Orgija – kiek neįprastas, tačiau be galo karštas laiko praleidimo būdas. Ne kiekvienas ryžtasi pabandyti, tačiau tai ir skirta toli gražu ne kiekvienam. Net ir sudalyvavę orgijose žmonės nebūtinai iškart būna susipažinę su visomis šio „formato“ galimybėmis. Išties, žmonės, kurie nesidrovi atskleisti savo seksualumą bei mėgaujasi seksu dėl jo esmės, visada randa galimybių paįvairinti aktą ir išvengia rutinos. Smalsaujantys apie orgijas bei patyrę tokių pobūvių svečiai šiame straipsnyje ras istorijas, iš orgijose dalyvavusių žmonių lūpų. Tikimės, kad tiems, kurie dar nedalyvavo tai galbūt, sukurs stimulą sudalyvauti ar suorganizuoti. Taigi, pradėkime.

Tai buvo pats geriausias seksas mano gyvenime

„Visą gyvenimą mano draugės mane laikė „davatka“. Turbūt taip galvojo ir dauguma vaikinų, kurie kabinėdavosi prie mano nuobodžios aprangos. Kasdienėje aplinkoje niekad negalvojau, kad turiu gražią figūrą, nepasitikėjau savo kūnu. Tačiau sekso metu viskas apsiversdavo tarsi aukštyn kojomis. Vos tik vyrui įėjus į mane, rodos, kad prarasdavau viso kūno kontrolę. Kažkokia pamišusi, dėl sekso ištroškusi sociopatė perimdavo vadeles, o tyli, žurnalistikos mokslus baigusi pilka pelytė likdavo ant „atsarginių suolelio“.

Nors buvau jau gerokai perkopus savo 30-uosius gyvenimo metus, nė sekundei neabejojau, kad geriausias seksas dar priešakyje. Nuo vidurinės turėjau daug fantazijų, bet apie jas beveik nekalbėjau, kadangi „50 pilkų atspalvių“ dar nebuvo išspausdinti, o mane auklėjo, kad moteris apie seksą net neturėtų kalbėti. Taigi, kai mano draugės jau buvo ištekėjusios, jų pasakojimai apie seksualinius nuotykius darėsi vis retesni, bet jos neatrodė dėl to nepatenkintos. Man taip gyventi būtų nepriimtina, bet už jas džiaugiausi. Seksas – be galo svarbi gyvenimo dalis, todėl be jo neišbūčiau. Seksas turi būti įvairus, ne nuobodus. Norėjau ir naujų partnerių, ir daug orgazmų, ir aštrių pojūčių bei visko, kas atrodė intymu ar bent truputėlį karšta. Iki savo 35-ojo gimtadienio tebuvau turėjusi 3-is partnerius ir jaučiausi neišpildžiusi savo potencialo, jeigu galima taip išsireikšti. Pirmasis buvo mano sužadėtinis, kuris mane paliko dėl kitos, o antrasis ir trečiasis – pastovūs meilužiai, su kuriais bendravau po keletą metų. Kai su trečiuoju pasukome skirtingais keliais, ėmiau visiškai kitaip žiūrėti į savo gyvenimą, geriau supratau savo poreikius, ko pati noriu iš gyvenimo. O noriu ir norėjau – daug sekso. Taip jau susidėjo, kad mano darbas nubloškė mane į užsienį, didįjį Londoną. Maždaug tuo pat metu ir vyko mano seksualinis renesansas. Anglų kalbą mokėjau gerai, todėl problemos bendrauti ar susirasti pažinčių tikrai nebuvo. Londone turėjau tik vieną draugę, ji buvo gana palaida ir visada juokaudavo, kad per savaitę permiega su daugiau vyrų nei aš, per visą savo gyvenimą.

