Daugelis žino šią gana primityvią patarlę: „Svarbu ne ūgis, o smūgis“. Visgi kalbant apie seksą, neretai šis posakis yra šiek tiek transformuojamas ir daugelis jį interpretuoja taip: „Nesvarbu dydis, svarbu, kad mokėtų elgtis“.

Ir nors tai yra grynų gryniausia tiesa, dažnam vyrui toks pasakymas yra anokia tai paguoda: trumpa erekcija, per mažas penio dydis, stangrumo stoka – šie faktoriai dažnai nulemia tai, jog vyrai ima nebepasitikėti savimi, kas neabejotinai trukdo mėgautis seksu. Tačiau anaiptol nereikėtų savęs nuvertinti! Naujausios technologijos ir mokslas padeda išspręsti įvairiausias sekso metu iškilusias problemas. Ir patikėkite, partnerė nė neįtars, jog kadaise jus kažkas neramino.

Penio pompa: keliais centimetrais padidins pasididžiavimą

Kaip teigia prestižinis sveikatos naujienų portalas „Healthline“, penio pompos yra labai veiksmingos norint pasiekti ilgesnę erekciją ir gilesnį įsiskverbimą. Pompa padeda į pagerinti kraujo tekėjimą į vyro varpą tokių būdu ją sutvirtinant, sustangrinant ir neretu atveju padidinant.

Šiai dienai sekso prekių rinkoje yra didelis penio pompų pasirinkimas. Daugelis užėję į šią kategoriją gali nustebti, kiek daug egzistuoja skirtingų dydžių, spalvų, charakteristikų penio pompų. Tačiau dažniausias klausimas, kurį mums užduoda pirkėjai: tai nuo ko priklauso penio pompos kaina? Tiesa ta, kad užėję į šių prekių kategoriją galite matyti labai plačią tokių prekių amplitudę: penio pompų, kainuojančių nuo 20 eurų ir netgi prekių, kurių kaina siekia 200 eurų – bet ar jos kažkuo tai skiriasi?

Penio pompos, kurių kaina yra šiek tiek mažesnė, dažniausiai yra mechaninės – tai reiškia, kad orą jos pumpuoja rankiniu būdu. Brangesnės pompos pasižymi elektroninė oro pumpavimo funkcija, o tai turi įtakos efektyvesniam rezultatui. Taip pat skiriasi ir pompų matmenys, dizainas, komplektacija – šie aspektai irgi turi įtaką galutinei kainai.

1. Pompa su reguliuojamomis funkcijomis ir led apšvietimu

Vienas geriausių Fantazijos.lt el. parduotuvės pasididžiavimų – prekinio ženklo CalExotics pompa „Stangrėk“. Šis sekso žaisliukas turi tris automatinius veikimo lygius, iš kurių du nustato pompos veikimo intensyvumą, o trečiasis turi vakuumo išleidimo funkciją. Taip pat veikimo lygiai yra naudingi dar ir dėl to, kad galėtumėte saugiai naudotis žaisliuku ir nesusižalotumėte. Tad padidinti savo daikčiuką ir mėgautis ilgesniu seksu galima vos kelių mygtukų paspaudimu.

Pats pompos cilindras yra skaidrus, o jame – aiški matavimo skalė, kurios dėka galėsite stebėti, kiek centimetrų padidėjo jūsų pasididžiavimas. Be to, dar vienas šios pompos išskirtinumas – led apšvietimas, kuris padės jums sėkmingai žaisliuką naudoti ir naktį. Tai suteiks papildomos aistros ir romantikos jūsų seksualiniams žaidimams.

2. Mėgstantiems seksą vandenyje – vandens pompa

Daugelis vyrų sutiks, jog seksas vandenyje yra velniškai aistringas ir smagus, todėl mėgstantiems juo užsiimti siūlome specialias vandens pompas (dar kitaip vadinamas „hidro“).

Viena tokių yra prekinio ženklo „Bathmate“ „Hydro7“ penio pompa, kuri vandens pagalba žaisliuke sukuria vakuumą, skatinantį geresnę kraujo cirkuliaciją. Tokią pompą patogiausia naudoti vonioje arba duše.

Paskutinė prekė
Populiaru
Video
Paskutinė
Populiaru
Video
(5)
22.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
31.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(4)
23.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
59.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(7)
30.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(3)
34.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
21.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(3)
21.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(6)
54.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
29.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
59.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
83.95 €
Rodyti daugiau

Tačiau kaip tai daryti? O gi viskas labai paprasta! Visų pirma panardinkite pompą ir savo pasididžiavimą po vandeniu, tuomet penį švelniai įveskite į cilindrą, sukamaisiais judesiais jį prispauskite. Kai susidarys vakuumas, imkite palengva pumpuoti, slėgį reguliuodami vožtuvu, o norėdami pašalinti vandens perteklių, tą lengvai padarysite vožtuvo pagalba. Vienam seansui užteks vos 15 – 20 minučių.

Kuo išsiskiria šis žaisliukas? Gamintojo teigimu, Hydro7 poveikis yra 35% didesnis nei įprastos penio pompos. Ši išskirtinė technologija, kuomet vakuumui sukurti naudojamas vanduo, kur kas efektyviau sustiprina jūsų penį, o tai turi tiesioginę įtaką ištvermei sekso metu.

