Labutis, Mieloji! Turbūt jau susipažinai su manimi ir Donatu mūsų seksplorerių prisistatyme. O šį kartą sugrįžtu su puokšte išbandytų vibratorių ir jų apžvalga. Beveik visi čia apžvelgti vibratoriai šiuo metu pasaulio sekso žaislų topuose išdidžiai laikosi pačioje viršūnėje. Turbūt kaip ir aš, mėgsti iš karto įsigyti patikrintą, išbandytą ir geriausiai įvertintą produktą, o šiame straipsnyje rasi būtent tai!

Geriausias G taško vibratorius!

fantazijos

Ką manau aš? Dame Arc išpildė mano lūkestį, ko tikėjausi iš G taško vibratoriaus. Jis – itin ergonomiškas. Jo lenkta forma ir susiaurėjimas prieš galvutę padėjo itin lengvai atrasti G tašką ir ištyrinėti viską aplink jį. Tai dažniausiai nėra taip lengva su vientiso storio ir tiesesniais vibratoriais. Apvalėjanti, kirsta galvutė suteikia Arc universalumo – klitorio stimuliaciją galėjau patirti ir taškinę, ir apimančią didesnį paviršiaus plotą.

Taip pat, tyrinėdami šiame straipsnyje aprašytus žaislus, su Donatu itin nustebome, KOKS ARC YRA LENGVAS! Turbūt net lengviausias iš straipsnyje aptartų vibratorių (maždaug du kartus lengvesnis nei The Dreamer). Beje, jo laikymas rankoje itin patogus. Ir nors Arc labai lengvas, jis pakankamai galingas ir turi pilnai pakankamą vibracijos stiprumo ir režimų variacijų kiekį. Valdymas ir mygtukai – labai paprastas ir intuityvus. Susižavėjau minimalistišku dizainu, tiksliai radau savo G tašką ir patyriau kelis, labaai stiprius orgazmus. Nori ir tu? 🙂

Kam rekomenduoju? Idealiai tiks moterims, norinčioms atrasti savo G tašką. Kadangi esu visiška skoningo įpakavimo ir dizaino mylėtoja, Arc yra mano meilė iš pirmo žvilgsnio. Žaisliukas ir jo įpakavimas NE-RE-A-LIAI gražaus dizaino. Dėmesys kiekvienai detalei, parinktos malonios lietimui ir akiai tekstūros džiugino mane, dar tik išpakuojant Arc. Manau, jog moterims, kurios dievina minimalizmą ir diskretiškumą, tai būtinas žaislas kolekcijoje.

Išmaniausias vibratorius!

fantazijos

Ką manau aš? Lovense Lush 3 idealus išmaniųjų žaislų mėgėjams. Šį vibratorių labai norėjau išbandyti, nes jis jau kurį laiką visur šmėžavo šlovės viršūnėse kaip vienas geriausių ir išmaniausių žaislų. Šis vibratorius valdomas telefono programėle, o jo programavimo ir valdymo galimybės yra tikrai ĮSPŪDINGOS. Su Donatu išpakavę žaislą skubėjome parsisiųsti apps’ą Lovense Remote irrr… buvome itin nustebinti. Viena man smagiausių programėlės funkcijų yra remote, kuria gali didžėjauti savo arba savo partnerio malonumą.

Programėlėje taip pat radome galimybę valdymui balsu, muzika, bendruomenės sukurtais režimais ir net nustatyti jį kaip žadintuvą pažadinimui (šitos funkcijos dar neišbandžiau, bet labai smalsu kurį rytą pamėginti pabusti kiek kitaip 😉).

Lush valdymą galima perduoti tiesiog nusiuntus nuorodą draugui, esančiam kitame pasaulio gale. Arba, kaip mes išbandėme, slaptai valdyti vienas kito malonumą per atstumą leidžiant laiką ne namuose, o, pavyzdžiui, prekybos centre. 😀

Dizainas toks, koks man ir labiausiai patinka – elegantiškas, malonaus silikono, diskretiškas, ergonomiškas. Džiugina tai, jog Lush yra ne tik labai išmanus, bet ir itin galingas. Ir labai malonus. Pamenu, kiek daug džiaugsmo turėjau, kai pavyko pasiekti orgazmą pirmąkart po maždaug dviejų mėnesių. Taip pat jis – labai universalus, malonus ir klitorinei, ir vaginalinei, ir analinei, penio, spenelių stimuliacijai.

