Parduotuvės

Fantazijos.lt tinklo išskirtinumas – geriausio kainos ir kokybės santykio pasiūla. Parduotuvės asortimentą sudaro daugiau nei 4000 prekių, kurios patenkins net išrankiausio kliento poreikius. Mūsų profesionalūs konsultantai visada padės išsirinkti tai, kas pateisins jūsų lūkesčius. Mėgaukitės jaudinančia aistra!


Sekso prekių parduotuvės Vilniuje

Norinčius gyvai apžiūrėti mūsų asortimentą bei gauti išsamią specialistų konsultaciją, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse Vilniuje. Garantuojame, kad čia rasite didžiausią kokybiškų prekių pasirinkimą už geriausią kainą!

Gedimino pr. 45
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Ši parduotuvė yra didžiausia mūsų tinklo parduotuvė Lietuvoje. Joje rasite daugiau nei 4000 sekso prekių, kurios skirtos jūsų aistros patenkinimui, parterio gundymui ir naujų pojūčių atradimui.

Automobilį patariame parkuoti Gynėjų gatvėje, netoli M. Mažvydo bibliotekos įrengtose parkavimo zonose.

Daugiau informacijos: www.sexshopvilnius.lt
P. Lukšio g. 2
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Pardavėja-konsultantė Greta:
Jūsų laukia platus prekių asortimentas, profesionalus bei nuoširdus aptarnavimas. Kiekvienam klientui garantuojame išsamią konsultaciją apie prekes, atsakymus į visus dominančius klausimus bei pagalbą renkantis visus Jūsų lūkesčius atitinkančias prekes. Maloniai laukiame apsilankant.

Šalia parduotuvės yra parkavimo zona ir „Vilpros“ parkavimo aikštelė.

Kodėl verta rinktis Fantazijos.lt parduotuves?

Kokybė. Mes užtikriname, kad malonumą suteiks tik aukščiausios kokybės gaminiai.
Patogumas. Kiekvieną parduotuvę įrengėme taip, kad patogiai galėtumėte apžiūrėti visas prekes ir būtų užtikrintas jūsų privatumas.
Gera kaina. Naujiems potyriams ir erotiškiems atradimams nereikia didelių investicijų. Pasirūpinome konkurencinga kainodara ir siūlome geriausias kainas.
Konsultacijos. Profesionalūs parduotuvių darbuotojai ne tik atsakys į rūpimus klausimus, bet ir padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sekso žaislą.

Padėsime jums atverti duris į slaptą ir jaudinantį aistros pasaulį!

Sekso prekių parduotuvės Kaune

PC "RiverMall"
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–VII 10:00–21:00
Susisiekime:
+370 603 27716
Mūsų parduotuvė - vieta, kur kiekvienas gali jaustis patogiai tyrinėdamas savo fantazijas. Darbuotojos su malonumu padės Jums atrasti produktus, atitinkančius Jūsų asmeninius pageidavimus. Ženkite per „River Mall“ pagrindinį įėjimą ir dešinėje, mūsų parduotuvėje, atraskite pasaulį nuo afrodiziakų iki pojūčius kaitinančių vibratorių.
Akropolis, 1 aukštas, 1C įėjimas
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–VII 10:00–21:00
Susisiekime:
+370 608 65258
Populiarioje ir patogioje vietoje – Kauno Akropolyje įsikūrusi Fantazijos.lt parduotuvė jau laukia jūsų. Jus pasitiks jauki, moderni aplinka, bei konsultantės, pasiruošusios padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Galėsite rinktis iš įvairaus sekso žaislų, apatinio trikotažo, BDSM ir kitų prekių asortimento.
Randamės pirmame aukšte šalia 1C įėjimo (netoli Kika ir Čili Pizza).
Savanorių pr. 196
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–V 10:30–18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Kaune įsikūrusioje erotinių prekių parduotuvėje rasite platų sekso žaislų pasirinkimą visiems skoniams. Tik pasakykite, kas jus jaudina, ir mūsų konsultantai pasiūlys jums tinkamus variantus iš plataus vibratorių, analinių ir įprastų falų imitatorių, lubrikantų bei prezervatyvų asortimento. Jei ieškote naujų potyrių, galite rinktis iš didelės masturbatorių, pripučiamų lėlių, penio pompų kolekcijos. Ieškantys intymios dovanos turėtų atidžiai peržiūrėti erotinių suvenyrų bei seksualaus apatinio trikotažo skyrius.
Mūsų parduotuvėse jūsų laukia gausybė privalumų, kurie sukurs įsimintiną apsipirkimo patirtį.

