Svingeriai – mitais ir paslaptimis apipinta bendruomenė, kurią dažnas įsivaizduoja kaip pornografinį filmą. Lateksiniais rūbais apsirengę, jauni, seksualūs žmonės, ištvirkaujantys būdais, apie kuriuos galime tik pasvajoti. Tačiau iš tiesų svingeriai yra kur kas arčiau mūsų, nei galėtume įsivaizduoti – kaimynė keista šukuosena, įmonės buhalterė ar buvęs klasiokas pirmūnas. Nors ši tema visuomenėje – tabu ir atrodo labai tolima, miegamajame apie grupinį seksą yra pagalvoję daugelis. Kviečiame iš arčiau susipažinti su svingerių kultūra – galbūt susigundysite į šią avantiūrą leistis ir patys!

Kas yra svingeriai?

Svingeriai apibūdinami kaip sutuoktinių ar partnerių poros, kurios dalyvauja lytiniame akte su dar vienu partneriu ar kitomis poromis. Iš esmės svingą galima apibūdinti kaip apsikeitimą lytiniais partneriais. Svingeriai gali būti tiek heteroseksualai, tiek homoseksualai, dažnai šie žmonės buriasi į bendruomenes, lankosi specialiuose svingerių klubuose, vakarėliuose. Svingerių žaidimai gali būti kelių tipų:

 • Švelnus svingas“. Šis grupinio sekso tipas yra pats švelniausias. Jo metu dalyviai keičiasi partneriais preliudijos metu, gali užsiimti oraliniu seksu ar kitais žaidimais, tačiau penetracija vyksta tik su antra puse. Toks tipas ypač populiarus tarp pradedančiųjų, ilgamečių partnerių, kuriems reikia apsiprasti naujame svingerių pasaulyje.
 • Stiprus svingas“. Taip vadinamas grupinis seksas, kai poros į žaidimus gali įtraukti viską – keistis partneriais ir su jais užsiimti lytiniu aktu.
 • Uždaras svingas“. Tai grupinio sekso tipas, kai pora įsileidžia trečią partnerį arba kitą porą ir intymiai bendrauja tik tarpusavyje.
 • Atviras svingas“. Šio tipo svingeriai gali mylėtis su neribotu skaičiumi žmonių – trise, keturiese ar daugiau. Poros gali laisvai užsiimti seksu su kuo tik nori, partnerio akivaizdoje, eksperimentuoti vienoje uždaroje erdvėje.

Durex Fetherlite Ultra Thin (40 vnt.)
Durex Performax Intense (16 vnt.)
Durex Fun Explosion (40 vnt.)
Pasante Silk Thin
(3)
0.32 - 0.40 €
Pasante Ribbed
(3)
0.24 - 0.35 €
Egzo prezervatyvas Eržilas
Egzo prezervatyvas Voras
(4)
2.89 €
Pasante Cooling
(11)
0.24 - 0.35 €
Durex Elite
(1)
0.33 - 0.42 €
Egzo prezervatyvas Kirminukas
Durex Real Feel (10 vnt.)
Egzo prezervatyvas Šaunuolis

Kai kurie žmonės svingerius ir grupinį seksą maišo su įvairiomis orgijomis ar poligamiškais santykiais. Kuo skiriasi šios sąvokos?

 • Svingeriai dažniausiai organizuoja vakarėlius, kur jie keičiasi poromis, čia žmonės gali nusistatyti ribas, taisykles, kai kurie dalyvauja kaip stebėtojai. Svingu arba grupiniu seksu laikomi intymūs veiksmai, kuriuose dalyvauja nuo trijų žmonių.
 • Orgijose dalyvauja didesnis žmonių skaičius, mažiausiai penki, tačiau gali būti ir dvidešimt ar daugiau. Orgijų dalyviai paprastai neturi jokių ribų ar tabu, čia seksas vyksta nebūtinai tarp porų, o tiesiog tarp dalyvių, partneriais keičiamasi atsitiktinai, įgyvendinamos visos fantazijos. Kai kuriose orgijose vartojama nemažai alkoholio, narkotinių medžiagų.
 • Poligamiški santykiai nuo svingerių skiriasi tuo, kad juose užmezgamas ne tik intymus, bet ir romantiškas ryšys su keletu partnerių vienu metu. Svingerius sieja tik seksualiniai santykiai arba bendruomenė.

Grupinis seksas – pliusai ir minusai

Grupinis seksas – viena dažniausių porų seksualinių fantazijų, tačiau jį išbando tik 2–10 % žmonių. Nors svingo idėja kaitina kraują, ne kiekvienas iš tiesų yra pasiruošęs į miegamąjį įsileisti dar vieną ar daugiau partnerių. Kokie grupinio sekso pliusai ir minusai?

