pritvirtinti kitus žaislus – pavyzdžiui, prisegamą falo imitaciją. Kilimėlio. Skirtingos medžiagos padeda įjaudrinti visą kūną ir sustiprinti baudžiamojo ar baudžiamosios pojūčius. Stimuliacijos priemonių. Galite rinktis švelniai kutenančias, šiurpuliukus sukeliančias plunksnas, rimtus seksualinius ketinimus įrodančius dirbtinės odos botagėlius, menteles ar kitą stiprius pojūčius užtikrinančią detalę. Lengvas antrankių pritaikomumas – priežastis, dėl kurios šiuo žaislu galite mėgautis daugybę kartų.

3. Reguliuojamos detalės. Žaismingus antrankius galite naudoti nepriklausomai nuo to, koks yra jūsų kūno sudėjimas. Pagal poreikius lengva pritaikyti šio žaislo: Grandinėlės ilgį. Ši detalė gali siekti vos kelias arba keliasdešimt centimetrų. Pasirinkę norimą ilgį, galite supančioti ne tik rankas, bet ir kojas. Plotį. Skersmens reguliavimui skirti specialūs užsegimo mechanizmai, dirželiai arba raišteliai. Erotiniai antrankiai yra paprastas, tačiau labai intriguojantis suaugusiųjų žaislas. Lengvas valdymas, didelė pasiūla, pritaikomumas – pagrindinės savybės, dėl kurių išmėginti šią priemonę rekomenduojame ir jums.
 

 

Plačiau apie BDSM ir Fetish bei viską, ką reikia apie tai žinoti skaitykite mūsų straipsnyje "BDSM ir Fetish - kas tai?"

O galbūt norite visa tai išbandyti trise? Apie grupinį seksą skaitykite straipsnyje: "Svingeriai: galima lažintis, jog pažįstate bent vieną, užsiimantį grupiniu seksu"