Vieną vakarą mes išgėrėme ir susilažinome, kuri per metus permiegos su daugiau vyrų. Ji juokėsi ir sakėsi galinti skaičiuoti tik pusmečio „laimikį“, bet priverčiau ją griežtai laikytis sąlygų. Tą patį vakarą parėjau namo su dviem skirtingais vyrukais ir karštai pasimylėjau. Pajaučiau didžiulį pasitikėjimo savimi pliūpsnį. Su vienu iš tų vyrukų vėliau ėmėme susirašinėti. Pasirodo, jog jis buvo svingeris. Mes daug „sekstinome“. Jis nuolat kalbėjo, kaip nori, kad mus stebėtų kiti, kad aš stebėčiau jį su kitomis moterimis, o jis galėtų žiūrėti į mane su kitais vyrais. Tarp mūsų buvo ne tik trauka, bet ir kažkoks gaivališkas potraukis mylėtis. Mes troškome išbandyti viską. Nesu niekad jautusi nieko panašaus, kaip tuos keletą mėnesių.

Taigi, prieiname prie tos lemtingos dienos, kada jis man pasiūlė sudalyvauti nedideliame, kelių asmenų grupiniame akte. Penkios moterys, Keturi vyrai. Visi jie, išskyrus mane, buvo tarpusavyje pažįstami. Jaučiausi kiek nejaukiai, tačiau sau neįprastai – itin seksualiai pasipuošiau (trumpas prigludęs sijonas, raudoni aukštakulniai, palaidinė su iškirpte, nėriniuoti apatiniai). Mano draugas, mane pamatęs sakė netekęs amo. Jaučiau, kad jam patiko, nes visą kelią iki vakarėlio, mašinoje jis žaidė su manimi naudodamas pirštukus. Nuvykus į vietą jo bičiuliai mane priėmė itin maloniai. Vakaronė vyko kaip ir įprastas „balius“. Visi šoka, išgeria, kalbasi, juokiasi, bendrauja. Akimirkai net dingo nuovoka, kad čia tuojaus užvirs tikrų tikriausia Sodoma ir Gomora. Nekaltai nuėjau pasiimti dar šampano ir pamačiau kitą porą besiglamonėjant prie stalo. Vyro ranka buvo po jos suknele, o pastaroji, nieko nesigėdydama ranka darbavosi su ištrauktu jo pasididžiavimu. Buvau lengvame šoke ir kiek aiktelėjau. Jie mane išgirdo, atsisuko, sukikeno ir pasakė, kad ateičiau. Abu švelniai mane lietė ir klausė“ „Ar tai mano pirmas kartas?“. Atsakiau, jog taip. Staiga pajutau ir savo draugą, kuris žiūrėjo į mane iš tolėliau. Jo akys blizgėjo. Mums bučiuojantis ir grabaliojantis trise, jis kampe ėmė žaisti su savimi. Sudrėkau. Norėjau ne tik jo, bet ir tos moters, to kito vyro. Man nebebuvo svarbu, kas mane dulkins, jaučiausi geidulio objektas, tikrai, nuoširdžiai trokštama. Savo gyvenime taip jaučiausi tik keletą kartų, todėl mėgavausi kiekviena akimirka. Tos merginos kompanionas (galbūt jis buvo vyras, galbūt vaikinas) kažką jai pakuždėjo ir ji greitai nuturseno prie mano draugo. Mes likome dviese. Jie irgi buvo dviese.

