OhMiBod

Kompanija „OhMiBod“ yra muzikinių, interaktyvių vibratorių pradininkai. Kitaip tariant, prekinis ženklas koja kojon žengia su technologijomis, pritaikydamas jas sekso žaisliukų pramonėje.

„OhMiBod“ įkurta dar 2006 metais vieno „Apple“ kompanijos rinkos specialisto ir jo žmonos. Idėja sukurti kompaniją gimė tada, kai kūrėjas žmonai per Kalėdas padovanojo sekso žaisliuką ir „Ipod“. Matydamas žmonos džiaugsmą, vyras pasakė - „Ar gi nebūtų puiku, jei šiuos du daiktus sujungtume į vieną?“ 

Po dviejų metų gimė „OhMiBod“ ir kūrėjai pakvietė pasaulį „pajusti muziką“ kartu su pirmuoju gaminiu. Pirmasis elegantiško dizaino vibratorius galėjo būti prijungiamas prie muzikinių grotuvų, taip naudotojui suteikiant galimybę patirti visiškai naujus pojūčius.

Pasinaudodami neribotomis galimybėmis, kompanija sukūrė gausybę įvairių sekso žaisliukų, pritaikytų visiems kūno tipams. Žaisliukai itin išpopuliarėjo ir laimėjo daugybę apdovanojimų. „OhMiBod“ kuria išmaniuosius vibratorius, valdomus nuotoliniu būdu, naudojant išmanųjį telefoną, todėl įsigydami šio prekinio ženklo žaisliukus, neprašausite, ypač, jei ieškote aukštos kokybės, elegancijos ir išmaniųjų technologijų viename. Vaginaliniai kamuoliukai, masažuokliai, analiniai žaislai, G-taško vibratoriai ir kiti OhMiBod sekso žaislai tai elegancija Jūsų miegamajame.

109.00 €
Vibratorius OhMiBod Club Vibe
(1)
89.95 €
Vibratorius Club Vibe 3.OH
(1)
119.95 €
Mini G taško vibratorius Cuddle
(1)
55.95 €
Vibratorius Fuse
(1)
148.95 €
118.95 €
118.95 €
109.95 €