Intymūs santykiai – svarbi kiekvieno suaugusio žmogaus gyvenimo dalis, jie jau seniai atlieka daugiau nei tik reprodukcinę funkciją, todėl visos problemos, susijusios su šia tema, gali būti nepatogios tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ypač vyrams. Pasak internetinės svetainės Urology Health straipsnio, erekcijos sutrikimai paliečia daugiau nei 30 milijonų vyrų. Erekcijos disfunkcija, dar kitaip vadinama impotencija – būklė, kai vyro varpa nėra pakankamai standi lytiniam aktui atlikti.

Kadangi šio sutrikimo priežastys skirtingos, gydymo būdai taip pat skiriasi. Dėl jų reikėtų pasikonsultuoti su urologu, tačiau vienas iš variantų, bent laikinai galintis pagerinti lytinio gyvenimo kokybę – penio pompa. Jas naudoja ne tik žmonės, susiduriantys su erekcijos sutrikimais, tačiau gyvenant su tokia problema ji yra tikrai veiksminga, ypač, jei nenorite pradėti medikamentinio gydymo.

Kas tai ir kaip tai veikia?

Kaip jau minėta anksčiau, penio pompa yra vienas iš kelių impotencijos gydymo būdų. Šios sekso prekės vyrams tikrai lengvai valdomos. Dažniausiai susideda iš cilindro, į kurį telpa varpa, žiedo, kuris yra varpos pločio ir akumuliatoriumi arba rankiniu būdu valdomo vakuuminio bloko, kuris pašalina orą iš cilindro ir sukelia erekciją. Penio pompa bus veiksmingiausia tiems vyrams, kuriems nustatyta vidutinė erekcijos disfunkcija.

Portale Health Line aiškiai ir paprastai pateikiami naudojimosi pompa žingsniai:

 • Prieš naudojimąsi nusiskuskite plaukus intymiose vietose, nes jie gali įstrigti cilindre, o ištraukti bus labai skausmingas procesas;
 • Pradėkite uždėdami cilindrą ant varpos, galite naudoti lubrikantą, kad išvengtumėte dirginimo;
 • Įjunkite vakuuminį traukimą, jei prietaisas veikia su akumuliatoriumi, arba pradėkite traukti orą iš cilindro ranka. Pasikeitus slėgiui kraujas subėgs į varpą, tai gali užtrukti kelias minutes;
 • Kai procesas bus baigtas, cilindrą galite nuimti ir tęsti lytinį aktą.

Penio pompos

Penio žiedą, kuris dažniausiai būna pakuotėje kartu su pompa, galite ant varpos uždėti nuėmę pompos vamzdelį. Jis skirtas palaikyti erekcijai, riboja kraujo tekėjimą iš varpos. Svarbu prisiminti, kad žiedą rekomenduojama laikyti ne ilgiau nei 30 minučių, nes kitaip jis sutrukdyti kraujotaką ir pakenkti varpai.

Penio pompos privalumai

 • Ji efektyviai veikia didžiajai daliai vartotojų. Erekcijos trukmė, žinoma, yra individuali, bet vidutiniškai gali trukti iki 30 minučių.
 • Prietaisai yra saugūs ir neturi jokio šalutinio poveikio, kitaip nei medikamentai.
 • Ši priemonė yra pigesnė už vaistus, kuriuos reikia pirkti nuolat.
 • Jos naudojimas nėra ribojamas – kai kuriems žmonėms gali prireikti ir kelių kartų per dieną.
 • Pompa yra efektyvi net ir po tokių procedūrų kaip prostatos operacija arba prostatos vėžio radiacija.
 • Galima naudoti ir kartu su medikamentais, joks papildomas šalutinis poveikis nėra nustatytas.
 • Priemonė neinvazinė – tam, kad jos poveikis būtų matomas, nereikia operacijų, vaistų įvedimo į varpos galiuką, injekcijų ir pan.

Galimos rizikos

Nors naudoti penio pompą itin paprasta ir jokių rizikų sveikatai beveik nėra, reikėtų laikytis visų ant pakuotės nurodytų instrukcijų, kad padėties, užuot pagerinę, nepablogintumėte. Tris pagrindinius pavojus mini Health Line:

Per didelis oro slėgis gali pažeisti varpą – netinkamai naudojant po varpa gali prasidėti lengvas kraujavimas, ant odos likti mažų raudonų dėmelių.

Prietaisas pašalina intymaus akto spontaniškumą – ši rizika yra daugiau ne fizinė, o psichologinė. Tai gali vyrą versti jaustis nepatogiai, tačiau reikėtų suprasti, kad naudoti papildomus prietaisus nėra nieko gėdingo, svarbiausia, kad jie būtų efektyvūs ir padėtų. Jei dėl to patiriate psichologinių sunkumų, pirmiausia pasikalbėkite su partnere.