3. Varpos žiedas – kertinis elementas geresnei erekcijai

Tačiau net ir pati geriausia penio pompa nepasieks maksimalių rezultatų, jeigu kartu nebus naudojamas penio žiedas. Šis sekso žaisliukas užveržia jūsų pasididžiavimą ir padeda jam išlikti stačiam bei stangriam kuo ilgesnį laiką. Taigi, jeigu penio pompa jūs užtikrinate padidintą kraujo cirkuliaciją į organą, žiedas visą tą rezultatą padeda išlaikyti kur kas ilgiau.

Tiesa, penio žiedą galima naudoti ne tik kartu su pompa. Jis yra efektyvus ir naudojant kaip atskirą pavienį žaisliuką. Vienas geriausių mūsų asortimento gaminių – prekinio ženklo ToyJoy kūrinys „Purpurinis padūkėlis“. Šis žaismingo dizaino varpos žiedas glaudžiai aptempia pasididžiavimą taip sustiprindamas ir atitolindamas erekciją.

Tačiau koks šio sekso žaislo išskirtinumas? Jis ne tik suteikia papildomos ištvermės ir malonumo vyrui, bet kartu ir stimuliuoja moters klitorį. Todėl moteris šio žaisliuko dėka patirs gerokai stipresnį orgazmą. Be to, su šiuo žaisliuku miegamajame niekada nebus monotonijos, nes jis turi 7 skirtingus vibracijos režimus.

4. Erekciją atitolinantys papildai – kai labiausiai to reikia

Daugelis vyrų itin mėgstą seksą pačiose netikėčiausiose vietose: palapinėje, persirengimo kabinoje, viešbutyje. Kuo seksas atrodo rizikingesnis, tuo, dažnu atveju, jis yra aistringesnis.

Tačiau norėti ir svajoti kartais neužtenka. Užklupus aistringai akimirkai, tikrai neretas vyras susiduria su erekcijos sutrikimas – pavyzdžiui, priešlaikine ejakuliacija. Kaip ir minėjome, tam užbėgti už akių gali įvairūs sekso žaisliukai: penio pompos, žiedai, užveržėjai, tačiau ką daryti, jeigu po ranka šių gaminių neturite, o vis tiek norite leistis į aistringus sekso žaidimus?

Tokiu atveju į pagalbą galima pasitelkti erekciją gerinančius maisto papildus. „Exxtreme Power Caps“ – tai labiausiai mūsų klientų pamėgta priemonė siekiant maksimaliai pagerinti bei prailginti erekciją. Šių papildų sudėtyje yra esančios žolelės veikia stimuliuojančiai ir prailgina erekciją, suteikia daugiau energijos bei sužadina aistrą. Vartojimo būdas: gerti po 1 kapsulę per dieną, 2 valandas prieš mylintis. Užgerti vandeniu. Maisto papildo jokiu būdu negalima vartoti su alkoholiu ar kofeinu.

Taigi, jeigu susiduriate su erekcijos problemomis, tikrai nereikia savęs nuvertinti. Kartais pakanka tam tikrų papildų, galinčių sustiprinti organizmą, ir jūsų seksas nepalyginamai prailgės. Išbandykite!

5. Erekciją stiprinantis kremas – dar vienas būdas aštresniems pojūčiams

Nenorintiems gerti papildų bei pirkti penio pompų ir užveržėjų, erekcijai sustiprinti yra dar vienas būdas – naudoti specialiai tam skirtus gelius. Vienas geriausių rinkoje – Hot XXL, kurio sudėtis praturtinta ginkmedžio ekstraktu, jojobos aliejumi, alavijo sultimis bei B-pantenoliu. Šios sudedamosios dalys skatina kraujotaką, stiprina erekciją bei seksualinį malonumą, todėl pokyčius pastebėsite iškart.

-23% Akcija
Populiaru
Video
-23% Akcija
Populiaru
Video
(1)
23.00 € 29.95 €
(5)
27.95 €
Nemokamas pristatymas
Video
Video
Nemokamas pristatymas
(4)
39.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
16.95 €
(2)
23.95 €
(3)
26.95 €
(1)
18.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
16.95 €
(1)
19.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(2)
30.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(2)
19.95 €

Visgi norintiems pasiekti nepaprastai gerų rezultatų, rekomenduojame šį gelį kartu naudoti su penio pompa – tuomet kraujotaka dar labiau suaktyvės ir galėsite džiaugtis ypatingai dideliu ir stangriu savo daikčiuku.

Tad jeigu jums pabodo nuolat nervintis dėl trumpo lytinio akto ar mažos penio apimties, tikrai nereikėtų savęs nuvertinti. Moters žavi pasitikintys, protingi, žavūs, humoro jausmą turintys, nuoširdūs vyrai, kurie lovoje mėgaujasi kiekviena sekso sekunde. Visgi jeigu jaučiate šiokį tokį diskomfortą dėl mūsų jau minėtų erekcijos problemų, tikrai nenusiminkite! Pateikti produktai leis jums mėgautis pastebimai ilgesniu seksu!