Jie pradėjo glamonėtis, o aš susitelkiau į prie savęs esantį vyrą ir kietą jo daikčiuką. Nors tai vyko senokai, viską atsimenu, kaip vakar. Lengvai paseilėjau ranką ir tęsiau žaidimus ranka. Jis man į ausį kuždėjo pačius nešvankiausius dalykus, o tai mane dar labiau jaudino. Po keleto minučių jau mylėjomės tiesiog stovėdami, o iš abiejų pusių girdėjau kitus vakarėlio dalyvius, aimanuojant, šaukiant, dejuojant. Visa garsų, kvapų, šlapių kūnų ir mano lakios fantazijos visuma sukūrė tokią atmosferą, kad vien pirmoje pozoje, per kelias minutes baigiau 2 kartus. Taip įprastai nebūdavo. Visas mano kūnas drebėjo, jaučiausi pažeidžiama, bet, kaip niekada stipri. Skraidžiau padebesiais, kada manimi naudojosi, kaip žaisliuku ir nė akimirkai nesiruošiau sustoti. Galų gale, man būnant ant viršaus, vyrukas pagaliau pabaigė ant manęs ir gavau pagyrimą už puikią energiją. Jis buvo puikus, bet norėjau dar. Viskas, kaip ir aišku (eiti pas kitus besimylinčius žmones), tačiau buvau dar „žalia“ ir iš susijaudinimo paklausiau ar niekam nesutrukdysiu, jei prie kažko prisijungsiu. Jis išsišiepė, nusikvatojo ir pasakė, kad nė nedvejočiau. Prisijungiau prie kitos porelės ir su jais buvusios merginos. Jie turėjo žaisliukų. Atėjusi iškart turėjau būti „pakrikštyta“ ir atlikau gilų minetą ten buvusiam vyrukui, o vėliau jis mane dulkino, kol merginos naudojo žaisliukus ir stimuliavo mano klitorių. Nors, įtariu, jog tai truko iki 10-ies minučių, kulminaciją pasiekiau daugiau nei 5 kartus ir tada nustojau skaičiuoti. Po antrojo „O“ visas veiksmas savotiškai nuplaukė į antrą planą, girdėjau tik merginų juoką, vaikino aimanavimus ir jaučiau, kaip jis į mane įsiskverbia ir ištraukia, įsiskverbia ir ištraukia.. Rodosi, kad tuo momentu vyko kažkoks nušvitimas. Tai buvo daugiau nei vien orgazmai.

-27% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-27% Akcija
Populiaru
Video
(79)
49.00 € 66.95 €
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
Video
(1)
35.95 € 54.95 €
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-30% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
62.97 € 89.95 €
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
-35% Akcija
Naujiena
Populiaru
Video
(2)
35.95 € 54.95 €
-20% Akcija
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
-20% Akcija
Populiaru
Video
(1)
47.96 € 59.95 €
-20% Akcija
Naujiena
Nemokamas pristatymas
-20% Akcija
Naujiena
Lizingas
Video
(2)
79.16 € 98.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
59.95 €
Rodyti daugiau

Aktą pabaigėme, išsiskirstėme savais keliais. Mano „vaikinas“ sakė, jog visiems labai patikau. Iki gyvenimo galo būsiu jam dėkinga, nes mano geriausias kartas buvo mano pati pirma orgija, kurią prisiminsiu iki gyvenimo galo. Beje, lažybas su drauge laimėjau aš, ir dar dviženkliu skirtumu.😊

 

Ten sutikau savo būsimą žmoną

Ilgą laiką maniau, jog esu priklausomas nuo sekso. Vaikščiojau į kvailus anoniminius susitikimus, kur nė velnio nieko apie save nesužinojau. Nesakau, kad visiems turi būti taip pat, bet man svarbu sužinoti konkrečius sprendimus, o atsiverti ir apie tai kalbėti – neefektyvu ir nepadeda. Bent man. Po tų susitikimų visad tik susinervindavau ir „garą nuleisdavau“ su mergina iš baro, „samdoma darbuotoja“ arba graudžiai besimasturbuodamas, vienas, priešais kompiuterio ekraną. Man nepatiko, kur eina mano gyvenimas. Draugai buvo vedę arba turėjo laimingus santykius. Sau visad kėliau aukštus tikslus, karjera, nors ir buvo gana gerame kelyje, laimės nedarbo valandomis tai nenešė.

