Ruošiatės pirkti pirmąjį savo vibratorių? Visų pirma, tai labai džiaugsminga naujiena! Juk neabejotinai esate vienu dideliu žingsniu arčiau dažnesnio, stipresnio, intensyvesnio orgazmo. Tačiau kaip ir Alisai stebuklų šalyje, taip ir čia – „įkritus“ į šį neįtikėtinai spalvingą, įvairovės kupiną pasaulį gali apsvaigti galva. Didelį ar mažą, išmanų ar klasikinį, g taško ar klitorinį, diskretišką ar tikrovišką – net neabejojame, jog sprendimo procese kyla tikrai daug klausimų.

Tad leiskite padėti jums patirti maksimalų malonumą – šiame straipsnyje pateikiame gidą, kurį perskaitę sau ištarsite: „jis – mano!”.

5 vibratorių tipai – kuris tinka jums? Iš pradžių pasitelkite pirštus

Prieš pradedant analizuoti skirtingas prekes, norėtume jus supažindinti su skirtingais vibratorių tipais, kurių pagrindiniai yra šie:

  • Klasikiniai;
  • Rabbit tipo;
  • G taško;
  • Klitoriniai;
  • Analiniai;
  • Išmanūs;
  • Kiaušinėliai;
  • Tikroviški.

Kiekviena vibratoriaus rūšys yra sukurta skirtingiems pojūčiams ir orgazmo tipams. Nesudėtinga nuspėti, jog klitoriniai vibratoriai suteikia klitorinį orgazmą, o analiniai yra skirti mėgstantiems analinius žaidimus. Rabbit tipo vibratoriai yra rekomenduojami tiems, kurie nori tiek vidinės, tiek išorinės stimuliacijos, tuo tarpu išmanieji – patiks tiems, kurie nori kontroliuoti savo pojūčius ir potyrius.

Statistika rodo, jog 80 proc. moterų dažniau patiria klitorinį, o ne vaginalinį orgazmą – ką apie tai galite pasakyti jūs?

Visiškai natūralu, jog dažna mergina ar moteris gali ir nežinoti, kokį tiksliai orgazmą jos patiria ir kokie pojūčiai joms labiausiai patinka. Todėl pirmas žingsnis, kurį mes rekomenduojame atlikti prieš įsigyjant šią prekę, pradėti solo kelionę pirštais (jeigu to iki šiol dar nedarėte).

Juk nusipirkti jums labiausiai tinkantį vibratorių prieš tai nepatyrinėjus savo kūno ir nesužinojus, kas jums patinka, yra gana sudėtinga. O ir šiaip, pats masturbacijos procesas yra be galo malonus, įkvepiantis, atpalaiduojantis, suteikiantis pasitikėjimo savimi, tad kodėl į jį nepasinėrus?

Jeigu nežinote nuo ko pradėti, pabandykite pirštų sukamaisiais judesiais paliesti savo klitorį: braukite aukštyn, žemyn per klitorio gaubtą. Tai ne jums? Nieko tokio! Šįkart pamėginkite įkišti pirštą ar du į savo makštį ir pasistenkite pasiekti bambą iš vidaus, tikėtina, kad taip tyrinėjant pavyks atrasti G tašką. Ar jums patinka toks stimuliavimo būdas?

Taip žaisdami su savimi geriau suprasite, ar labiau esate vidinio (vaginalinio, g-taško) ar išorinio (klitorinio) orgazmo gerbėja.

Išoriniam orgazmui: žymusis Lelo Sona ir kiti klitorio stimuliatoriai

Kaip jau ir minėjome, išoriniam orgazmui pasiekti reikalinga klitorio stimuliacija, kurią galima atlikti pirštais. Tačiau pasitelkus vibraciją, skirtingus jos dažnius ir tempus, tikėtina, kad potyriai bus dar stipresni.

Lelo Sona – garso bangų galia viso klitorio stimuliacijai

Lelo Sona – pasaulyje itin vertinamas ir daugelio moterų tiesiog dievinamas prekinio ženklo „Lelo“ kūrinys. Šis klitorio stimuliatorius išsiskiria savo garso bangų galia, kuri stimuliuoja ne tik išorinę klitorio dalį, kurią galite pamatyti ir paliesti, bet visą klitorių – tokių pojūčių žaidžiant vien pirštais pajausti tikrai nepavyks.

