Penio pompos

Penio pompos - tai prietaisai, kurių pagalba vyriškas pasididžiavimas gali įgauti didesnę apimtį, be to, jie naudingi norint prailginti sekso trukmę, ...kokybę bei kovojant su erekcijos problemomis. Penio pompos būna trijų rūšių: vandens, rankinės ir automatinės. Penio pompa naudotis visiškai nesudėtinga, o rezultatai - pastebimi iškart. Daugiau

Penio pompos


Penio pompa Automatas
(1)
59.95 €
Penio pompa Automatinis
(1)
54.95 €
Penio pompa Dydis ir apimtis
Penio pompa Hydromax7
(2)
149.70 €
Penio pompa Toy Joy Classique
Penio Pompa Aukštas Slėgis
Penio pompa Skaidrus oras (skaidri)
Penio pompa Du viename
(1)
49.95 €
Penio pompa Efektas
(3)
44.95 €
Penio pompa Hydro 7 (skaidri)
Penio pompa Falo galia
(6)
27.95 €
Išmanioji penio pompa LuvPump
Penio pompa Power (Skaidri)
Penio pompa Bathmate Hydroxtreme11
Penio pompa XL Sucker Black
Penio pompa Power (mėlyna)
Automatinė penio pompa Action
Penio pompa Addicted RX7 (juoda)
-20%
Penio pompa Maksimalus malonumas
(1)
58.95 € 47.16 €
Penio pompa Raudona svaja
(1)
30.00 €
Penio pompa Jėga (raudona)
Penio pompa Fantastika
(1)
99.95 €
Penio pompa Šaunusis trejetukas
Vibruojanti penio galvutės pompa Sutvirtėk
Penio pompa Troja
(2)
16.95 €
Penio pompa Bathmate Hydro7
Penio pompa Power (juoda)
(1)
21.80 €
Penio Pompa XL Sucker White
Penio Pompa XL Sucker Blue

 

Kaip naudoti penio pompą?


Penio pompos veikimo principas paprastas. Peniui skirtas indas žarna prijungtas prie vakuumą pumpuojančio įrenginio, kuris ištraukia orą iš indo. Briauna penio apačioje labai sandariai prisitraukia prie pagrindo. Kai tik oras iš indo vakumo pagalba pradedamas pumpuoti jis traukia penį kartu, ir iššaukia kraujo antplūdį.

Nepagailėkite lubrikanto ant sandarinimo žiedo (nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikanto, naudokite vandens pagrindo lubrikantą), taip pat užtepkite juo penį. Tai padės lengviau įterpti penį į indą, ypač jei jis nesukietėjęs.

Įstumkite penį per žiedą į indą, kol indo pagrindas gerai prisitvirtins prie kūno. Tada lėtai pradėkite pumpuoti. Iš pradžių tai darykite atsargiai.

Baikite pumpuoti tada, kai penis bus pakankamai kietas ir pasistojęs. Sustokite ir viską patikrinkite. Ar pasiektas slėgis jums tinkamas? Apžiūrėkite ar neatsirado neįprastų spalvos pakitimų, ar venos nėra ties trūkimo ribos. Jei viskas atrodo gerai, papumpuokite dar šiek tiek, tačiau kaskart sustodamas apsižiūrėkite. Drąsiai galite tęsti pumpavimą, jei tik manote, kad esate tam pasirengęs.

Mes rekomenduojame neužsiimti aktyviu pumpavimu ilgiau nei 20 minučių. Suprantame, kad džiaugsitės kiek tik įmanoma padidinę penį, o penio pompos tikrai gali parodyti įspūdingą, tačiau neilgai trunkantį rezultatą. Jūsų sveikata yra svarbiau, negu penio dydis. Taigi būkite atsargus, nenaudokite pompos taip, kad susižalotumėte. Jeigu pajuntate skausmą, nedelsiant stabdykite pumpavimą.

Vibruojanti penio didinimo pompa gali būti naudojama, kaip masturbacijos įrankis. Dėl reguliuojamos traukimo jėgos galite užsipumpuoti gan malonų pasitenkinimo užtaisą.