Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Išmanusis kiaušinėlis LUSH 3
Išmanusis kiaušinėlis LUSH 3

148.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Lubrikantas Pjur Aqua (100 ml)
19.95 €

15.96 €

Komplekto kaina 173.70 €
Sutaupote: 6.19 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Video
Populiaru
Video
(20)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
8.40 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
8.95 €
Video
Video
9.95 €
Video
Video
(2)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
9.95 €
(1)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(2)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (8)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-12-18
5.0
Jai - labai patiko. Man - labai patiko tai stebeti ir valdyti, tai telefonu. Puikus zaislas inesantis prieskonio i miegamaji. Nesustok zaisti ;)

2023-06-02
5.0
Pirma patirtis su šiuo lush3 tai galiu pasakyti tik tiek, kad labai rekomenduoju.

2023-05-30
5.0
Nepaprastai Malonūs Akimirkų Prabudimas su Lush 3! Esu neįtikėtinai sužavėta ir patenkinta Lush 3 išmaniojo vibratoriaus patirtimi. Jo patobulinta forma ir galingos funkcijos suteikė man neprilygstamą malonumą. Galiu tik pasakyti, kad tai buvo tikras prabudimas malonumo pasaulyje. Valdymas ir įkrovimas: Lush 3 valdau per programėlę savo išmaniajame telefone - tai leido man kontroliuoti vibracijos jėgą ir sukurti neribotą skirtingų dažnių spektrą. Taip pat verta paminėti, kad įkrauti jį yra paprasta ir patogu dėka magnetinio tipo įkroviklio. Kokybė ir dizainas: Vibratorius pagamintas iš aukščiausios kokybės medicininio silikono, kuris yra švelnus ir saugus naudoti. Jo tylus veikimas ir ilgaamžiška baterija užtikrina ilgalaikį malonumo suteikimą be jokio streso. Apibendrinimas: Lush 3 yra išmanusis vibratorius, kuris leidžia man atrasti naujus malonumo lygius. Tai yra prabangos, kokybės ir pažangos derinys, kuris tiks kiekvienam, ieškančiam nepakartojamos patirties. Rekomenduoju išbandyti šį žaislą ir leisti jam atskleisti jūsų slaptus norus!

2023-01-09
5.0
Įspūdingas gaminys kažkas wow! Buvau gavus dovanu lovesense lush 2, bet užėjus į fantazijų fizine parduotuve del visai kitu dalyku į aki krito šis modelis lush 3 labai suviliojo savo reklamuojamomis funkcijomis ir sugebėjimais labai keista buvo matyti, kad reaguoja jis į muzika, kaip tik man apžiūrinėjant priėjo pardavėja ir papasakojo daugiau apie šį gamini tai pasiklausiu jos ir nusipirkau. Tik išpakavus nustebino, kad jis kraunasi magnetiniu būdu tad tikrai neturėjau abejonių, kad suges. Išbandžiau visas funkcijas labai patiko ir rekomenduoju muzikos funkcija veikia gana tiksliai, Taip pat ir draugui patiko gali per telefoną mane maloninti žodžiu nuostabus daiktas labai rekomenduoju visoms tikrai nenusivilsite

2022-12-07
5.0
Lovense Lush - uhuuuu!!!!! VAU vau VAAU žaisliukas. Daug kam žinomas kaip live transliacijose cam modelių naudojamas interaktyvus žaislas. Žaislo programavimo ir valdymo per programėlę galimybės yra tikrai ĮSPŪDINGOS. Per programėlę gali ne tik valdyti žaislą visiškai unikaliai valdant vibraciją bet ir priversti jį vibruoti tavo mėgstamiausios muzikos ritmu, partnerio balsu, bendruomenės sukurtais ir įvertintais vibracijos rėžimais, nustatant kaip žadintuvą pažadinimui. Lush valdymą galima perduoti netgi tiesiog nusiuntus nuorodą draugui. O cam modeliai net užprogramuoja, jog žaislas suveiktų kai jiems žiūrovas atsiunčia “tokens”. Visiškai neįtikėtinos šiuolaikiškos ir inovatyvios galimybės (kurias kaip panašu turi VISI Lovense žaislai). Dizainas - elegantiškas, malonaus silikono, diskretiškas, ergonomiškas. Uodegėlė turi įjungimo mygtuką ir palengvina įsidėjimą/išėmimą, gerai laikosi. Taip pat, vibracija persiduoda ir uodegėle, taigi - ją galima panaudoti ir klitorinei stimuliacijai, galvutei esant makštyje. Lush veikia taip tyliai, kad net būdami viešoje vietoje nesukėlėme aplinkiniams jokio įtarimo, kad kažkaip per ilgai mums skambina ;)) Lush yra labaii galingas. Ir labaai malonus. Veikia nuostabiai tiek gtaško, tiek klitorinei stimuliacijai. Man klitorinei stimuliacijai patiko tiek, kad pavyko pasiekti orgazmą pirmą kart per du mėnesius. O ir šiaip labai universalus - malonus ir klitorinei, ir vaginalinei, ir analinei, penio, spenelių, stimuliacijai. Galutiniai žodžiai. Labai verta turėt. Labai rekomenduoju.

2022-11-16
5.0
Nuostabus žaisliukas, labai rekomenduoju, nepasigailėsi! ????

2022-01-11
5.0
Žaisliukas 10 balų. Stiprus, tylus, veikia gerai, tai mums labiausiai pasiteisinęs nuotolinio valdymo žaislas

2021-03-14
5.0
Turėjome pirmą versiją, tačiau nors vis dar veikia be priekaištų, norėjome šio. Tikrai verta, nenuvylė, itin patobulėjęs, nustebino tylumas ir galia. Taip pat iš ties laikosi geriau. Komfortas ir kokybė. NUOSTABU :)


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