Vibratorius lelo

Lelo Sona išsiskiria ir savo forma, kuri švelniai priglunda prie kūno – kas ypač aktualu pradedančiosioms. Turi 8 skirtingus vibracijos lygius.

Kaip dar vieną didelį privalumą galima išskirti ir tai, jog šis žaisliukas yra atsparus vandeniui, taigi tyrinėti save galėsite besimaudydamos duše ar gulėdamos karštoje vonioje. Taip ypač aktualu toms moterims ir merginoms, kurios gyvena ne vienos ir dažnai neturi savo asmeninės erdvės kūno pažinimo kelionėms.

O kaip gi šis daikčiukas veikia? Iš tiesų tai visiškai paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu! Visų pirma, pridėkite stimuliatoriaus galvutę prie klitorio, žaisliuko pagrindą laikydama nukreiptą į pilvą. Beje, jei jums patinka tiesioginė klitorio stimuliacija, prieš prispausdama žaisliuką prie jo šiek tiek praverkite odą, gaubiančią klitorį. Spauskite „+“ norėdama įjungti. Jei norite intensyvesnės stimuliacijos, vėl spauskite „+“. Jei klitoris stimuliuojamas kiek per stipriai, intensyvumą sumažinsite paspausdama „-“. Norėdama perjungti režimą spauskite „8“. Šis žaisliukas išjungiamas nuspaudus „-“. Išsikrovus jį nesudėtingai įkrausite USB laidu.

Lelo Sona savo populiarumą ir gerą vardą yra užsitarnavę dar ir todėl, jog pirkdami iš patikimų tiekėjų visuomet komplekte rasite ne tik patį vibratorių, bet ir įkroviklį, satininį maišelį bei Lelo lubrikanto testerį.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Toms, kurioms didžiausią malonumą teikia išorinis (klitorinis) orgazmas. Galingos Lelo Sona garso bangos ir 8 vibracijos lygiai padės kaskart patirti vis stipresnius pojūčius, o atsparumas vandeniui leis solo žaidimais mėgautis vonioje.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/klitorio-stimuliatorius-lelo-sona-juodas

Satisfyer Twirling Fun – tobuliems eksperimentams kitose erogeninėse zonose

Jeigu mėgstate klitorinį orgazmą, tačiau kartu jaučiate malonumą stimuliuojant ir kitas erogenines zonas, siūlome jums išbandyti Satisfyer Twirling Fun vibratorių, kurio galiukas itin lankstus ir juo nesudėtingai pasieksite reikiamas vietas: klitorį, vaginą, spenelius, tad masturbuodamasi pajausite įvairialypius orgazmus ir dar geriau pažinsite save.

Satisfier vibratorius

Twirling Fun turi 7 vibracijos, bei 5 intensyvumo režimus, kuriuos lengvai galėsite valdyti korpuse esančiais mygtukais. Žaisliukas įkraunamas magnetine USB jungtimi, o atsparumas vandeniui leis mėgautis ir duše ar vonioje.

Kainos atžvilgiu šis vibratorius yra tarpinis variantas tarp jau minėtų Lelo Sona ir Satisfyer Lovely Honey, tačiau jis išsiskiria savo ilgiu, kuris yra net 17 cm.! Lyginant su visais kitais klitorio stimuliatoriais, šis gaminys padės pasiekti labai tikslų, stiprų orgazmą įvairiose zonose (ne tik klitoriuje).

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Ieškančioms optimalaus kainos ir kokybės santykio bei norinčioms solo žaidimuose mėgautis įvairialypiu orgazmu (ne tik klitoriniu). Taip pat šis gaminys tinkamas naudojant ir poroje.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/klitorio-stimuliatorius-satisfyer-twirling-fun/

Vaginaliniam orgazmui pasiekti – klasikiniai, g taško, tikroviški vibratoriai

Jeigu masturbuodamasi jaučiate, kad malonumas slypi kažkur ten giliai viduje, o ne išorėje, tikėtina, jog geriausiai jums tiks vaginaliniam orgazmui skirti vibratoriai.

Rinkoje egzistuoja daug įvairiausių tokių vibratorių rūšių: nuo cilindro formos „klasikos“ iki išmanių, programėlėmis valdomų vibratorių. Tiesa, visų jų tikslas panašus – pasiekti tą paslaptingą G tašką.

