Rūšiuoti

Užveržėjai

Penio užveržėjai - tai ant varpos maunami žaisliukai, kurie ją standžiai apglėbia ir riboja kraujo pratekėjimą, taip prailgindami ejakuliaciją. Tokio ...tipo penio žiedai gaminami iš itin aukštos kokybės medžiagų ir yra saugūs naudoti, todėl puikiai tiks visiems, kurie seniai svajojo apie ilgesnius ir intensyvesnius lovos žaidimus.

Daugiau
Užveržėjai
Užveržėjai
Antgaliai / Užmovai
Antgaliai / Užmovai
Klasikiniai
Klasikiniai
Trigubi
Trigubi
Vibruojantys
Vibruojantys
Dvigubo įsiskverbimo
Dvigubo įsiskverbimo
Prabangūs
Prabangūs
Stimuliuojantys
Stimuliuojantys
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
11.95 €
14.95 €
Video
Video
(2)
9.95 €
(4)
11.30 €
(4)
9.95 €
(1)
14.95 €
(1)
8.95 €
(1)
10.95 €
(1)
9.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
36.95 €
12.95 €
36.95 €
Video
Video
(1)
10.95 €

Užveržėjas pasižymi itin paprastu veikimo principu. Jis dedamas ant varpos ir standžiai apgaubia jos pagrindą arba kartu ir sėklides, tokiu būdu yra ribojamas kraujo pratekėjimas ir suteikiama daugiau laisvės bei laiko seksualiems žaidimams. Šie peniui skirti sekso žaislai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir saugūs naudoti. Su šiuo neįtikėtinu išradimu galite visiškai pasikliauti savo jėgomis ir nusiteikti jausmingiems sekso žaidimams. Atitolinkite ejakuliaciją ir mėgaukitės stipresniais pojūčiais!

Nors šie sekso žaislai iš esmės subalansuoti moterims, juos naudodami vyrai taip pat gali atrasti daugybę malonumo šaltinių. Pavyzdžiui, užveržėjas su specialiu svareliu, tempiantis sėklides žemyn, tikrai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Be to, ši erotiniams žaidimams skirtas priedas gali būti pritaikomas labai įvairiai. Galbūt išmėginsite jį kartu su kitais sekso žaislais tam, kad pasiektumėte maksimalų malonumą ir patenkintumėte slapčiausius partnerės troškimus. O gal tai taps užvedančia fetišo detale, kuri pastūmės pasinerti į aistros malonumų glėbį?

Leiskite sau mėgautis ilgesniais ir intensyvesniais miegamojo žaidimais. Jausmingas malonumas, palaima ir visi potyriai, apie kuriuos seniai svajojote dabar gali tapti pasiekiami.

Penio užveržėjas jums tikrai patiks:

nes suteiks daugiau stimuliacijos;

užtikrins tvirtesnę erekciją ir ilgesnę lytinio akto trukmę;

su šiuo žaisliuku kiekvienas judesys suteiks vis daugiau malonumo;

papildomi priedai suteiks malonumą abiems partneriams;

kartu komplektuojami mini vibratoriai, specialūs antgaliai ar papildomos detalės sėklidžių stimuliacijai;

paprastas ir saugus naudojimas;

Jie atlieka panašią funkciją kaip ir peniui skirti užmovai ar žiedai.

Kaip ir kiti varpai skirti sekso žaislai, užveržėjai yra itin paprastai naudojamas. Uždedant jį galima naudoti lubrikantą, tačiau svarbu nepersistengti ir pasirinkti tinkamą dydį. Reguliuojamą penio užveržėją galima veržti tiek, kol juntamas komfortabilus spaudimas. Svarbu nepersistengti! Užvežėjo užsidėjimą taip pat galima paversti smagiu žaidimu, suteikti galimybę partnerei padėti užsidėti šį žaisliuką ir taip drauge sužadinti aistrą ilgesniems ir jausmingesniems nuotykiams lovoje. 
 


Šie žaislai skiriasi savo dizainu ir medžiagomis. Jie gaminami iš natūralios ar dirbtinės odos, silikono, metalo, plastiko. Rinkitės tai, kas jums patogiau, nes kiekviena medžiaga pasižymi skirtingomis savybėmis. Oda – glotniai priglunda, silikonas pasižymi ypatingu tamprumu ir natūralumo pojūčiu, o metalas papildomų pojūčių suteikia savo šaltais prisilietimais. Kai kurie užveržėjai yra reguliuojamo dydžio, todėl jei nesate tikri dėl savo dydžio – rinkitės reguliuojamą modelį ir išvengsite bet kokių nesklandumų. Be to, reguliuojamas dydis ne tik leis pasiekti trokštamą rezultatą, bet ir tiks kiekvienam aistringam meilužiui.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į tai, kad kai kurie modeliai skirti tik varpos pagrindo užveržimui, o kiti apgobia ir sėklides. Kuris tinkamesnis – rinktis jums, tačiau kuo daugiau funkcijų, tuo didesnis malonumas. Be to, užveržėjas gali taip pat veikia ir kaip itin seksualus aksesuaras, todėl kuo įmantresnis dizainas – tuo smagiau. Rinkitės vergovės žaidimus primenančius juodos odos dirželius su blizgiomis metalo kniedėmis, svareliu ir grandinėlėmis dekoruotą aštrių pojūčių mėgėjų svajonę arba modernų silikoninį užveržėją, kuris modernią medžiagą pritaiko senam kaip tarsi pasaulis tikslui – palaimos kupinam abiejų partnerių malonumui pasiekti.


Susiję straipsniai