Turbūt čia verta paminėti, kad kone visus turėtus santykius sugrioviau savo silpna valia ir priklausomybe seksui. Pirmoji mano rimta mergina, dar vidurinėje, užtiko mane besi „laižant“ su kita. Išsiskyrėme. Tada sekė daug pamestų ir mane pametusių merginų, o paskutiniais universiteto metais prasidėjo tikrų tikriausia mėsmalė. Man patikdavo mylėtis. Pagal tai, kaip moteris su manimi mylėdavosi, nuspręsdavau ar galiu su ja leisti laisvalaikį (o ne atvirkščiai). Paskutiniame kurse buvo tokia mergina, mes daug nebendravome, bet viename mūsų kurso vakarėlyje – „tai“ padarėme. Ėmėme susirašinėti, daug mylėjomės, žiūrėdavome filmus, bet viskas sukosi aplink seksą. Nežinau kodėl, bet sumąsčiau, jog noriu su ja gyventi. Man atrodė, kad nuo jos oralinio ir ypatingų judesiukų lovoje niekada nepavargsiu. Klydau. Pasirodo, jog moteriai per sunku kilnoti mano pamestus daiktus, vien manimi rūpintis ir būti „tarnaite“. Ėmėme pyktis, o po vieno pykčio išėjau su draugais į barą. Išgėrėme, nuėjome į klubą „nuleisti garą“. Draugai sakėsi mane suprantantys ir tikino, jog man reikia atsipalaiduoti. Visgi ėmiau jaustis blogai ir išėjęs iš klubo paskambinau savo draugei, norėjau atsiprašyti. Įkaušęs, bet ne nuprotėjęs surinkau jos numerį, bet niekas neatsiliepė. Perskambinau dar du kartus ir kažkas atsiliepė, bet nekalbėjo. Girdėjau jos, jos draugių ir kelis vyriškus balsus. Vyko pokalbis ir ji, matyt, galvojo, kad pasižiūrėjo kas skambina ir neatsiliepusi pasidėjo telefoną. Deja, ragelis buvo pakeltas ir girdėjau, kaip ji mane supeikė. Kai žvelgiu atgal, tai turbūt nebuvo taip baisu, bet… Žinote… Buvau išgėręs, pasijutau užgautas. Ėmiau kerštauti.

Pradėjau nužiūrinėti visas klube esančias moteris, galvojau, jog noriu kažką išdulkinti ir taip „grąžinti teisingumą“. Akimis susižvalgėme su įspūdingo stoto brunete. Didžiulė krūtinė, provokuojanti apranga, tikriausiai paputlintos lūpos, tatuiruotės, priaugintos blakstienos. Ji man pasirodė tobula. Užsigeidžiau jos. Mirktelėjau ir kilstelėjau savo gėrimą, ji atsakė tuo pačiu. Šokome skirtingose aikštelės pusėse, bet beveik neatitraukėme žvilgsnio vienas nuo kito. Nebeiškentęs priėjau prie jos, pasikalbėjome, pavaišinau ją gėrimu, netikėtai pabučiavau ir toliau šokant, pasakiau jai, ką noriu su ja padaryti. Ji pasakė, kad turi vaikiną… „Taip tik geriau“ galvojau ir vidinis aš tiesiog trynė rankas iš laimės. Galvojau, jog pagaliau man nuskilo ir dabar aš visa tai rodau užpakalį, o nebe ji man. Nuraminau ją pasakęs, kad niekas neturi sužinoti ir besiglamonėdami lauke sulaukėme taksi. Taksi viduje ji ėjo dėl manęs iš proto, taip pat kaip ir aš. Parvažiavome pas ją ir ėmėme mylėtis. Tuo metu buvau labai piktas ant savo draugės, o adrenalinas bei testosteronas lipo per kraštus. Kol buvome šuniuko poza, alkoholio ir nesuvaldomos vyriškos agresijos sūkuryje paėmiau savo telefoną ir nusiunčiau savo tuometinei merginai „Snapchat“, ką dabar veikiu. Turbūt atspėsite, kas gavosi toliau.

