Rūšiuoti

Penio pompos

Penio pompos - tai prietaisai, kurių pagalba vyriškas pasididžiavimas gali įgauti didesnę apimtį, be to, jie naudingi norint prailginti sekso trukmę, ...kokybę bei kovojant su erekcijos problemomis. Penio pompos būna trijų rūšių: vandens, rankinės ir automatinės. Penio pompa naudotis visiškai nesudėtinga, o rezultatai - pastebimi iškart. Daugiau
Penio
Penio
 klitoriui ir vaginai
klitoriui ir vaginai
 krūtinei
krūtinei
Penio pompų priedai
Penio pompų priedai
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Varpos ilgintuvai
Varpos ilgintuvai
Penio pompa Power (juoda)
(2)
21.95 €
Automatinė penio pompa Action
(1)
93.95 €
Penio pompa Maximizer
(1)
27.40 €
Penio pompa Stangrėk
(3)
85.95 €
Penio pompa Fantastika
(1)
99.95 €
Penio pompa Automatas
(1)
64.95 €
Penio pompa Bathmate Hydroxtreme11
(1)
249.00 €
Penio pompa Du viename
(1)
49.95 €
Penio pompa Šaunusis trejetukas
(1)
83.95 €
Penio pompa Jėga (raudona)
(2)
21.99 €
Vibruojanti penio galvutės pompa Sutvirtėk
(1)
105.95 €
Penio pompa Power (Skaidri)
(2)
21.95 €
Penio pompa Raudona svaja
(1)
34.95 €
Penio pompa Bathmate Hydro7
(1)
104.95 €
Penio Pompa Meistriškumas (juoda)
(1)
64.99 €
Penio pompa Hydro 7 (skaidri)
(1)
79.95 €
Penio pompa Pakvaišę gumbeliai
(2)
24.95 €
22.95 €
Penio Pompa XL Sucker White
(1)
28.95 €
Penio Pompa XL Sucker Blue
(1)
28.95 €

 

Kaip naudoti penio pompą?


Penio pompos veikimo principas paprastas. Peniui skirtas indas žarna prijungtas prie vakuumą pumpuojančio įrenginio, kuris ištraukia orą iš indo. Briauna penio apačioje labai sandariai prisitraukia prie pagrindo. Kai tik oras iš indo vakumo pagalba pradedamas pumpuoti jis traukia penį kartu, ir iššaukia kraujo antplūdį.

Nepagailėkite lubrikanto ant sandarinimo žiedo (nenaudokite aliejinio pagrindo lubrikanto, naudokite vandens pagrindo lubrikantą), taip pat užtepkite juo penį. Tai padės lengviau įterpti penį į indą, ypač jei jis nesukietėjęs.

Įstumkite penį per žiedą į indą, kol indo pagrindas gerai prisitvirtins prie kūno. Tada lėtai pradėkite pumpuoti. Iš pradžių tai darykite atsargiai.

Baikite pumpuoti tada, kai penis bus pakankamai kietas ir pasistojęs. Sustokite ir viską patikrinkite. Ar pasiektas slėgis jums tinkamas? Apžiūrėkite ar neatsirado neįprastų spalvos pakitimų, ar venos nėra ties trūkimo ribos. Jei viskas atrodo gerai, papumpuokite dar šiek tiek, tačiau kaskart sustodamas apsižiūrėkite. Drąsiai galite tęsti pumpavimą, jei tik manote, kad esate tam pasirengęs.

Mes rekomenduojame neužsiimti aktyviu pumpavimu ilgiau nei 20 minučių. Suprantame, kad džiaugsitės kiek tik įmanoma padidinę penį, o penio pompos tikrai gali parodyti įspūdingą, tačiau neilgai trunkantį rezultatą. Jūsų sveikata yra svarbiau, negu penio dydis. Taigi būkite atsargus, nenaudokite pompos taip, kad susižalotumėte. Jeigu pajuntate skausmą, nedelsiant stabdykite pumpavimą.

Vibruojanti penio didinimo pompa gali būti naudojama, kaip masturbacijos įrankis. Dėl reguliuojamos traukimo jėgos galite užsipumpuoti gan malonų pasitenkinimo užtaisą.

Daugiau apie penio pompas skaitykite mūsų straipsniuose:
5 produktai, padėsiantys labiau pasitikėti savimi sekso metu
Penio pompos - pagalba kenčiantiems nuo erekcijos sutrikimų ir ne tik
Vakuuminės pompos jai ir jai - kuo jos naudingos?


Susiję straipsniai