Pliusai:

 • Pagerina komunikaciją. Kai kurioms poroms sunku atvirai kalbėti apie savo seksualinius troškimus, pasakyti partneriui, kas jam patinka, o kas ne. Jei pora nori užsiimti grupiniu seksu, neišvengiamas pokalbis ir ribų nusistatymas – tai padeda geriau pažinti vienas kitą ir atviriau komunikuoti apie lovos gyvenimą.
 • Išlaisvina fantaziją. Grupinio sekso pradžia gali būti nedrąsi, tačiau vėliau dalyviai įsijaučia ir nebevaržo savęs. Tokia erotika pritvinkusi aplinka ir naujas amplua padeda išlaisvinti savo fantazijas ir sekse daryti tai, ko anksčiau pora nedrįso ar negalvojo, kad antrai pusei tai gali patikti.
 • Pagerina seksualinio gyvenimo kokybę. Kai visus mūsų seksualinius poreikius tenkina vienas asmuo, galime susidurti su sunkumais – mūsų norai, nuotaika ir galimybės ne visada sutampa su antros pusės. Kai intymiame gyvenime atsiranda kita pora ar daugiau žmonių, iš kiekvieno partnerio galima pasiimti tai, ko norime, ir ką jis gali suteikti. Tai padeda patirti geresnį pasitenkinimą, išplėsti savo ribas ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.

Minusai:

 • Santykių išbandymas. Svingeriai turi būti visiškai atsipalaidavę ir pasiruošę nesisavinti partnerio, o pasimėgauti patirtimi su kitais žmonėmis. Deja, ne kiekviena pora gali būti tam pasiruošusi. Jei bent vienas partneris yra pavydus arba ne iki galo pasitiki savimi, savo antra puse, po tokių žaidimų lovoje santykiai gali pašlyti. Kad grupinis seksas būtų sėkmingas, labai svarbu tam 100 % pasiruošti, būti tvirtame, abipusiu pasitikėjimu grįstame santykyje.
 • Skubėjimas. Dar viena klaida, kurią daro poros, norinčios išbandyti svingą – skubėjimas pasinerti į nuotykį, neapgalvojus, kaip viskas vyksta ir kokios gali būti pasekmės. Tai neturėtų būti spontaniškas žingsnis. Prieš tai būtina atsisėsti, atvirai pasikalbėti ir išsiaiškinti, kaip abu partneriai įsivaizduoja grupinį seksą, kaip norėtų, kad jis vyktų, kokios jų baimės, nuogąstavimai. Jei dar yra abejonių ar matote, kad išsiskiria požiūris, tai reiškia, kad reikėtų neskubėti ir palaukti.
 • Rizika, kad patiks tik vienam. Išbandant grupinį seksą pirmą kartą, reikėtų įvertinti riziką, kad ši patirtis maloni bus tik vienam iš partnerių. Jei po to apie tai nepasikalbėsite, gali būti, kad vienas partneris turės aukotis dėl kito arba ilgainiui atsiras barjeras, kuris kenks intymiems santykiams.

Ką reikia žinoti prie išbandant grupinį seksą?

Grupinis seksas gali būti įdomi ir seksualinį gyvenimą pakeisianti patirtis, tačiau prieš tai vertėtų žinoti keletą naudingų dalykų, kurie padės tam pasiruošti.

