Rabbit vibratoriai

Rabbit vibratoriai ypatingi tuo, kad yra sudaryti iš dviejų dalių: penio formos dalies ir specialaus antgalio, kuris skirtas klitorio stimuliacijai, t...odėl vienu metu patirsite dvigubą malonumą. Naudojantis šiais žaisliukais, galite patys nustatyti vibracijų tempą ir greitį, o perliniai Rabbit vibratoriai savo vidinėje dalyje turi ir šratinukus, kurie suteikia papildomą stimuliaciją vaginos sienelėms. Tai neabejotinai geriausi jūsų žaidimų draugai - belieka tik išsirinkti.

Daugiau

Rabbit vibratoriai


Vibratorius Satisfyer G - Spot Rabbit
Įkraunamas Vibratorius Tiger G5 (juodas)
Vibratorius Classix
(1)
35.95 €
Vibratorius-kiškutis Greedy Girl Slimline
LELO Soraya Wave (tamsiai mėlynas)
Vibratorius su šilumos funkcija Javida
Vibratorius Kyra
(1)
118.95 €
-10%
Vibratorius Royal Pleasure
(1)
127.95 € 115.16 €
-20%
Vibratorių rinkinys In Touch
(1)
149.99 € 119.99 €
Vibratorius Plaštakė
(4)
37.36 €
Vibratorius Auksinis kiškis
Vibratorius - kiškutis Burtininkas
Vibratorius kiškutis Vasara
-20%
Vibratorius Sweet Smile Rabbit
(1)
69.95 € 55.96 €
Rabbit vibratorius Karštoji zona
Vibratorius Rabbit Inferno (violetinis)
Vibratorius Mėlynasis kiškutis
Vibratorius Stebuklas
(4)
37.36 €
Vibratorius Išskirtinis Malonumas
Vibratorius Pretty Love Webb
LELO Soraya Wave (juodas)
(1)
249.00 €
Vibratorius Neonas
(6)
47.95 €
Vibratorius Intymus meilužis
Vibratorius Tigriukas G5 (Raudonas)
Vibratorius Lelo Soraya 2 (žydras)
Vibratorius Triple Curve
(1)
99.95 €
Vibratorius Sweet Rabbit Smile
Vibratorius Felix
39.95 €
Sweet Smile vibratorius Triple G-spot
Pulsatorius Stronic Fusion (rožinis)
Pulsatorius Stronic Fusion (raudonas)
Pulsatorius Bi Stronic Fusion (violetinis)
Vibratorius-kiškutis Greedy Girl
Lelo Enigma (tamsiai rožinis)
Vibratorius Lelo Soraya 2 (rožinis)

Mes siūlome daugybę visame pasaulyje populiarių ir geriausiai parduodamų įvairių tipų bei spalvų triušiuko stiliaus vibratorių.

Triušiuko tipo vibratorius yra dvigubo poveikio vibruojantis sekso žaisliukas su įsiskverbimo ir klitorio stimuliatoriaus funkcija, užtikrinantis patį didžiausią pasitenkinimą. Rabbit (arba Kiškučio) tipo vibratoriai turi du vibracijų valdymo mygtukus – vieną penio daliai, kitą triušiuko ausytėms kontroliuoti. Moteris gali pati nustatyti vibracijų tempą ir greitį – nuo lėto ir lengvo iki intensyvaus ir vedančio iš proto! Perliniai Rabbit vibratoriai turi vidinius šratinukus, įtaisytus į pagrindinę vibratoriaus dalį. Kai nuspaudžiate mygtuką – jie pradeda judėti ratuku, suteikdami papildomą stimuliaciją vaginos sienelėms. Rutuliukų ir ausyčių vibracijų greitis dažniausiai nepriklauso vienas nuo kito, taigi moteris gali kiekvienai daliai nustatyti jai patinkančias vibracijas.

Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus. Prieš naudojimą ir po naudojimo išvalykite žaisliuką specialiomis tam skirtomis priemonėmis arba šiltu vandeniu ir muilu.
Kai kurios moterys suranda itin originalius vibratorių-kiškučių naudojimo būdus. Vienas jų – ausyčių nusukimas į kitą pusę, tokiu būdu stimuliuojant jautrius taškus aplink analinę angą. Šiuo atveju klitorį galima stimuliuoti ranka arba papildomai naudoti vibratorių, skirtą klitoriui.

Jeigu matėte Rabbit tipo vibratorių „Sekso ir miesto“ serijose arba „Geresnis nei šokoladas“ filmuose – greičiausiai Jus sudomins sekantis jo naudojimo būdas - vibratoriaus kaišiojimas. Šis neeilinis jo naudojimo būdas užtikrins Jums trigubą palaimą vienu metu - klitorio stimuliacija ausytėmis, besisukančių rutuliukų sukelta vaginos senelių stimuliacija ir neįtikėtinai realistiški kaišiojimo pojūčiai, primenantys tikrą seksą!

Suderinkite vibracijas priklausomai nuo savo troškimų, būsenos ir seksualinių aistrų ir patirkite itin malonią pulsaciją! Kaišiojimą pradėkite nuo lėtesnių judesių ir po truputį greitinkite juos – taip pamažu priartėsite prie kulminacijos.