We Vibe

Išradėjas Bruce Murison stebėjosi kodėl pasaulyje nėra masažuoklio, kuris būtų įterpiamas ir naudojamas mėgaujantis seksu poroje. Analizuodamas plačią rinką Bruce pastebėjo, jog dauguma sekso žaislų apskritai yra gaminami toksiškomis medžiagomis ir prasto dizaino, o kai kurie iš jų atrodė netgi bauginančiai. Bruce Murison išsikėlė sau misiją - sukurti saugų, aukštos kokybės sekso žaislą skirtą poroms. Po daugybės metų darbo buvo pristatytas We-vibe porų vibratorius. 

Šiuo metu Kanadoje įsikūrusi įmonė We-Vibe kuria pasaulyje pirmaujančius poroms ir solo žaidimams skirtus vibratorius. Pasaulinio lygio inžinieriai ir dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja su seksualinės sveikatos specialistais, gydytojais ir vartotojais, kad sukurtų labiausiai žmogaus anatomijai pritaikytus sekso žaislus. Gaminant We-vibe produktus naudojamos aukščiausios technologijos, metodai ir priemonės - visa tai leidžia sukurti ergonomišką žaisliukų dizainą ir suteikti garantiją saugiam naudojimui. 

2008 metais We-vibe buvo apdovanotas kaip labiausiai inovatoriškų produktų kūrėjas, kiekvienais metais apdovanojimų daugėjo, o paskutinis buvo gautas 2018 metais - Geriausias prabangos prekinis ženklas. Be to, daugelis We-vibe sekso žaisliukų veikia su We-Connect programėle, kurią parsisiuntus į išmanųjį telefoną galėsite be vargo valdyti žaisliuką net už tūkstančio kilometrų.

We-Vibe Unite (purpurinis)
We-Vibe Jive (mėlynas)
(6)
119.00 €
Vibruojantis penio žiedas We-Vibe Pivot
Penio žiedas We-Vibe Tobulas malonumas
Išmanusis dėvimas vibratorius We-Vibe Moxie
Analinis kaištis We-Vibe Ditto
Išmanus vibratorius Gala
(1)
139.00 €
We-Vibe USB įkroviklis su dėklu
We Vibe Masažuoklis Smart Evolution
We-Vibe USB įkroviklis
We Vibe vibratorius Nova 2
(2)
148.95 €
Vibratorius We-vibe Rave
(2)
109.00 €
We-vibe Prisilietimas (violetinis)
Klitorio stimuliatorius We Vibe Melt
Analinis kaištis We-Vibe Ditto (violetinis)
We-Vibe Jive (rožinis)
(2)
119.00 €
Mini vibratorius We-Vibe Tango X (mėlynas)
Mini vibratorius We-Vibe Tango X (rožinis)