 1. Pagrindinė taisyklė, kurios reikėtų laikytis, jei norite išbandyti svingą – jūs turite būti visiškai sąžiningas, garbingas ir patikimas savo antros pusės ir kitų, dalyvaujančių grupiniame sekse, atžvilgiu. Tai reiškia, kad turite būti tikri, kad to norite ir nepersigalvoti paskutinę sekundę, atvirai pasakyti, kas jus jaudina, o kas nepatinka, ištesėti pažadus ir laikytis susitarimų. Jei jums atrodo, kad tai tik smagi avantiūra, kur galite daryti, ką norite, ir nekreipti dėmesio į kitų poreikius, jums dar ne laikas užsiimti svingu.
 2. Jau kalbėjome, kad prieš grupinį seksą svarbu pasikalbėti su antra puse ir atsakyti sau bei vienas kitam į keletą klausimų. Kas jus žavi? Kas jus baugina? Ką per šią patirtį norėtumėte išbandyti? Ar jūsų partneris lygiai taip pat nori tyrinėti? Kas šioje patirtyje patiktų antrai pusei? Ar jausitės pakankamai drąsiai, kad partneris užsiims seksu su kitu asmeniu? Ką darysite, jei partneris bus prieš? Kokius erotinius žaidimus norite patyrinėti? Ar keisitės poromis vienoje patalpoje, ar eisite į skirtingus kambarius? Taip, daug kam atrodo, kad tokie klausimai ir aptarimai nuima visą smagumą ir spontaniškumą. Tačiau tai būtina, jei grupinio sekso metu nenorite būti sutrikę, pasimetę ar šia patirtimi rizikuoti sugriauti santykį su antra puse.
 3. Kartu nuspręskite, kokio tipo svingeriai norite būti ir koks grupinis seksas reikalingas, kad būtų patenkinti jūsų poreikiai. Ar pradžioje jus domina „Švelnus svingas“, ar norite būti tik stebėtojai? Ar norite seksu užsiimti trise, ar keliauti tiesiai į svingerių vakarėlį? Jei jaučiatės nedrąsiai ir jums labai svarbu, kokie žmonės įsitrauks į lovos žaidimus, rekomenduojame prieš tai su jais susipažinti ar susitikti kažkur viešoje vietoje. Jei iškart pulsite prie veiksmo, gali būti, kad patirsite daug streso ir pirmas kartas bus nevykęs. Artimesnė pažintis padės atsipalaiduoti, jaustis laisviau.
 4. Nusistatykite taisykles iš anksto. Jei žaidimų metu antrai pusei pasakysite, kad jums nepatinka, kai ji atlieka oralinį seksą kitam žmogui, tai sugadins visas linksmybes. Jei yra tabu ar veiksmų, dėl kurių jausitės nepatogiai ar kurių netoleruosite, apie juos perspėkite iš anksto. Sudarykite pagrindinių taisyklių sąrašą ir sužymėkite, kam sakote griežtą „ne“, o ką galėtumėte nuspręsti eigoje. Tai padės išvengti nemalonių situacijų ir nesukelti nepatogumų nei savo partneriui, nei kitiems svingeriams.
 5. Per daug nesisvaiginkite. Kad jaustųsi drąsiau, daugelis žmonių prieš pirmą grupinį seksą suvartoja nemažą kiekį alkoholio ar kitų svaiginančių medžiagų. Išgerti vieną ar du alkoholinius gėrimus galite, tačiau jei padauginsite, gali būti, kad nebekontroliuosite savęs, sumažės jūsų galimybės, kitą dieną nieko neatsiminsite arba įžeisite kitus grupinio sekso dalyvius.

Svingerių vakarėliai – kaip viskas vyksta iš tikrųjų?

Svingerių vakarėliai skamba labai viliojančiai ir egzotiškai, tačiau juose nedalyvavę žmonės dažnai susikuria klaidingą įspūdį. Kad būtų aiškiau, kaip viskas vyksta, pasidalinsime dažniausiais mitais apie svingerių susibūrimus.

Lubrikantas All Natural (200 ml)
Lubrikantas Pjur Kokybė (100 ml)
-13%
Lubrikantas Numylėtinis (150 ml)
(23)
15.06 € 13.03 €
-10%
Lubrikantas Numylėtinis (40 ml)
(14)
6.08 € 5.50 €
Lubrikantas Silky TLC (75 ml)
Vaginalinis lubrikantas Bio (150 ml)
Lubrikantas Bio (40 ml)
(7)
7.95 €
Lubrikantas All Natural (50 ml)
Analinis lubrikantas Atsipalaiduok (200 ml)
Lubrikantas Gentle Light (75 ml)
Analinis lubrikantas Analyse me (100 ml)

Ten vyksta orgijos ir paleistuvystė. Konservatyvesniems žmonėms atrodo, kad tokiuose vakarėliuose vyksta tikra Sodoma ir Gomora – visi ištvirkę, daro ką panorėję, nėra jokių taisyklių. Iš tiesų svingerių vakarėliai labiau primena bendruomenės ar draugų susibūrimus: jie gali vykti pirtyje, sodyboje, uždarame bare ir t. t. Žmonės čia turi aiškias taisykles, gerbia vieni kitus, o seksas vyksta susitarimo principu.

Čia negalima pasakyti „ne“. Kai kurie galvoja, kad jei jau atėjo į svingerių vakarėlį, čia turės užsiimti seksu su visais, kurie to paprašys. Iš tiesų, yra ir tokių porų, kurioms patinka stebėti ar pirmą kartą jos drovisi imtis konkrečių veiksmų. Grupinis seksas gali įvykti tik tokiu atveju, jeigu žmonės su tuo sutaria, svingerių bendruomenėje taip pat normalu atsakyti, kad jūs nesate suinteresuoti leistis į žaidimus su konkrečiais žmonėmis ar poromis – dalyviai tai priima kaip normalų dalyką ir atranką.

Jei nueisiu į svingerių vakarėlį, visi sužinos. Tiesa ta, kad į svingerių susibūrimus nėra taip paprasta patekti, žmonės tikrinami, geriausia apie juos sužinoti iš lūpų į lūpas, o ne kokiuose neaiškiuose skelbimuose, kur galite patekti į blogą aplinką. Jei eisite į normalų svingerių vakarėlį, jums bus garantuotas konfidencialumas, svingeriai griežtai laikosi šios taisyklės – turbūt todėl apie šiuos susibūrimus ir žinome tiek mažai. Be to, pagalvokite apie tai, kad dauguma dalyvių yra vedę, turi šeimas, užima aukštas pareigas ir jie tikrai nėra suinteresuoti skleisti kalbas apie tai, ką veikia ir kur dalyvauja naktimis.

