Lelo

Idėja kilo trims Stokholmo gyventojams, vaikštantiems vėlų vakarą ir ieškantiems dovanos moteriai, kuri turi viską. Nutarę nupirkti sekso žaislą, vyrai liko nusivylę. Paieškose nerado sekso žaisliuko, kuris būtų prabangus, kokybiškas ir unikalus. Taip trys draugai iš Stokholmo 2003 metais įkūrė LELO - išskirtinę sekso žaislų liniją.

Dabar jau antrą dešimtmetį skaičiuojanti kompanija LELO gamina pačius unikaliausius, elegantiškiausius ir prabangiausius sekso žaislus rinkoje. Tai kompanija, paremta išskirtine kokybe, inovacijomis ir unikalumu, kuris išskiria juos iš kitų. Kompanijos darbuotojus vienija nedingstantis smalsumas, aistra tyrinėti ir kurti sekso prekes, kuriose susikerta technologijos bei žmogaus pojūčiai.

LELO gamina vibratorius moterims ir vyrams, klitorio stimuliatorius, masažuoklius, poroms skirtus sekso žaislus ir prezervatyvus. Asortimentas didelis ir kiekviena prekė ypač kokybiška. Ši įmonė savo unikalumu laimėjo gausybę apdovanojimų:šiuo metu savo sąskaitoje turi 36 tarptautinius dizaino ir pramonės apdovanojimus. Lelo sekso žaislai gaminami iš aukščiausios kokybės silikono, o varikliukai - šiuolaikinėmis ir pažangiausiomis technologijomis. Kokybę užtikrina ir LELO žaislams suteikiama garantija.

Šiuo metu LELO kompanija turi per 2000 darbuotojų, dirbančių visame pasaulyje, tačiau kompanijos širdis liko Švedijoje.
Klitorio stimuliatorius LELO Sona 2 (juodas)
Lubrikantas LELO  150 ml
(2)
24.90 €
Vibratorius porai LELO Tiani 2 Cerise
Vibratorius porai LELO Tiani 2 Black
Vibratorius LELO Tiani 3 (alyvinis)
Lubrikantas Lelo (75 ml)
(3)
14.90 €
Vibratorius LELO Mona 2 (violetinis)
Klitorio stimuliatorius LELO Sona (rožinis)
Vibratorius LELO Elise 2 (juodas)
Vaginaliniai kamuoliukai  Lelo Luna
Vaginaliniai kamuoliukai LELO Hula Black
-8%
Oralinio sekso stimuliatorius Lelo Ora 2
(1)
169.00 € 154.95 €
Prostatos masažuoklis LELO Hugo (juodas)
Vaginaliniai kamuoliukai LELO Hula Ocean
Lelo Soraya
(4)
199.00 €
LELO SMART WAND masažuoklis - Large (juodas)