Atkreipkite dėmesį į vaistus, kuriuos vartojate – jeigu vartojate kraują skystinančius vaistus, gali kilti didesnė vidinio kraujavimo rizika. Kraujo sutrikimai, dėl kurių kyla krešulių pavojus, gali trukdyti saugiai naudoti pompą. Dėl to reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Pompų tipai

Kaip ir bet kuris daiktas šiais laikais, taip ir penio pompos turi daug skirtingų tipų, kurie šiek tiek skiriasi savo veikimo principais. Juos aprašo portalas Lovegasm“.

Vandens – šio tipo prietaisai naudoja ne tik vakuumą, bet ir vandens sukuriamą slėgį. Jie ypač efektyvūs, o po naudojimo rezultatai būna itin ryškūs ir išlieka ilgiau.

Vandens pompos naudojamos vonioje – prileiskite į vonią šilto vandens, atsigulkite ir atsipalaiduokite, tuomet įveskite varpą į cilindrą ir sukamaisiais judesiais pumpuokite. Slėgį galite reguliuoti vožtuvu, pro kurį pašalinamas vandens perteklius. Kuo daugiau vandens pateks į cilindrą, tuos didesnis bus slėgis.

Paskutinė prekė
Populiaru
Video
Paskutinė
Populiaru
Video
(4)
23.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
59.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Populiaru
Video
(7)
30.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(3)
34.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
49.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(3)
21.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(6)
54.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
29.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
59.95 €
-40% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-40% Akcija
Lizingas
(1)
50.37 € 83.95 €
(2)
24.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
100.95 €
Rodyti daugiau

Oro – tai klasikiniai prietaisai, kurių naudojimas, veikimo principas ir sandara aptarti teksto pradžioje.

Elektrinės – šios pompos visą darbą gali atlikti už vyrą, tereikia paspausti įjungimo arba išjungimo mygtuką ir jos veikia automatiniu būdu. Be to, jos ypač parankios vyrams, kurie tiesiog fiziškai negali valdyti prietaiso dėl sveikatos būklės – pavyzdžiui, paralyžiaus, Parkinsono ligos, raumenų distrofijos ir pan.

Dažniausi mitai

Internetiniame medicinos žurnale Web MD pateikiami du pagrindiniai klaidingi įsivaizdavimai, kuriuos žmonės turi apie šiuos prietaisus:

Jie padidina varpą visam laikui

Pompų poveikis yra trumpalaikis, jis trunka apie 20 minučių. Jeigu naudojate penio žiedą, galite jį prailginti iki 30 minučių, tačiau tai nepakeičia jūsų varpos dydžio ilgam laikui.

Pompos skirtos tik žmonėms, turintiems erekcijos sutrikimų

Yra žmonių, kurie neturi problemų su erekcija, bet naudoja pompas savo malonumui, jiems patinka pats procesas, intymiuose žaidimuose tai gali asocijuotis su didesne galia, dominavimu prieš kitą partnerį.

penio pompos

Pompos moterims

Pasirodo, kad egzistuoja ir pompos moterims. Yra ir tik klitoriui skirtų pompų, ir tų, kurios stimuliuoja visą vaginą.

Pasak Womens Health Mag, jų tikslas yra toks pats, kaip ir skirtų vyrams:

 • Pritraukti kraują į lytinius organus, kad padidėtų jautrumas ir susijaudinimas;
 • Pagerinti vaginos išvaizdą – padaro ją putlesnę.

Jos gali būti naudojamos prieš lytinį aktą, jeigu skundžiatės vaginos sausumu ir sunkiai susijaudinate – prietaiso stimuliacija skatina natūralią lubrikaciją – bet taip pat ir kaip pagrindinė seksualinių žaidimų priemonė.

Pirmą kartą naudojant šį žaislą, jausmas gali būti keistas ir neįprastas, galbūt reikės laiko prie jo priprasti, tačiau pompos yra visiškai saugios naudoti, reikia tik laikytis instrukcijų:

 • Pradėdamos pažintį su šiuo prietaisu išsiaiškinkite, kur yra slėgio išleidimo vožtuvas, kad prireikus galėtumėte jį sumažinti;
 • Sutepkite dangtelio kraštus lubrikantu, pagamintu vandens pagrindu – tai padės užtikrinti visišką sandarumą;
 • Nors gali būti įdomu pažaisti kartu su partneriu, pirmą kartą viską turėtumėte kontroliuoti pačios, kad pajaustumėte, koks slėgis jums tinka, o kokio jau per daug;
 • Svarbiausia – įsiklausyti į savo kūną. Skausmas yra signalas, kad kažkas ne taip.

-23% Akcija
Populiaru
Video
-23% Akcija
Populiaru
Video
(1)
23.00 € 29.95 €
(5)
27.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(4)
39.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
16.95 €
(2)
23.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
16.95 €
(1)
18.95 €
(3)
26.95 €
(1)
19.95 €
(2)
27.95 €

Nesvarbu, kokiais tikslais bus naudojamos pompos – lytinių disfunkcijų sutrikimams pagerinti ar bandant atrasti naujus pojūčius miegamajame, visada reikia laikytis nurodytų jų naudojimo instrukcijų ir atidžiai sekti, kaip reaguoja jūsų kūnas. Taip išvengsite sužeidimų ir pakelsite savo lytinio gyvenimo kokybę.