Su kitomis merginomis irgi visad gaudavosi taip, kad man reikėdavo ir kitos „pūtės“. Vėliau viskas pablogėjo, kadangi šiek tiek įnikau į prostitutes, iššvaistydavau kone pusę savo algos. Lankydavausi pas tas pačias merginas, tapau „nuolatiniu“. Bent man tai buvo ir malonių pojūčių, nes jos ir išklausydavo, nesmerkdavo, suteikdavo emocinę paramą, kurios turbūt visad reikėjo labiau nei sekso. Taigi, prie to, kad buvau mėgėjas „sušikti“ santykius, buvau visiškas plevėsa, nemokėjau išlaikyti santykių ir savo „draugužio“ kelnėse. Taip slinko mėnesiai, kol viename pažinčių portale susipažinau su vyruku, kuris pasiūlė svingą. Aišku, teko susimokėti už „dalyvavimą“, kuris moterims buvo nemokamas, bet tikrai nepasigailėjau. Daug kitų, karštų žmonių, kurie norėjo sekso taip pat, kaip aš – tokia atmosfera man iškart patiko.

Viskas rutuliojosi greitai ir natūraliai, plėčiau pažinčių ratą, per metus sudalyvavau gal 30-tyje skirtingų svingerių vakarėlių. Sekso nebetrūko, tačiau namuose, būdamas vienas, jaučiau vienatvę. Ėmiau suprasti, kad žmogus neturi gyventi ir būti vienas, norėjau meilės ir sekso šalia, o ne daug sekso, be jokios meilės. Teko skaudi dilema, ar vėl leistis į santykius ir grasinti skaudinti kitus bei save, ar užgniaužti viską ir judėti toliau, ta, kol kas gera vaga. Pasirinkau antrą variantą.

Turbūt likimas taip sudėliojo, kad suklysti man nebuvo lemta. Jau kitame svingerių vakarėlyje (ten pažinojau tik vieną iš kitų dalyvių) jaučiausi kiek neįprastai. Savo mieste ir regione buvau ganėtinai gerai susipažinęs su organizatoriais, vietine „fauna“ – dalyviais. Šįkart viskas buvo kitaip, nes teko visiems prisistatinėti, raudonavau ir prakaitavau. Viena moteris man iškart krito į akį. Pamatęs jos griežtą veido formą, mažą duobutę smakre ir be galo dailias akis iškart žinojau, kad norėsiu ją išdulkinti. Paprastai šiuose vakarėliuose nebūdavo kada artimai pažindintis su žmonėmis, o aš tuo ir nelabai užsiiminėdavau. Pabendrauji ir jau rengiesi drabužius, myliesi. Kaip bebūtų keista, dabar daug kas buvo kitaip. Ta moteris mane beviltiškai ignoravo. Siūliau gėrimus, užkandžius, bandžiau ir nepadorių pasiūlymų – nieko. Ji mane ignoravo ir visiškai „beširdiškai“ prieš mano akis ėmė glamonėtis su kitais vyrais. Prie manęs glaustėsi kita, be galo graži moteris, bet buvau nuliūdęs, organizmas nesiuntė reikiamų signalų į erogenines zonas, todėl buvau „neefektyvus“.