Elegant Diamond Vibe ir 10 jaudinančių jo režimų

Perkant pirmąjį vibratorių svarbu pasirinkti tokią prekę, kuri turėtų kuo daugiau režimų ir vibracijos pasirinkimų. Būtent tuo pasižymi žymusis prekinio ženklo You2toys gaminys Elegant Diamond Vibe.

elegant diamond vibe

Taip pat šio vibratoriaus matmenys itin tinkantys pradedančiajai: jo ilgis – 15 cm., skersmuo – 3 cm., tad jis pakankamas, kad pasiektų G tašką, tačiau nėra „gąsdinantis” pirmąkart vibratorių bandančioms.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? G taško paieškoms ir gilų vaginalinį seksą mėgstančioms moterims. Taip pat jis tiks norinčioms eksperimentuoti ir nemėgstančioms rutinos – 10 skirtingų vibracijos režimų leis kiekvieną kartą mėgautis vis kitokiu orgazmu.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/vibratorius-elegant-diamond-vibe

Vibratorius LELO Gigi 2 Deep Rose – mėgaukitės net iki 4 valandų

Rimtai pasiryžusioms nerti į kelias valandas trunkančius solo žaidimus neabejotinai rekomenduojame prekinio ženklo Lelo pasididžiavimą Gigi Deep Rose vibratorių. Kaip teigia pats gamintojas, tai – pats populiariausias G taško vibratorius pasaulyje.

lelo vibratorius

Šis itin galingas, tačiau tyliai veikiantis žaisliukas, pilnai jį įkrovus gali veikti net 4 valandas. Įsivaizduokite, 4 valandas malonumo, kad ir kur bebūtumėte!

Nors šio vibratoriaus kaina nepigi (139 eurai), tai – ilgaamžė investicija. Dailus dizainas, švelnus, malonus, aukštos kokybės silikonas, egzotinė spalva – „GIGI 2 Deep Rose” turi būtent tai, ko trokšta kiekviena šiuolaikinė moteris.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Moterims, kurios mėgsta ilgus solo žaidimus įvairiose vietose. Taip pat vertinančioms kokybę, prabangą, ilgaamžiškumą, gražų dizainą.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/vibratorius-lelo-gigi-2-deep-rose/

Vaginalinis ir klitorinis orgazmas vienu metu? Misija įmanoma su Rabbit tipo vibratoriumi

Esate gimusios po laiminga žvaigžde, jeigu masturbacijos ir sekso metu gebate patirti tiek klitorinį, tiek vaginalinį orgazmą. Norite dar stipresnių pojūčių? Tuomet jums reikėtų rinktis Rabbit tipo vibratorių.

rabbit tipo vibratorius

Viena geriausių mūsų siūlomų tokio pobūdžio prekių – išmanusis Satisfyer vibratorius Mono Flex. Jis turi du antgalius, kurių vienas yra skirtas klitorio stimuliacijai, o kitas – vaginaliniam orgazmui pasiekti, tad žaisdami galite patirti neįtikėtinai stiprius pojūčius.

Vibratorius pagamintas iš medicininio silikono, kuris yra itin lankstus, todėl ypatingai gerai prisitaiko prie kūno formų ir įvairių pozicijų.

Nors pačiame vibratoriuje mygtukų pagalba galite pasirinkti 5 skirtingus vibracijos tipus, šis vibratorius turi beribes galimybes. Kadangi tai išmanusis įrenginys, jums tereikės parsisiųsti specialią programėlę ir neribotu vibracijos režimų kiekiu.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Mėgstančioms eksperimentuoti, ieškoti įvairiausių orgazmo rūšių. Taip pat norinčioms įvairovės – neribotas vibracijų kiekis nuolat suteiks skirtingus pojūčius.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/ismanusis-vibratorius-satisfyer-mono-flex-rozinis/

Perkate vibratorių žaidimams su parneriu?

Nors vibratoriai daugeliui gali asocijuotis su masturbacija, tai tikrai nėra 100 % taisyklė. Daugelis porų norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą arba susiklosčius tam tikroms gyvenimo aplinkybėms (pavyzdžiui, vienam iš partnerių persikėlus gyventi į užsienį) pasitelkia sekso žaislus. Egzistuoja keli poroms skirti vibratorių tipai: porų ir išmanieji vibratoriai.