Kad ten patekčiau, turiu atrodyti kaip pornografinių filmų žvaigždė. Daugeliui atrodo, kad svingerių vakarėliuose dalyvauja tik gerai atrodantys, seksualūs žmonės, kurie pašėlę ir geri lovoje. Prisiminkite, kad tai ne filmas, o realybė, kurioje yra įvairių asmenybių, turinčių skirtingus troškimus. Vieni nori pasimylėti su vyresne pora, kitiems patinka stambesnio sudėjimo žmonės, tretiems išvaizda apskritai nėra svarbi. Patikėkite, dalyvaudami svingerių vakarėlyje tikrai susilauksite susidomėjimo tokie, kokie esate.

Keletas įdomių faktų apie grupinį seksą

 • Vakarų pasaulyje 13–15 % žmonių prisipažįsta išbandę grupinį seksą bent kartą savo gyvenime.
 • 18 % vyrų, gyvenančių JAV, teigia, kad bent kartą gyvenime yra mylėjęsi trise. Tokių moterų yra tik 8–12 %.
 • Savo fantazijose grupinį seksą su daug dalyvių dažniau regi moterys. Vyrus labiau domina seksas trise.
 • Apie grupinį seksą fantazuoja beveik 30 % suaugusių amerikiečių.
 • Didesnė tikimybė, kad partneris, kuris savo gyvenime jau išbandė grupinį seksą, bus dažniau neištikimas nei partneris, kuris to nebandė.
 • Tik iki 3 % žmonių, užsiimančių grupiniu seksu, tai daro dažniau nei kartą per metus.
 • Dažniausiai grupinis seksas vyksta trise, kai dalyvauja du vyrai ir viena moteris.
 • Homoseksualūs partneriai žymiai rečiau mylisi trise arba grupėse, nei tą daro heteroseksualūs asmenys.
 • Moterys, apklaustos apie seksą trise, vienodai patraukliai įžvelgia dviejų vyrų arba dviejų moterų dalyvavimą.
 • Istoriniais duomenimis, grupinis seksas Europoje buvo populiarus dar XVI a., o XVIII a. svingas ir grupiniai malonumai buvo kone ritualas.

Fantazijai įaudrinti – slaptos svingerių istorijos

Tai buvo geriausias seksas mano gyvenime
Nors tuo metu buvau jau gerokai perkopus savo 30-uosius gyvenimo metus, nė sekundei neabejojau, kad geriausias seksas dar priešakyje. Nuo vidurinės turėjau daug fantazijų, bet apie jas beveik nekalbėjau, kadangi „50 pilkų atspalvių“ dar nebuvo išspausdinti, o mane auklėjo, kad moteris apie seksą net neturėtų kalbėti. Taigi, kai mano draugės jau buvo ištekėjusios, jų pasakojimai apie seksualinius nuotykius darėsi vis retesni, o jos neatrodė dėl to nepatenkintos. Man taip gyventi atrodė nepriimtina – norėjau ir naujų partnerių, ir daug orgazmų, ir aštrių pojūčių bei visko, kas atrodė intymu ar bent truputėlį karšta. Iki savo 35-ojo gimtadienio tebuvau turėjusi 3-is partnerius ir jaučiausi neišpildžiusi savo potencialo. Pirmasis buvo mano sužadėtinis, kuris mane paliko dėl kitos, o antrasis ir trečiasis – pastovūs meilužiai, su kuriais bendravau po keletą metų. Kai su trečiuoju pasukome skirtingais keliais, ėmiau visiškai kitaip žiūrėti į savo gyvenimą, geriau supratau savo poreikius, ko pati noriu iš santykių. O labiausiai norėjau – daug sekso.

Taip jau nutiko, kad mano darbas mane nubloškė į užsienį, didįjį Londoną. Tuo pat metu ir vyko mano seksualinis renesansas. Anglų kalbą mokėjau gerai, todėl problemos bendrauti ar susirasti pažinčių tikrai nebuvo. Londone turėjau tik vieną draugę, ji buvo gana ištvirkusi ir visada juokaudavo, kad per savaitę permiega su daugiau vyrų nei aš per visą savo gyvenimą.

Vieną vakarą mes išgėrėme ir susilažinome, kuri per metus permiegos su daugiau vyrų. Ji juokėsi ir sakė galinti skaičiuoti tik pusmečio „laimikį“, bet priverčiau ją griežtai laikytis sąlygų. Pajutusi azartą laimėti, tą patį vakarą namo grįžau su dviem skirtingais vyrukais ir karštai pasimylėjau. Pajaučiau didžiulį pasitikėjimo savimi pliūpsnį. Su vienu iš jų vėliau ėmėme susirašinėti. Pasirodo, kad jis buvo svingeris. Mes „sekstinome“. jis nuolat kalbėjo, kaip nori, kad mus stebėtų kiti, kad aš stebėčiau jį su kitomis moterimis, o jis galėtų žiūrėti į mane su kitais vyrais. Tarp mūsų buvo ne tik trauka, bet ir kažkoks gaivališkas potraukis mylėtis. Mes troškome išbandyti viską. Su niekuo kitu nesu jautusi nieko panašaus.