Greitas apsipirkimas. Mūsų parduotuvės įrengtos taip, kad greitai ir patogiai rastumėte jums patinkančią prekę, todėl naujais malonumais galėsite mėgautis beveik iš karto.

Prekių apžiūra. Rinkdamiesi jums patinkantį sekso žaislą galėsite jį apžiūrėti, pačiupinėti, pauostyti arba paragauti. Viskas jūsų rankose!

Gera kaina. Mūsų parduotuvėje dažnai galite rasti kokybiškų prekių su patraukliomis nuolaidomis. Jei identišką prekę pastebėsite už mažesnę kainą, mūsų darbuotojai jums pateiks individualų pasiūlymą.

Konsultacijos. Jei turite abejonių dėl savo pasirinkto sekso žaislo arba norite sužinoti, kaip su juo pasiekti malonumą, mūsų profesionalūs konsultantai suteiks visą reikalingą informaciją.

Visiems pomėgiams. Esame pasiruošę patenkinti visus jūsų poreikius. Pas mus rasite ir itin realistiškai atrodančių sekso žaislų, ir subtilių sprendimų, skirtų partnerio erzinimui. Nuskriausti neliks ir BDSM bei fetišo gerbėjai – pasirūpinome plačiu prekių asortimentu, skirtu aštriems žaidimams.

Norime, kad visi mūsų klientai parduotuvėje pasijustų laukiami svečiai. Čia visada lauks viliojanti intriga, jaudinanti atmosfera, karčiausios naujienos bei malonus bendravimas.

Sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje

Klaipėdoje įsikūrusioje sekso prekių parduotuvėje rasite didžiąją Fantazijos.lt prekių dalį. Savo aistrai patenkinti rasite gausų vibratorių, analinių ir įprastų falų imitatorių, lubrikantų, prezervatyvų pasirinkimą. Ieškantys naujų potyrių galės rinktis iš plataus masturbatorių, pripučiamų lėlių, penio pompų asortimento. Tie, kurie ieško intymios dovanos, turėtų atidžiai peržiūrėti mūsų erotinių suvenyrų bei seksualaus apatinio trikotažo kolekciją.

Taikos pr. 33
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–V 10:30–18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 659 38069
Kiekvienas užėjęs klientas pasitinkamas maloniai ir su šypsena. Nevaržomai gali rinktis ir žvalgytis į prekes kiek tik reikės laiko, kol bus pasiruošęs pardavėjos konsultacijai, todėl apsipirkimas taps jaukus ir nesukels streso. Profesionalus aptarnavimas asortimento klausimais ir iškilusių problemų sprendimas.
Virpantis kūnas, greitas širdies plakimas, dejonės, fizinis artumas ir ilgai trunkantis malonumas – tokiais žodžiai galima apibūdinti kokybišką intymų gyvenimą. Jei jaučiate, kad šioje srityje norite išbandyti ką nors nauja, priversti partnerį rėkti iš malonumo arba jaučiate, kad atėjo metas įgyvendinti slaptą svajonę, mes laukiame jūsų.

Padėsime santykiuose įpūsti naujų vėjų. Aistra nuolat kinta, bet skiriant jai laiko ir dėmesio malonumu galėsite mėgautis ilgiau ir ilgiau. Mūsų parduotuvėje rasite prekių, kurios įaudrins jūsų mintis ir kūną, padės atrasti partnerį jaudinančius taškus bei pakeis požiūrį į intymumą. Erotinis masažas? Afrodiziakai? Vaidmenų žaidimai? Abiems skirti vibratoriai? O gal varpos antgaliai? Ką pririnksite šiai nakčiai?

Padėsime pažinti kūną. Kiekvienas žmogus turi išskirtinį jautrių vietų žemėlapį. Sekso žaislai padeda jį papildyti naujomis erogeninėmis zonomis, potyriais ir netikėtais atradimais. Visa tai prisideda prie glaudžių bei intymių santykių kūrimo.

Padėsime patirti didesnį malonumą. Mūsų konsultantai padės išsirinkti tai, kas kasdienybę pavers aistringu nuotykiu. Daugiau nebeteks nusivilti, kad nepavyko sujaudinti partnerio ar pats nepatyrėte malonumo. Įmantrios formos vibratoriai, varpos žiedai, falo imitacijos – idealios priemonės, kurios padeda visada pasiekti kulminaciją.

Padėsime geriau pažinti save. Jei šiuo metu neturite partnerio, tai ne priežastis nustoti mėgautis seksualiniu gyvenimu. Sekso žaislai – sumanus sprendimas, padedantis tyrinėti savo malonumo taškus, atrasti tai, kas patinka, ir pasiekti kulminaciją, kai užvaldo aistra.