Populiaru
Populiaru
(69)
10.00 €
Populiaru
Populiaru
(22)
19.95 €
Populiaru
Populiaru
(50)
11.30 €
-15% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-15% Akcija
Populiaru
Video
(3)
32.26 € 37.95 €
Populiaru
Populiaru
(21)
6.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
9.90 €
Populiaru
Populiaru
(36)
4.95 €
Populiaru
Populiaru
(30)
14.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(10)
15.95 €
Rodyti daugiau

Vibratorius JAI ir JAM – malonu bus ne tik moteriai

Porų vibratoriai yra skirti JAI ir JAM. Tokie sekso žaisliukai yra sukurti universaliam naudojimui ir gali padėti pasiekti tiek moters G tašką, tiek vyro prostatą.

poru vibratoriai

Šis prekinio ženklo „Svakom“ vibratorius idealus tiems, kurie savo tarpusavio intymiame gyvenime nori išbandyti kažką naujo. Šis sekso žaisliukas pasižymi intensyvia, reguliuojama vibracija, kuri turi net 5 intensyvumo lygius. Bendras šio vibratoriaus ilgis – 18,2 cm, o skersmuo – 1,1–2,5 cm. Jis pagamintas iš itin švelnaus ir glotnaus silikono.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Drąsioms, įvairovės ištroškusioms poroms, kurios į savo seksualinį gyvenimą nori atnešti naujų pojūčių.Taip pat vyrams, kuriems patinka prostatos stimuliacija.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/vibratorius-jai-ir-jam-cici-violet/

Įduokite pultelį parneriui į rankas

Dar viena technologija, leidžianti jums ir jūsų parneriui paįvairinti seksualinį gyvenimą – vibruojantys kiaušinėliai. Mes siūlome Feelztoys prekinio ženklo gaminį, kuris pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

vibruojantys kiaušinėliai

Įdėjus kiaušinėlį į vaginą jūsų partneris net 10 metrų atstumu gali valdyti vibracijos režimus su pulteliu. Taip pat šis gaminys yra atsparus vandeniui, todėl galėsite mėgautis šlapiais žaidimais vonioje ar duše.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Ieškančioms geros kainos ir kokybės. Poroms, norinčioms paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/vibruojantis-violetinis-kiausinelis/

LUSH 2 – partneris galės suteikti malonumą net už tūkstančio kilometrų

Gyvenant skirtinguose miestuose, o gal net šalyse – visai nebūtina atsisakyti sekso. Yra daug galimybių, kaip neprarasti seksualinio ryšio atsiradus fiziniam atstumui: sekstingas, erotiniai pašnekesiai telefonu ir… išmanūs vibratoriai.

lush kiausinelis

Prekinio ženklo „Lovence“ gaminys LUSH 2 yra laikomas vienu geriausiu programėlėmis valdomų žaisliukų rinkoje.

Šis vibratorius yra skirtas stimuliuoti G tašką, tai galite padaryti įjungus ant vibratoriaus esantį mygtuką ar naudojantis išmaniosiomis programėlėmis (jos susiejamos su vibratoriumi per Bluetooth arba internetu). Išmaniosios programėlės turi neribotą skaičių vibracijų, todėl jūsų partneris net tūkstančio kilometrų atstumu nuo jūsų galės kontroliuoti vibracijų lygį ir taip suteikti jums orgazmą.

Be to, sekso žaisliukas reaguoja į garsą ir vibruoja pagal muzikos ritmą.

Kam šis vibratorius tinka labiausiai? Išmaniąsias technologijas ir neribotas galimybes mėgstantiems žmonėms bei poroms, kurias skiria atstumas.

Jį rasite čia: https://www.fantazijos.lt/ismanusis-kiausinelis-lush-2

-42% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-42% Akcija
Populiaru
Video
(76)
39.00 € 66.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(8)
108.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(7)
148.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(1)
59.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(8)
49.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
198.95 €

Štai ir apžvelgėme 8 vibratorius, geriausiai tinkančius pradedančiosioms. Svarbu žinoti, kad tai tik jūsų kelionės pradžia ir visiškai nereiškia, jog pasirinktas vibratorius bus TAS vienintelis visą gyvenimą. Jį įvaldę galėsite išplėsti savo kolekciją ir pasinerti į dar stipresnius potyrius.

Norime palinkėti smagaus pirkimo proceso. Išsirinkite žaisliuką, kuris jums pačiai bus patrauklus, seksualus. Na, o kad šis „startas“ būtų kuo malonesnis, nepamirškite lubrikanto.

Gerų potyrių!