Tą vakarą nepamaloninau jokios moters ir dėl to jaučiausi kiek prastai, bet mano mintys visad susibėgdavo į vieną ir tą pačią vietą –mane atstūmusią moterį. Po vakarėlio lijo, pasisiūliau ją pavėžėti. Ji nelabai norėjo, bet galiausiai su dviem draugėmis sutiko važiuoti, kartu su manimi. Apskritai nelabai supratau to jos priešiškumo ir paprastai tokiuose vakarėliuose visi būna šilti, atviri ir malonūs, bet ji buvo kitokia. Tiesiog man žiūrint į ją atrodė, kad jokia moteris negali būti dailesnė, seksualesnė ir ypatingesnė už ją. Bendravau su kitomis jos draugėmis ir mes šiek tiek įsijuokavome, mačiau, kad ir tosios veidą kartą kitą užplūdo mini šypsenėlė. Kai išlipo paskutinė jos draugė ir liko tik ji, jaučiausi it mokyklinukas prieš pirmą bučkį. Pulsas turbūt buvo apie 200, nugara – šlapia, rankos – dreba. Nejučiomis užvedžiau pokalbį apie netoliese esantį sporto centrą ir pradėjome šnekučiuotis. Iki namų vežiau ją tik keletą minučių, bet gyvenime nesijaučiau taip įsitraukęs į pokalbį. Prieš ją išleidžiant, ji manęs paklausė kodėl taip prakaituoju, nusijuokė ir davė savo numerį, kad jai paskambinčiau, nes aš geras pašnekovas.

Tik grįžęs iškart tą ir padariau. Apsimečiau, jog tikrinu ar ji manęs neapgavo, ir ar numeris tikrai buvo jos. Pradėjome kalbėti, daug prisijuokėme ir susitarėme poryt eiti į pasimatymą. Pasimatymo metu pavalgėme skaniame restorane ir išjudėjome vaikščioti po netoliese esantį parkelį. Buvo tamsu ir ji staiga stvėrė mane už rankos ir nusivedė į krūmus. Mes pasimylėjome. Tai buvo nepaprastas seksas. Kad viskas taip įvyktų turėjo būti ryšys, aistra, gal net meilė. Pratęsėme pasimatymą, po jo sekė kitas, tada dar keli, kol po pusmečio jau gyvenome kartu. Lygiai prieš savaitę sumainėme žiedus ir jokios senos problemos manęs nebekankina. Džiaugiuosi dėl savo unikalaus ir daugybe bereikšmio sekso apipinto gyvenimo kelio, nes jo eigoje susipažinau su savo dabartine žmona, kurią be galo myliu.

Kvapai mane varė iš proto

Grupinio sekso aktuose, orgijose mane dalyvauti prikalbino mano buvęs vaikinas. Niekad negalėjau išbūti su vienu vaikinu ilgiau nei metus, todėl atsirado grupiniai, poligamija ir visokie kiti dalykėliai, kurie padėdavo išvengti nekenčiamos rutinos.

Mano libido yra labai stipriai surištas su mano uosle. Kvapai mane gali akimirksniu sujaudinti arba viską sugadinti. Skanūs vyriški kvepalai, vanilė, levandos, kokosai bei kai kurie aromatai turi man ypatingai stiprų poveikį. Nors nesu tokia jautri, kad sudrėkčiau vien būdama kvepalų parduotuvėje, manau man nereikėtų daug daugiau nei žaisti su savimi ir uostyti skaniai kvepiantį vyriškį, kad pasiekčiau orgazmą. Ką norėčiau jums papasakoti, tai įspūdingiausią savo patirtį viename grupiniame, kuriame dalyvavau.

Tuometinis mano vaikinas mane pažinojo dar nuo pradinės mokyklos, bet artimus santykius palaikėme tik nuo universiteto baigimo. Problema su tuo buvo tokia, kad jis turbūt nežinojo, koks aš žmogus ir pastebėjau daug vertybinių skirtumų laikui bėgant. Bet aš delsiau. Nors gyventi kartu buvo labai sunku, bijojau kažką keisti, kadangi taip buvau įpratus. Turėjau tikrai ne vieną vaikiną ir kompanioną šalia savojo, kuris laukdavo namuose. Mūsų santykiai nesitaisė ir tada neištvėriau ir pasakiau, jog man trūksta sekso. Problema glūdėjo ne tame, jog mes nesimylėjome, o tame, jog mano pagrindinis libido varikliukas – uoslė merdėjo ir buvo neišnaudota. Norėjau naujų nuotykių su naujais žmonėmis, dėl to ir klaidžiojau į visas puses. Jis irgi prisipažino esąs ne šventas. Buvo labai atviras pokalbis ir labai džiaugiuosi, kad neuždelsėme jo apturėti. Nusprendėme pakeisti savo santykius į „lovos partnerius“ ir leidomės nuotykių paieškon.