Tad prieikime prie tos lemtingos dienos, kai jis man pasiūlė sudalyvauti nedideliame, kelių asmenų grupiniame akte. Penkios moterys, keturi vyrai. Visi jie, išskyrus mane, buvo tarpusavyje pažįstami. Jaučiausi kiek nejaukiai, tačiau sau neįprastai – itin seksualiai pasipuošiau (trumpas prigludęs sijonas, raudoni aukštakulniai, palaidinė su iškirpte, nėriniuoti apatiniai). Nuvykus į vietą jo bičiuliai mane priėmė itin maloniai. Pradžia vyko kaip ir įprastas vakarėlis. Visi šoka, išgeria, kalbasi, juokiasi, bendrauja. Akimirkai net dingo nuovoka, kad čia tuoj vyks svingerių vakarėlis. Nekaltai nuėjau pasiimti dar šampano ir pamačiau kitą porą besiglamonėjančią prie stalo. Vyro ranka buvo po jos suknele, o pastaroji, nieko nesigėdydama, ranka darbavosi su ištrauktu jo pasididžiavimu. Mane trumpam ištiko šokas ir kiek aiktelėjau. Jie mane išgirdo, atsisuko, sukikeno ir pasakė, kad ateičiau. Abu švelniai mane lietė ir klausė, Ar tai mano pirmas kartas. Atsakiau, kad taip. Staiga pajutau ir savo draugą, kuris žiūrėjo į mane iš tolėliau. Jo akys blizgėjo. Mums bučiuojantis ir liečiant vienas kitą trise, jis kampe ėmė žaisti su savimi. Sudrėkau. Norėjau ne tik jo, bet ir tos moters, to kito vyro. Man nebebuvo svarbu, su kuo užsiimti seksu – jaučiausi geidulio objektas, nuoširdžiai trokštama. Savo gyvenime taip jaučiausi tik keletą kartų, todėl mėgavausi kiekviena akimirka. Tos merginos kompanionas (galbūt jis buvo vyras, galbūt vaikinas) kažką jai pakuždėjo ir ji greitai nuėjo prie mano draugo. Mes likome dviese. Jie irgi buvo dviese.

Jie pradėjo glamonėtis, o aš susitelkiau į prie savęs esantį vyrą ir kietą jo daikčiuką. Nors tai vyko senokai, viską atsimenu, kaip vakar. Pradėjau nuo žaidimų ranka. Jis man į ausį kuždėjo pačius nešvankiausius dalykus, o tai mane dar labiau jaudino. Po keleto minučių jau mylėjomės tiesiog stovėdami, o iš abiejų pusių girdėjau kitus vakarėlio dalyvius, aimanuojant, šaukiant, dejuojant. Visa garsų, kvapų, šlapių kūnų ir mano lakios fantazijos visuma sukūrė tokią atmosferą, kad vien pirmoje pozoje, per kelias minutes, baigiau du kartus. Taip įprastai nebūdavo. Visas mano kūnas drebėjo, jaučiausi pažeidžiama, ir tuo pat metu kaip niekad stipri. Skraidžiau padebesiais ir nė akimirkai nesiruošiau sustoti. Galų gale, man būnant ant viršaus, vyrukas pagaliau pabaigė ant manęs ir gavau pagyrimą už puikią energiją. Seksas buvo nuostabus, bet aš norėjau dar.

Atrodė aišku, kad turėčiau eiti pas kitus besimylinčius žmones, tačiau buvau dar „žalia“ ir iš susijaudinimo paklausiau, ar niekam nesutrukdysiu, jei prie ko nors prisijungsiu. Dalyviai nusikvatojo ir pasakė, kad nė nedvejočiau. Prisijungiau prie kitos porelės ir su jais buvusios merginos. Jie turėjo žaisliukų. Atėjusi iškart turėjau būti „pakrikštyta“ ir atlikau gilų minetą ten buvusiam vyrukui, o vėliau mes užsiėmėme seksu, kol merginos naudojo žaisliukus ir stimuliavo mano klitorį. Nors įtariu, kad tai truko iki 10-ies minučių, kulminaciją pasiekiau daugiau nei 5 kartus. Po antrojo „O“ visas veiksmas savotiškai nuplaukė į antrą planą, girdėjau tik merginų juoką, vaikino aimanavimus ir jaučiau, kaip jis į mane įsiskverbia ir ištraukia, įsiskverbia ir ištraukia. Rodos, kad tuo metu vyko kažkoks nušvitimas. Tai buvo daugiau nei vien orgazmai.

