Tikėtina, kad esate susipažinę su gyvenimą (ar bent jau seksualinius potyrius) keičiančio masturbatoriaus galia. Bet ar žinojote, kad galite įsigyti penio žiedą? Ir ne bet kokį, o vibruojantį, stimuliuojantį ar dvigubo įsiskverbimo! Žinoma, jei dėliotume pagal eiliškumą, pradėti reikėtų nuo penio movos. Tada keliautume prie paprastų, o vėliau – prie vibruojančių penio žiedų. Jie atlieka daugybę funkcijų, kurios sustiprina malonumą tiek vyrams, tiek jų partnerėms. 

Penio žiedai, pirmiausia, skirti sulaikyti kraują varpoje. Tai gali skambėti gąsdinančiai, tačiau vyrai patiria nuostabų jausmą. Tai suintensyvina erekciją ir padidina jautrumą prisilietimui. Belieka įsitikinti pačiam. O sėkmingam pirmam kartui svarbu tinkamai išsirinkti naują sekso žaisliuką.  

Visiškiems naujokams

Varpos užmovų rinkinys Stimuliuok patiks tiems, kurie neseniai nusprendė, kad nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą! Iš minkštos ir lanksčios TPE medžiagos pagamintos movos sukurtos taip, kad švelniai suspaustų varpą. Kruopščiai išdėstyti stimuliuojantys gumbeliai suteikia jaudinančią tekstūrą ir užtikrina, kad kiekvienas prisilietimas privers Jus trokšti daugiau. Itin paprasta naudotis ir prižiūrėti, todėl drįskite eksperimentuoti. Rinkinį sudaro 6 vienetai, o tai reiškia daugiau galimybių mėgautis malonumais tiek, kiek tik panorėsite.

Vyrams su stambesniu pasididžiavimu

Penio žiedas NŌS skirtas vyrų seksualiniam malonumui padidinti. Itin lankstus ir galingas penio žiedas turi unikalius spaudimo taškus, užtikrinančius geresnį erekcijos palaikymą. Tobulas pasirinkimas tiems, kurie neseniai atrado sekso žaislus. Šis prietaisas idealiai tinka ir turintiems didesnes ar storesnes varpas. O 4 vibracijos intensyvumo režimai leis žiedą dar geriau pritaikyti pagal savo individualius pojūčius!

Jo ir Jos stimuliacijai

Varpos žiedas Purpurinis padūkėlis puikiai papildys Jūsų žaislų kolekciją. Šis mažytis prietaisas su glotnia silikonine konstrukcija ir 7 skirtingais vibracijos režimais pakels Jūsų seksualinius potyrius į naujas aukštumas. Užsimaukite žiedą ir patirkite ilgesnę bei tvirtesnę erekciją. Tinka naudoti ir jautresnę odą turintiems asmenims, nes medžiaga pasižymi hipoalerginėmis savybėmis.

Nuotolinio valdymo galimybė

Penio žiedas Satisfyer Royal One pakurstys aistrą tarp porų! Šis galingas prietaisas skirtas abiejų partnerių malonumo stiprinimui. Minkšta ir patogi silikoninė konstrukcija kartu su unikalia tekstūra sukuria nepakartojamą pojūtį, dėl kurio seksą atrasite iš naujo. Žaisliukas sudėtyje turi ir ABS medžiagos, kuri gaminiui suteikia tvirtumo bei ilgaamžiškumo. Tai saugus, patvarus ir lengvai valomas penio žiedas. Taip pat jis turi 10 vibracijos režimų ir paprastą USB įkrovimą, todėl jame yra viskas, ko reikia seksualinės ekstazės aukštumoms patirti.

Žaidimams solo arba dviese

Masturbatorius + penio mova 2in1 paaštrins Jūsų solo linksmybes ar žaidimus su partneriu! Pagamintas iš TPE medžiagos, kuri jaučiasi kaip tikra oda. Pasižymi unikalia 2in1 konstrukcija, leidžiančia žaisliuką naudoti dviem skirtingais būdais. Iš vienos pusės žaislas yra minkšta ir tampri penio mova, kurią galima dėvėti sekso metu ir taip padidinti abiejų partnerių malonumą. Iš kitos pusės tai yra tekstūrinis masturbatorius, kurį galima naudoti solo žaidimams. Tai – idealus gaminys naujokams sekso žaislų pasaulyje.