Pradėjome nuo grupinio sekso trise, išbandėme ir filmavimą bei kėlimą į internetą, žaidimus vaidmenimis, BDSM ir t.t. Žodžiu, viską, ką tik galėtumėte sugalvoti. Deja, niekas manęs taip nejaudino, kaip seksas su naujais partneriais arba dalyvaujant kitai moteriai. Naujo žmogaus, nepažįstamas aromatas mane jaudino ir po šiai dienai jaudina kaip joks kitas afrodiziakas. Man visad labai patiko mylėtis užrištomis akimis, o, jeigu tai daro naujas partneris – orgazmą patirti tampa vieni niekai, kad ir koks nevykęs jis bebūtų.

Naujiena
Populiaru
Video
Naujiena
Populiaru
Video
(2)
16.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
24.95 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-40% Akcija
Lizingas
269.97 € 449.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
29.95 €
-20% Akcija
Populiaru
-20% Akcija
Populiaru
(2)
11.96 € 14.95 €
Populiaru
Populiaru
(2)
11.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
14.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(3)
26.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
19.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
118.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
20.95 €

Nors labai drovėjomės, po ilgų atidėliojimų ir truputėlį didesnės mano iniciatyvos – nuvykome į svingerių vakarėlį užmiestyje. Ten buvo daug naujokų, ne tik mes, todėl jautėmės šiek tiek saugiau ir laisviau. Išgėrėme ir atsipalaidavome. Smagiai praleidome laiką, nors nieko per daug nenuveikėme. Vienu metu jaučiausi nemenkai susijaudinusi, bet tai buvo dėl šalia besimylinčių dviejų vyrų ir moters. Jų kvapai mane labai maloniai suintrigavo. Po kelių mėnesių gavome kvietimą į antrą pobūvį. Labai to laukiau.

Bent man, antrą kartą atsipalaiduoti nebuvo sunku, nes jaučiausi laisviau, aplinka atrodė gana pažįstama. O svarbiausia, kad čia buvo tiek kvapų… Saikingai aitrus cinamonas, švelni vanilė, kvapnios braškės, rūgščios miško uogos, vyriška medienos dvelksmo kvepalų gama, plaukų priemonės ir visa kita man sukūrė tikrų tikriausią kvapų simfoniją, kurios dėka aš sudrėkau… Žinote tą jausmą kai esate išalkę, užuodžiate maistą ir ima kauptis seilės? Man – panašiai, tik kaupiasi ne seilės, o noras mylėtis. Tai būna bene visad kai užuodžiu skanų kvapą, o esmė tame, kad turbūt 99 procentai kvapų man yra skanūs… Nieko nelaukusi nusitempiau savo draugą ant lovos, kur jau mylėjosi viena pora. Mes pradėjome tą daryti šalia. Užsimerkiau ir įsivaizdavau, jog tai darau su kitu kambaryje esančiu vyru.

Paprastam žmogui gal ir kiek sudėtinga suvokti tokį stiprų sąryšį tarp uoslės ir libido, bet jau senai susitaikiau, kad šiuo aspektu esu visiškai kitokia nei visi likę žmonės. Per tą vakarą pasimylėjau su daug skirtingų vyrų, buvo ir moteriško artumo. Neatsimenu jų veidų, bet atsimenu kvapus. Jų kvapas mane lig šiol jaudina ir šildo. Praėjo kone 10 metų, vis dar esu retkartinė svingerių vakarėlių viešnia. Daugumos vakarėlių neprisimenu, bet tą vakarą, kuriame buvo tobulas kvapų ir sekso derinys – branginu iki šiolei.