Aktą pabaigėme, išsiskirstėme savais keliais. Mano „vaikinas“ sakė, kad visiems labai patikau. Iki gyvenimo galo būsiu jam dėkinga, nes mano geriausias kartas buvo mano pats pirmas grupinis seksas, kurį prisiminsiu visada. Beje, lažybas su drauge laimėjau aš, ir dar dviženkliu skirtumu!

Ten sutikau savo būsimą žmoną
Ilgą laiką maniau, kad esu priklausomas nuo sekso. Vaikščiojau į kvailus anoniminius susitikimus, kur nė velnio nieko apie save nesužinojau. Nesakau, kad visiems turi būti taip pat, bet man svarbu sužinoti konkrečius sprendimus, o atsiverti ir apie tai kalbėti – neefektyvu ir nepadeda. Po tų susitikimų visada tik susierzindavau ir „garą nuleisdavau“ su mergina iš baro arba graudžiai besimasturbuodamas, vienas, priešais kompiuterio ekraną. Man nepatiko, kur eina mano gyvenimas. Draugai buvo vedę arba turėjo laimingus santykius. Sau visad kėliau aukštus tikslus. Karjera, nors ir buvo gana gerame kelyje, laimės ne darbo valandomis neatnešė.

Verta paminėti ir tai, kad kone visus turėtus santykius sugrioviau savo silpna valia ir priklausomybe seksui. Man patikdavo mylėtis. Pagal tai, kaip moteris su manimi mylėdavosi, nuspręsdavau ar galiu su ja leisti laisvalaikį (o ne atvirkščiai). Paskutiniame kurse buvo tokia mergina, mes daug nebendravome, bet viename mūsų kurso vakarėlyje „tai“ padarėme. Pradėjome susirašinėti, daug mylėjomės, žiūrėdavome filmus, bet viskas sukosi tik aplink seksą. Nežinau kodėl, bet sugalvojau, kad noriu su ja gyventi. Man atrodė, kad nuo jos oralinio ir ypatingų judesiukų lovoje niekada nepavargsiu. Klydau. Pradėjome pyktis, o po vieno ginčo išėjau su draugais į barą. Išgėrėme, nuėjome į klubą „nuleisti garą“. Draugai sakė, kad mane supranta ir tikino, kad man reikia atsipalaiduoti. Visgi ėmiau jaustis blogai ir išėjęs iš klubo paskambinau savo draugei, norėjau atsiprašyti. Niekas neatsiliepė. Perskambinau dar du kartus ir kažkas atsiliepė, bet nekalbėjo. Girdėjau jos, jos draugių ir kelis vyriškus balsus. Vyko pokalbis ir ji turbūt galvojo, kad pasižiūrėjo kas skambina, ir neatsiliepusi pasidėjo telefoną. Deja, ragelis buvo pakeltas ir girdėjau, kaip ji mane supeikė. Kai žvelgiu atgal, tai turbūt nebuvo taip baisu, bet… Žinote… Buvau išgėręs, pasijutau užgautas. Ėmiau kerštauti.

Pradėjau nužiūrinėti visas klube esančias moteris, galvojau, kad noriu su kažkuo permiegoti ir taip grąžinti teisingumą. Akimis susižvalgiau su įspūdinga brunete. Didžiulė krūtinė, provokuojanti apranga, tikriausiai paputlintos lūpos, tatuiruotės, priaugintos blakstienos. Ji man pasirodė tobula. Užsigeidžiau jos. Mirktelėjau ir kilstelėjau savo gėrimą, ji atsakė tuo pačiu. Šokome skirtingose aikštelės pusėse, bet beveik neatitraukėme žvilgsnio vienas nuo kito. Nebeiškentęs priėjau prie jos, pasikalbėjome, pavaišinau ją gėrimu, netikėtai pabučiavau ir pasakiau jai, ką noriu su ja padaryti. Ji pasakė, kad turi vaikiną. Nuraminau ją pasakęs, kad niekas neturi sužinoti ir besiglamonėdami lauke sulaukėme taksi. Taksi viduje ji ėjo dėl manęs iš proto, taip pat kaip ir aš. Parvažiavome pas ją ir ėmėme mylėtis. Tuo metu buvau labai piktas ant savo draugės, o adrenalinas bei testosteronas lipo per kraštus. Kol buvome šuniuko poza, alkoholio ir nesuvaldomos vyriškos agresijos sūkuryje paėmiau savo telefoną ir nusiunčiau savo tuometinei merginai nuotrauką, ką dabar veikiu. Turbūt atspėsite, kaip viskas klostėsi toliau.

Su kitomis merginomis irgi visad būdavo taip, kad man reikėdavo ir kitų. Vėliau viskas pablogėjo, kadangi šiek tiek įnikau į moteris už pinigus, joms iššvaistydavau kone pusę savo algos. Lankydavausi pas tas pačias merginas, tapau „nuolatiniu“. Bent man tai buvo ir malonių pojūčių, nes jos ir išklausydavo, nesmerkdavo, suteikdavo emocinę paramą, kurios turbūt visad reikėjo labiau nei sekso. Taigi, buvau visiškas plevėsa, nemokėjau išlaikyti santykių ir savo „draugužio“ kelnėse. Taip slinko laikas, kol viename pažinčių portale susipažinau su vyruku, pasiūliusiu svingą.