Sekso prekių parduotuvė Šiauliuose

Kas sakė, jog pinigais negalima nusipirkti laimės, tiesiog nežinojo, kur apsipirkti. Fantazijose visada Jūsų laukia profesionaliai, su šypsena aptarnaujanti konsultantė, kuri padės Jums išsirinkti Jūsų lūkesčius atitinkančias prekes. Parduotuvės aplinka maloni, šviesi, jauki ir, žinoma, uždara, todėl konfidencialumas – garantuotas.
PC "Saulės miestas"
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–VI 10:00–21:00
VII 10:00–20:00
Susisiekime:
+370 677 48369
Kas sakė, kad pinigais negalite nusipirkti laimės, tiesiog nežinote, kur eiti apsipirkti. Fantazijose visada Jūsų laukia profesionaliai, su šypsena aptarnaujanti konsultantė, kuri padeda Jums išsirinkti Jūsų lukesčius atitinkančias prekes. Parduotuvės aplinka maloni, šviesi, jauki ir, žinoma, uždara, todėl Jūs visada galite jaustis saugiai ir užtikrintai, kad Jūsų niekas nematys.
Apsilankymas Fantazijos.lt parduotuvėje įaudrina vaizduotę ir žadą smagų nuotykį, bet kaip išsirinkti geriausią sekso žaislą?

Pomėgiai. Pirmiausia turite išsiaiškinti, kas jums patinka. Pas mus rasite viską: nuo nekaltai atrodančių antrankių, plunksnelių erzinimui, iki įspūdingos analinių žaislų kolekcijos bei literatūros. Mes galime prisitaikyti prie individualių jūsų poreikių. Tik tarkite žodį!

Patirtis. Sekso žaislai padeda geriau pažinti save. Jei šioje srityje tik pradedate atradimų kupiną kelionę, rekomenduojame atkreipti dėmesį į aptakius, įprastų formų žaislus. Jei erotiniai žaidimai –jūsų aistra, galite išbandyti ekstravagantiškų formų, spalvų, funkcijų priemones bei naujienas.

Paskirtis. Mūsų parduotuvės asortimentas tikrai įkvėps jus eksperimentuoti ir paskatins ieškoti naujovių. Bet pirmiausia siūlome pasirinkti tai, kas patenkins visus jūsų poreikius. Jei orgazmą ketinate patirti vienumoje, rinkitės iš gausios vibratorių, masturbatorių ir sekso lėlių pasiūlos. Jei ieškote, kuo nustebinti savo partnerį, išmėginkite afrodiziakus, masažo aliejus, seksualius apatinius. Norintys mėgautis maloniu ir saugiu seksu turėtų įvertinti platų prezervatyvų bei lubrikantų pasirinkimą. Esame tam, kad patenkintume skirtingus jūsų poreikius.

Savybės. Kokybiškam seksui ir užtikrintam malonumui pasiekti svarbios detalės. Todėl rinkdamiesi sekso žaislą atkreipkite dėmesį ne tik į jo išvaizdą bei funkcionalumą, bet ir į jo dydį, formą, jums patogų valdymą.

Sekso prekių parduotuvė Marijampolėje

Fantazijos.lt parduotuvėje Marijampolėje rasite viską savo slapčiausių norų įgyvendinimui. Pasirūpinome dideliu vibratorių, analinių ir įprastų falų imitatorių, lubrikantų bei prezervatyvų pasirinkimu. Norintys išmėginti ką nors nauja, galės rinktis iš plataus masturbatorių, pripučiamų lėlių, penio pompų asortimento. Ieškantys ko nors subtilaus ir intymaus turėtų atidžiai peržiūrėti mūsų erotinių suvenyrų bei seksualaus apatinio trikotažo kolekciją.

Kauno g. 31
Rodyti žemėlapyje
Parduotuvė
Darbo laikas:
I–V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860
Jauki ir šviesi aplinka, jokio streso, platus asortimentas ir malonus aptarnavimas. Visa tai galėsite gauti čia, fantazijose, kur išsirinksite savo poreikius atitinkančias prekes už gerą kainą!
Anot daugelio mokslinių tyrimų rezultatų, reguliariai patiriamas malonumas bei orgazmas mažina nerimą, stresą ir skausmą. Kokybiškai patenkinti savo aistrą lygiai taip pat svarbu, kaip ir sveikai maitintis ar sportuoti.

Seksas stiprina imunitetą, gerina miego kokybę, suteikia jėgų ir gerina nuotaiką. Mūsų sekso prekių parduotuvėje rasite visus ingredientus, kurie būtini kokybiškam intymiam kasdieniam gyvenimui. Pažadame, kad susipažinę su erotinių prekių pasauliu pamiršite rutiną lovoje ir su savo partneriu atrasite naujų pojūčių.

Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