KOMPLEKTAI


Vaginaliniai kamuoliukai Lelo Luna
Vaginaliniai kamuoliukai Lelo Luna

48.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 65.74 €
Sutaupote: 4.20 €

PANAŠIOS PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Vaginaliniai kamuoliukai Lelo Luna
Bendras įvertinimas
2019-04-03 00:21
Įvertinimas
kamuoliukai super !!!!!ne tik labai kokybiski tinkantys treniruoti maksties raumenukus ,bet ir labai suteikiantys malonius pojucius ,labai maloniai kutena rekomenduoju !!!!!
2019-03-29 02:55
Įvertinimas
Labai labai kokybiška. Turiu jau labai ilgą laiką ir galiu paminėti tik gerais žodžiais. Tinkamai juos prižiūrint manau tai ilgaamžiškas variantas. (Aišku, nebent norisi kiek sunkesnio rutuliukų varianto).
Labai malonu su jais vaikščioti, ar bėgioti, ar kasdienius darbus atlikti. Esantys kamuoliukai viduje taip maloniai kutena...:) Labai visoms rekomenduoju juos.
2018-06-25 03:58
Įvertinimas
Tai tikrai labai aukštos kokybės kamuoliukai, tinkantys tiek jau kurį laiką atliekančioms Kėgelio pratimus, tiek juos tik pradedančioms. Didelis pliusas - lakoniškas ir skoningas dizainas, be to, pridedamas ir maišelis jiems laikyti. