Rūšiuoti

Sexshop

Sexshop www.fantazijos.lt savo klientams siūlo platų erotinių prekių, seksualių apatinių, suvenyrų ir sex literatūros pasirinkimą. Mūsų el. parduotuvės tikslas pasiūlyti geriausias kainas ir platų asortimentą Lietuvos erotinių prekių rinkoje. Siūlome žymiausių prekinių ženklų, tokių kaip Womanizer, Lelo, OhMiBod, We Vibe, Durex, Lovense, Fun Factory ir kitų gamintojų produktus.

Rinkiniai
Rinkiniai
Jausmingam masažui
Jausmingam masažui
Higienos priemonės
Higienos priemonės
Elementai / Baterijos
Elementai / Baterijos
Sex literatūra
Sex literatūra
Sexshop
Sexshop
Sekso žaislai
Sekso žaislai
-35% Akcija
Nemokamas pristatymas
Lizingas
-35% Akcija
Lizingas
Video
(1)
58.47 € 89.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
32.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
24.47 € 34.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
14.95 €
10.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(2)
89.95 €
-30% Akcija
-30% Akcija
25.17 € 35.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(2)
37.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
50.95 €
-50% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-50% Akcija
Nemokamas pristatymas
49.98 € 99.95 €

Kas yra sex shop?


Sex shop yra parduotuvė, kuri parduoda produktus, susijusius su suaugusiųjų seksualinėmis ar erotinėmis fantazijomis arba trumpiau – sekso žaislus bei erotines prekes. Ilgus metus sexhop egzistavo tik kaip realios parduotuvės, tačiau technologijoms pažengus į priekį dėl itin patogaus apsipirkimo bei visiško diskretiškumo internetinės parduotuvės sparčiai užsitarnauja pirkėjų palankumą. Sekso prekių parduotuvės neabejotinai yra viena didžiausių sekso industrijos varomųjų jėgų.

Visgi, daugumoje šalių šios parduotuvės yra reglamentuotos įstatymų, dėl ko nepilnamečiams čia apsilankyti yra draudžiama, o štai Vidurio Rytuose ar Islamo valstybėse, o ir kai kuriose JAV valstijose jos tiesiog uždraustos.

Na, o amžius, nuo kurio užeiti į sex shop‘ą tampa legalu, skirtingas – tai priklauso nuo konkrečios šalies įstatymų.

Kada atsirado?


Pirmąjį sex shop‘ą Vakarų Vokietijoje atidarė viena moteris, vardu Beate Uhse, 1962 metais. Iš tiesų, šios parduotuvės įkūrimo istorija gana įdomi.

Anksčiau Beate Uhse buvo lakūnė, tačiau Antrojo pasaulinio karo metu negalėjo pilotuoti, ši moteris pasuko visiškai kitu keliu - tapo tiesioginio pardavimo konsultante, siūlančia įvairius moteriškus gaminius Vokietijos moterims. Kadangi, dirbdama šį darbą, Beate Uhse pastebėjo didelį nepageidaujamų nėštumų ir abortų skaičių tarp savo klienčių, ji pradėjo leisti brošiūrą, kurioje buvo itin plačiai paaiškinta viskas, ką reikia žinoti, apie kontracepciją.

Būtent tai ją pastūmėjo į savo parduodamų gaminių asortimentą įtraukti prezervatyvus. Pamažu Beate Uhse ėmė siūlyti ir kitas erotines prekes. 1951 metais ji pirmąjį kartą išleido tokių prekių katalogą, kuriame buvo produktai ir knygos apie tai, kas tuo laiku vadinosi „santuokos higiena“. 1962 m., ji atidarė ir pirmąją sekso prekių parduotuvę pasaulyje.

Kaip išsirinkti sex shopą?


Šiuo metu internete galima rasti visą galybę sekso prekių parduotuvių, siūlančių pirkėjams aukščiausios kokybės prekes. Visgi, nerti stačia galva į pirkimo procesą ir papildomai nesusipažinti su pardavėju – kartais gali būti pavojinga. Yra keletas esminių aspektų, apie kuriuos vertėtų pasidomėti prieš perkant jus dominančią prekę, kad apsipirkimas būtų ir malonus, ir saugus:

Pirmiausia, atkreipkite dėmesį, ar prie interneto suvedimo laukelio (Address Bar) dega žalią spynelę primenanti piktograma, kuri reiškia, jog svetainė turi SSL sertifikatą. Jis indikuoja, kad jūsų asmeniniai duomenys, įvesti internetinėje parduotuvėje, yra saugūs.

