Varpos pompa yra vienas iš kelių ne vaistų, skirtų erekcijos disfunkcijai (ED) gydyti, būdų. Daugumai vyrų penio pompos veiksmingai padeda pasiekti erekciją. Jos trukmė priklauso nuo konkretaus žmogaus, tačiau galima tikėtis maždaug 30 minučių. Kai kurie vyrai gali naudoti pompą prieš preliudiją arba palaukti ir naudoti ją prieš pat lytinį aktą. Toliau pateikiame 5 geriausius pasirinkimus, jei tai – Jūsų pirmoji pompa.

Jūsų patogumui – automatinis sprendimas

penio pompos

Penio pompa Automatinis iš „Seven Creations“ užtikrins poroms geresnius lytinius santykius. Ši priemonė veiksmingai suteikia tvirtesnę erekciją, siūlo reguliuojamo greičio vibraciją ir padidina varpą, sukurdama vakuumą. Kadangi cilindras yra skaidrus, patys galite stebėti visą jaudinantį procesą!

Ši pompa – automatinė, tad jums neteks vargti ją pumpuojant rankiniu būdu. Prietaiso viršuje galite koreguoti vakuumo susidarymą ir išėjimą. Pompos apačioje yra mova – ji garantuoja sandarų prigludimą prie odos ir neleidžia vakuumui išnykti. Be to, šis prietaisas turi ekraną su PSI skaitmeniniu skaitikliu. Jame galite matyti vakuumo slėgio stiprumą ir stebėti rezultatus.

Pompos matmenys:

 • Bendras ilgis – 31 cm
 • Įterpimo gylis – 20 cm
 • Skersmuo – 2,2-7,2 cm

Pompa pagaminta iš TPE, ABS medžiagų. Ji įkraunama 4 AAA baterijomis, kurios nėra pridedamos. Pompą patariame naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo pompą nuplaukite šiltu vandeniu bei nuvalykite sekso prekių valikliu.

Pompa, imituojanti oralinį seksą

penio pompa

Penio pompa Falo galia iš „Seven Creations“ yra juoda ir turi skaidrų cilindrą. Pakanka vos kelių spustelėjimų, kad galėtumėte džiaugtis tvirtesne erekcija ir padidėjusia ištverme. Negana to, ši pompa vibruoja reguliuojamu greičiu ir suteikia galimybę mėgautis oralinį seksą imituojančiu traukimu!

Pompos matmenys:

 • Cilindro gylis – 18,7 cm
 • Vidaus skersmuo – 5,3 cm
 • Išorės skersmuo – 5,5–5,8 cm
 • Įsiskverbimo angos skersmuo – 2,4 cm (elastingas)

Pompa pagaminta iš TPE, PVC medžiagų. Ji įkraunama 2 AA baterijomis, kurios nėra pridedamos. Pompą patariame naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo pompą nuplaukite šiltu vandeniu bei nuvalykite sekso prekių valikliu.

Pompa + penio žiedas

penio pompos

Penio pompa Maximizer iš „Lovetoy“ kolekcijos yra juoda bei turi skaidrų cilindrą. Vos kelių mygtukų spustelėjimu ji pagerina ir sustiprina erekciją! Pompa turi kūno spalvos įsiskverbimo angą, kuri itin primena lytines lūpas (ją galima nuimti). Be to, komplekte yra ir penio žiedas.

Pompos matmenys:

 • Cilindro gylis – 20 cm
 • Skersmuo – 6,3 cm (elastingas)
 • Svoris – 330 g

Pompa pagaminta iš ABS medžiagos, o įsiskverbimo anga – iš silikono. Pompą patariame naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo pompą nuplaukite šiltu vandeniu bei nuvalykite sekso prekių valikliu.

Ieškantiems paprastos, bet efektyvios priemonės

Penio pompa Power – „Pipedream“ žaisliukas, garantuojantis daugiau ištvermės ir standesnę erekciją. Ši praktiška pompa pagerins seksualinio gyvenimo kokybę bei suteiks pasitikėjimo savimi.

Pompa veikia vakuumo principu – oras yra sutraukiamas. Dėl to varpa sustangrėja ir padidėja. Užtenka prieš lytinį aktą įstatyti penį į cilindrą ir pumpuoti kompresorių. Jūsų pasididžiavimas padidės žaibiškai! Be to, ši pompa turi greito oro atleidimo sklendę.

Pompos matmenys:

 • Ilgis – 19 cm
 • Skersmuo – 5 cm

Pompa pagaminta iš PVC, ABS medžiagų. Pompą patariame naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo pompą nuplaukite šiltu vandeniu bei nuvalykite sekso prekių valikliu.

Greitam rezultatui – įkraunama automatinė pompa

penio pompos

Įkraunama automatinė penio pompa Luv Pump – itin aukštos kokybės „Shots“ gaminys. Ši pompa erekcijos stiprinimo ir penio didinimo procesą paverčia labai patogiu. Kadangi cilindras skaidrus, galėsite patys stebėti visą jaudinantį procesą. Minkšta mova yra pagaminta iš lygaus, švelnaus silikono. O vibracija – reguliuojamo greičio.

Užtenka paspausti vieną mygtuką, kad pompa sukurtų stiprų vakuumą, o mova – tvirtą sandarumą. Jums beliks įterpti varpą į cilindrą, prispausti atvirą pusę prie šaknies ir džiaugtis rezultatu! Dar ilgiau trunkantiems rezultatams komplekte pridedamas silikoninis penio žiedas.

Pompos matmenys:

 • Įterpiamas ilgis – 20 cm.
 • Vidinis skersmuo – 6 cm.

Pompa pagaminta iš ABS ir silikono. Ji įkraunama USB jungtimi per 120 minučių. Pilnai įkrovus veikia iki 2 valandų. Pompą patariame naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo pompą nuplaukite šiltu vandeniu bei nuvalykite sekso prekių valikliu.