Viskas rutuliojosi greitai ir natūraliai, plėčiau pažinčių ratą, per metus sudalyvavau gal 30-tyje skirtingų svingerių vakarėlių. Sekso nebetrūko, tačiau namuose, būdamas vienas, jaučiau vienatvę. Ėmiau suprasti, kad žmogus neturi gyventi ir būti vienas, norėjau meilės ir sekso šalia, o ne daug sekso, be jokios meilės. Mane kamavo skaudi dilema: ar vėl leistis į santykius ir skaudinti kitus bei save, ar užgniaužti viską ir judėti toliau taip, kaip tuo metu. Pasirinkau antrą variantą.

Turbūt likimas taip sudėliojo, kad suklysti man nebuvo lemta. Jau kitame svingerių vakarėlyje (ten pažinojau tik vieną iš kitų dalyvių) jaučiausi kiek neįprastai. Savo mieste ir regione buvau ganėtinai gerai susipažinęs su organizatoriais, vietiniais dalyviais. Šįkart viskas buvo kitaip, nes teko visiems prisistatinėti, raudonavau ir prakaitavau. Viena moteris man iškart krito į akį. Pamatęs jos griežtą veido formą, mažą duobutę smakre ir be galo dailias akis iškart žinojau, kad norėsiu su ja permiegoti. Paprastai šiuose vakarėliuose nebūdavo kada artimai susipažinti su žmonėmis, o aš tuo ir nelabai užsiiminėdavau. Pabendrauji ir jau rengiesi drabužius, myliesi. Kaip bebūtų keista, dabar viskas kas buvo kitaip. Ta moteris mane beviltiškai ignoravo. Siūliau gėrimus, užkandžius, bandžiau ir nepadorių pasiūlymų – nieko. Ji mane ignoravo ir prieš mano akis ėmė glamonėtis su kitais vyrais. Prie manęs glaustėsi kita, be galo graži moteris, bet buvau nuliūdęs, organizmas nesiuntė reikiamų signalų į erogenines zonas, todėl buvau „neefektyvus“.

Tą vakarą nepermiegojau su jokia moterimi ir dėl to jaučiausi kiek prastai, bet mano mintys visad grįždavo į vieną ir tą patį – mane atstūmusią moterį. Po vakarėlio lijo, pasisiūliau ją pavėžėti. Ji nelabai norėjo, bet galiausiai su dviem draugėmis sutiko važiuoti kartu su manimi. Apskritai, nelabai supratau to jos priešiškumo – paprastai tokiuose vakarėliuose visi būna šilti, atviri ir malonūs, o ji buvo kitokia. Bendravau su kitomis jos draugėmis ir mes pradėjome juokauti, mačiau, kad ir JOS veidą užplūdo mini šypsenėlė. Kai išlipo paskutinė jos draugė ir liko tik ji, jaučiausi it mokyklinukas prieš pirmą bučkį. Pulsas turbūt buvo apie 200 dūžių per minutę, nugara – šlapia, rankos – dreba. Nejučiomis užvedžiau pokalbį apie netoliese esantį sporto klubą ir pradėjome šnekučiuotis. Iki namų ją vežiau tik keletą minučių, bet gyvenime nesijaučiau taip įsitraukęs į pokalbį. Prieš ją išleidžiant, ji paklausė kodėl taip prakaituoju, nusijuokė ir davė savo numerį, kad jai paskambinčiau, nes aš geras pašnekovas.

Tik grįžęs iškart tą ir padariau. Apsimečiau, jog tikrinu, ar numeris tikrai buvo jos. Pradėjome kalbėti, daug prisijuokėme ir susitarėme poryt eiti į pasimatymą. Pasimatymo metu pavalgėme skaniame restorane ir išjudėjome vaikščioti po netoliese esantį parkelį. Buvo tamsu ir ji staiga stvėrė mane už rankos ir nusivedė į krūmus. Mes pasimylėjome. Tai buvo nepaprastas seksas. Atrodė, kad viskas taip įvyktų turėjo būti ryšys, aistra, gal net meilė. Pratęsėme pasimatymą, po jo sekė kitas, tada dar keli, kol po pusmečio jau gyvenome kartu. Lygiai prieš savaitę sumainėme žiedus ir jokios senos problemos manęs nebekankina. Džiaugiuosi dėl savo unikalaus ir daugybe bereikšmio sekso apipinto gyvenimo kelio, nes jo eigoje susipažinau su savo dabartine žmona, kurią be galo myliu.