Kam rekomenduoju? Jei, kaip ir aš, dievini inovatyvias technologijas, diskretišką dizainą ir universalius kokybiškus ir galingus sekso žaislus – Lovense Lush 3 tau bus geriausias pasirinkimas.

Geriausias kelioninis vibratorius (ir tikrai ne tik kelionėms!)

fantazijos

Ką manau aš? We Vibe Touch X dar neišbandę rinkome kaip geriausią pasirinkimą kelionėms. Kodėl idealiai tinkantis kelionėms? Mažas, plokščias ir siauras – tilps į bet kurią kosmetinę ir neužims daug vietos. Diskretiškas – žaislo forma visiškai neprimena tradicinių sekso žaislų, jei kas ir pamatys – niekada neįtars, jog tai sekso žaislas. Turi kelioninį užraktą – užrakintas žaislas neįsijungs pats, o ir rankas prikišus nekviestiems kosmetinės lankytojams neatsirakins labai paprastai.

TAČIAU! Išbandžiusi žaislą supratau, jog jis toli gražu sužavi ne tik savo kelioninėmis savybėmis. Jis yra itin universalus įvairių išorinių erogeninių zonų stimuliavimui: gali naudoti žaislo plokščiąją dalį, įdubusią dalį, galiuką, šoną.

Man asmeniškai, Touch X, kaip klitorio stimuliacijos vibratorius, šiuo metu yra absoliučiai pats mylimiausias. Su draugais kalbai pakrypus apie sekso žaislus, negaliu nepaminėti Touch X.

Irr … jis yra puikiai tinkamas porai. Kitaip negu porų vibratoriai, kurie įsiterpia į makštį, dėl savo plokščios formos ir patogaus laikymo We Vibe Touch X neribojo mūsų pozų pasirinkimų, patogiai laikėsi ir rankoje, ir įsiterpęs tarp mūsų bei džiugino tyrinėjant vienas kito kūną preliudijos metu. Valdymas intuityvus, turi atskirą vibracijų režimų mygtuką tarp intensyvumo + ir – mygtukų. Nors žaislas ir nedidelis, tikrai nustebino savo galingumu.

Kam rekomenduoju? Ieškai tobulo vibratoriaus kelionei, kurio tikrai nenorėsi palikti kelionių krepšyje, o naudoti, naudoti ir dar kartą naudoti? Negaliu susilaikyti nepasikartojusi – We Vibe Touch X šiuo metu vienas mylimiausių mano sekslo žaislų, galėčiau nenustodama pasakoti, kiek atradau jo panaudojimo galimybių ir rekomenduoju kiekvienam.

Geriausias oro bangų klitorio vibratorius!

Fantazijos

Ką manau aš? Womanizer Premium 2 yra tobulas, mylinčioms pulsuojančių oro bangų klitorio stimuliaciją. Mano pirmasis oro bangų vibratorius Lelo Sona Cruise 2 šiek tiek išgąsdino mano klitorių – maniau, jog oro bangos man yra pernelyg intensyvus potyris. Tačiau nusprendžiau paklausyti draugės rekomendacijos bei interneto apžvalgų ir išbandžiau Womanizer Premium 2. (Tiesa, negaliu nepaminėti, jog šio žaislo prekinio ženklo pavadinimas nukėlė mane tiesiai į 2008 metų Britnės top hitą ;)).

Ir… likau labaaai maloniai nustebinta. Turėdamas NET 14 intensyvumo lygių vibratorius nebuvo pernelyg intensyvus ir leido švelniai mėgautis pojūčiais, o labiau įsijautusi galėjau palaipsniui rinktis norimą intensyvumą jį padidindama ar sumažindama. Taip pat Womanizer Premium 2 turi unikalų Autopilot 2.0 režimą, kuris nustebino improvizuotai susikuriančiais režimais (daaaug įdomiau nei jau gamintojų sukurti ritmo režimai) bei integruotą Smart Silence technologiją – žaislas veikia, tik esant sąlyčiui su kūnu. Todėl pirmą kartą išbandant žaislą apturėjau tylią, porą valandų trukusią ir nuolatos stebinančią sesiją. Vibratorius yra patogiai laikomas rankose bei diskretiškas.