Internetinės sekso prekių parduotuvės patikimumą taip pat sustiprina nuorodos į jos socialinių tinklų puslapius – Facebook, Twitter, Instagram. Taip galite suprasti, ar parduotuvė yra aktyvi bei kokie yra jos tikslai ar siekiai.

Gyvos pagalbos funkcija – dar vienas patikimo puslapio indikatorius. Juk konsultuodamiesi su savo srities specialistu, iškart galite jaustis užtikrinčiau tiek dėl savo išsirinktos prekės, tiek dėl pačio sex shop‘o patikimumo. Ryšys su klientu – vienas svarbiausių faktorių, siekiant verslą paversti sėkmingu.

Rinkdamiesi sekso prekę, atkreipkite dėmesį, kokie yra prekių aprašymai. Jie turėtų būti išsamūs, pateikta visa reikalinga informacija apie prekę, jos sudėtį ar iš kokių medžiagų yra pagaminta. Jei matote, kad parduodamų produktų aprašymai parašyti atmestinai, vertėtų sunerimti ir pagalvoti, ar tikrai norite užsisakyti prekę būtent iš čia.

Taip pat pasidomėkite, ar jūsų išsirinktas sex shop‘as rūpinasi pirkėjo patogumu. Į tai įeina: atsiskaitymas už prekes keliais būdais, konfidencialumo užtikrinimas, galimybė pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą. Pavyzdžiui, www.fantazijos.lt didelį dėmesį skiria pirkėjo privatumui. Iš čia užsisakius prekę, galite būti užtikrinti, jog ją gausite neutralioje pakuotėje, ant kurios nėra parduotuvės logotipo ar kokio nors užrašo, išduodančio, kokias prekes nusipirkote. Taip pat užsakymas gali būti pristatytas per kurjerių tarnybą, į Lietuvos paštą ar į jums artimiausią paštomatą.

Paskutinis, tačiau ne ką mažiau svarbus, aspektas – unikalus video turinys. Fantazijos.lt galite rasti daugelio populiariausių sekso prekių vaizdo apžvalgas, kas tikrai padės geriau susipažinti su tam tikru produktu ar pagreitins rinkimosi procesą.

Kokios prekės čia būna?


Dažnai žmonėms kyla klausimas, ką gi galima rasti sex shop’e. Iš tiesų atsakymas į šį klausimą galėtų užimti tikrai ne vieną puslapį, nes produktų įvairovė kiekviename yra milžiniška. Tad, kad per daug neišsiplėstumėme, bet tuo pačiu ir galėtume supažindinti su pagrindiniais sex shop‘o produktais, visas prekes suskirstykime į tam tikras kategorijas:

Sekso prekės Jai. Tai žaislai, pritaikyti moters kūnui. Jie leis greičiau atsipalaiduoti, susijaudinti bei patirti didesnį malonumą. Sex shop‘e rinkitės iš tokių JAI skirtų sekso žaislų: vibratoriai, dildo, falo imitatoriai, masažuokliai, lubrikantai, vaginaliniai kamuoliukai ar analiniai kaiščiai.

Sekso prekės Jam. Kiekvienam džentelmenui atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti savas problemas tikrai leis tokie sekso žaisliukai kaip: masturbatoriai, sekso lėlės, prostatos masažuokliai ar penio pompos. Nebijokite eksperimentuoti ir tikrai rasite geriausią variantą sau!

Sekso prekės porai. Bėgant laikui, dažnos poros miegamajame gali įsivyrauti rutina – seksas tampa nebe toks smagus, o malonumas ne toks didelis. Imkitės pokyčių ir kartu su partneriu ar partnere išbandykite tokias sekso prekes kaip: porų ar nuotoliniu būdu valdomus vibratorius, strap on, penio žiedus, antgalius, BDSM ir įvairius fetišo žaisliukus. Prie viso to, poros į savo seksualinį gyvenimą gali įtraukti ir tuos žaisliukus, kurie buvo įvardinti aukščiau. Jų pritaikymas išties universalus, tad tinka naudoti tiek poroje, tiek užsiimant solo žaidimais.


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