Kvapai mane varė iš proto
Grupinio sekso aktuose, orgijose mane dalyvauti prikalbino mano buvęs vaikinas. Niekad negalėjau išbūti su vienu vaikinu ilgiau nei metus, todėl atsirado grupiniai, poligamija ir visokie kiti dalykėliai, kurie padėdavo išvengti nekenčiamos rutinos.

Mano libido yra labai stipriai surištas su mano uosle. Kvapai mane gali akimirksniu sujaudinti arba viską sugadinti. Skanūs vyriški kvepalai, vanilė, levandos, kokosai bei kai kurie aromatai turi ypatingai stiprų poveikį. Nors nesu tokia jautri, kad sudrėkčiau vien būdama kvepalų parduotuvėje, manau man nereikėtų daug daugiau nei žaisti su savimi ir uostyti skaniai kvepiantį vyriškį, kad pasiekčiau orgazmą. Ką norėčiau jums papasakoti, tai įspūdingiausią savo patirtį viename grupiniame, kuriame dalyvavau.

Tuometinis mano vaikinas mane pažinojo dar nuo pradinės mokyklos, bet artimus santykius palaikėme tik nuo universiteto baigimo. Problema buvo tokia, kad jis turbūt nežinojo, koks aš žmogus ir pastebėjau daug vertybinių skirtumų. Bet aš delsiau. Nors gyventi kartu buvo labai sunku, bijojau kažką keisti, kadangi taip buvau įpratus. Turėjau tikrai ne vieną vaikiną ir kompanioną šalia savojo, kuris laukdavo namuose. Mūsų santykiai negerėjo ir tuomet neištvėrusi pasakiau, kad man trūksta sekso. Norėjau naujų nuotykių su naujais žmonėmis, todėl ir klaidžiojau į visas puses. Jis irgi prisipažino esąs ne šventas. Buvo labai atviras pokalbis ir labai džiaugiuosi, kad neuždelsėme pasikalbėti. Nusprendėme pakeisti savo santykius į „lovos partnerius“ ir leidomės nuotykių paieškon.

Pradėjome nuo grupinio sekso trise, išbandėme ir filmavimą bei kėlimą į internetą, žaidimus vaidmenimis, BDSM ir t.t. Žodžiu, viską, ką tik galėtumėte sugalvoti. Deja, niekas manęs taip nejaudino, kaip seksas su naujais partneriais arba dalyvaujant kitai moteriai. Nepažįstamas naujo žmogaus aromatas mane jaudino ir dar iki dabar veikia kaip koks afrodiziakas. Man visada labai patiko mylėtis užrištomis akimis, o, jeigu tai daro naujas partneris – orgazmą patirdavau ypač greitai.

Nors labai drovėjomės, po ilgų atidėliojimų ir truputėlį didesnės mano iniciatyvos – nuvykome į svingerių vakarėlį užmiestyje. Ten buvo daug naujokų, todėl jautėmės šiek tiek saugiau ir laisviau. Išgėrėme ir atsipalaidavome. Smagiai praleidome laiką, nors nieko per daug nenuveikėme. Tačiau vienu metu jaučiausi itin susijaudinusi dėl šalia besimylinčių dviejų vyrų ir moters. Jų kvapai mane labai maloniai suintrigavo. Po kelių mėnesių gavome kvietimą į kitą vakarėlį. Jo labai laukiau.

Antrą kartą man atsipalaiduoti nebuvo sunku, nes jaučiausi laisviau, aplinka atrodė gana pažįstama. O svarbiausia, kad čia buvo tiek kvapų… Saikingai aitrus cinamonas, švelni vanilė, kvapnios braškės, rūgščios miško uogos, vyriška medienos dvelksmo kvepalų gama, plaukų priemonės ir visa kita man sukūrė tikrų tikriausią kvapų simfoniją, kurios dėka aš sudrėkau… Žinote tą jausmą kai esate išalkę, užuodžiate maistą ir ima kauptis seilės? Man panašiai, tik kaupiasi ne seilės, o noras mylėtis. Nieko nelaukusi nusitempiau savo draugą ant lovos, kur jau mylėjosi viena pora. Mes pradėjome „tai“ daryti šalia. Užsimerkiau ir įsivaizdavau, kad myliuosi su kitu kambaryje esančiu vyru.

Paprastam žmogui gal ir kiek sudėtinga suvokti tokį stiprų sąryšį tarp uoslės ir libido, bet jau senai susitaikiau, kad šiuo aspektu esu visiškai kitokia nei visi likę žmonės. Per tą vakarą pasimylėjau su daug skirtingų vyrų, buvo ir moteriško artumo. Neatsimenu jų veidų, bet atsimenu kvapus. Jų kvapas mane lig šiol jaudina ir šildo. Praėjo kone 10 metų, vis dar kartkartėmis apsilankau svingerių vakarėliuose. Daugumos vakarėlių neatsimenu, bet tą vakarą, kuriame jaučiau tobulą kvapų ir sekso derinį – branginu iki dabar.“