Kam rekomenduoju? Womanizer Premium 2, mano nuomone, yra geriausias oro bangų klitorio stimuliacijos meistras, suteikiantis įspūdingus orgazmus. O kalbant apie žaislo estetiką, nominuoju jį kaip elegancijos etaloną – sekso žaislų PRADA. 

Mano pirmasis kiškutis

FantazijosKą manau aš? LoveToy Dreamer II yra vienas perkamiausių fantazijos.lt rabbit tipo vibratorių. Palei šitokį kriterijų nusprendžiau išbandyti Dreamer – savo pirmąjį kiškutį.

O dabar pakalbėkim apie mano dvejopus įspūdžius su Dreamer II. Nors žaislo silikoninė žaislo dalis labai miela, švelni, gražios diskretiškos formos ir mano mylimos šviesiai rožinės spalvos, bet, mano nuomonė, apatinė žaislo dalis senamadiško dizaino – pagaminta iš ABS blizgaus plastiko su matomomis žaislo dalių siūlėmis. Dreamer II dėžutėje vibratorius įpakuotas į plastikinį maišelį kartu su įkrovimo laidu, todėl negalėjau pasimėgauti savo taip mėgstamu žaislų išpakavimo malonumu.

Vibratorius nudžiugino, turėdamas du motorus, todėl abi atšakėles galėjau palei savo norus reguliuoti atskirai. Tačiau atšakėlės turi tik po tris intensyvumo lygius ir tris vibracijų režimus. Nors pati rankenėlė ir mygtukų pozicija patogi laikymui rankoje ir valdymui, o mygtukai turi mėlynai šviečiantį apvadą, leidžiantį matyti mygtukus tamsoje, norint sumažinti vibratoriaus intensyvumą reikės praeiti pro visus intensyvumo lygius ir vibracijų režimus arba išjungti vibratorių ir įjungti iš naujo. Nors vibratorius yra kategorijoje žaislų iki 60€ (labai gera kaina pirmajam vibratoriui), toliau nardydama po puslapį radau ne tokių populiarių tarp fantazijos.lt pirkėjų, tačiau palei apžvalgas užsienio rinkoje – labiau kainos ir kokybės atžvilgiu dėmesio vertų žaislų.

Kadangi man asmeniškai labai svarbu kokybiškas šiuolaikiškas dizainas, intuityvus valdymas ir išvaizdus įpakavimas – šis vibratorius neišpildė mano lūkesčių taip, kaip tai padarė kiti šiame straipsnyje aptarti vibratoriai, todėl toliau tęsiu paieškas, atrandant patį geriausią rabbit tipo vibratorių pirmojo tavo sekso žaislo pirkiniui.

Kam rekomenduoju? Manau, jog kiškučio tipo vibratorius dėl savo universalumo yra vienas geriausių pasirinkimų, norinčioms įsigyti savo pirmąjį vibratorių. Rabbit pagelbės atrandant, kas tau labiausiai patinka – G taško stimuliacija, klitorinė stimuliacija ar abi stimuliacijos vienu metu.

Straipsnio autoriai: Saulė Barley ir Donatas Damarodas.

Esame du tyrinėtojai-seksploreriai: pora Donatas ir Saulė. Esame profesionalūs fotografai, pradėję savo fotografinę kelionę tyrinėdami save fotoaparato pagalba, o dabar – padedame kitiems žmonėms priimti savo atvaizdą bei jį pamilti fotosesijos metu.

Mėgstame gvildenti kūniškumo temas, žmonių santykių psichologiją bei lytinį švietimą, todėl nusprendėme aktyviau tai patyrinėti ir pradėjome sekspedicinę kelionę. Mūsų tikslas – savo sekspedicijų metu padėti jums geriau susipažinti su savo ir savo partnerių kūnais,  nebijoti eksperimentuoti, pagelbėti atrandant kelius į didesnius malonumus bei profesionalų pagalba suteikti jums edukuojančios informacijos.

Instagram: @saulebarley ir @damarod66