Lovense

„Lovense“ sekso žaislai yra penkerių metų tyrimų, plėtros ir daugybės ilgų valandų darbo vaisius. Kaip prasidėjo ši kelionė? Na, o 2009 m. įmonės įkūrėjas palaikė santykius per atstumą. Seksualinio artumo trūkumas buvo rimta santykių problema ir tai paskatino jį domėtis teledildonika.

Taigi, jau po metų gimė pirmasis kompanijos produktas - nuotoliniu būdu valdomas vibratorius, valdomas programos „Skype“ pagalba. Tai buvo vienas pirmųjų tokio tipo sekso žaisliukas pasaulyje. Tai džiugino tūkstančius porų visame pasaulyje, tačiau kompanija žinojo, jog dar yra kur tobulėti.

2011–2012 m. tyrimai tęsėsi ir buvo sukurti pirmieji dvipusio interaktyvaus teledildoninio sekso žaislo prototipai. Tačiau dizainas ir technologija neatitiko „Lovense“ standartų,  todėl kūrėjai grįžo prie piešimo lentos ir panaudojo išmaniojo telefono „Bluetooth“ technologiją, kuri yra dabartinių prekinio ženklo žaislų pagrindas.

Nuo tada kompanija nenustoja tobulėti ir leidžia vis kokybiškesnius ir išmanesnius žaisliukus, atitinkančius porų ir vienišų žmonių poreikius. „Lovense“ asortimente galite rasti nuotoliniu būdu valdomus vibratorius, masturbatorius, vibruojančius kiaušinėlius ir kitas prekes, kurias galima susieti ir taip patirti malonumą ir intymumą net palaikant santykius per atstumą.

„Lovense“ unikalūs produktai yra galingi, saugūs kūnui, o kai kurie turi funkciją reaguoti į garsą ir vibruoti pagal muzikos ritmą. Perkelkite savo seksualinį pasaulį į kitą lygmenį!

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(10)
138.95 €
Testuota
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Testuota
Populiaru
Lizingas
Video
(8)
148.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(2)
128.95 €
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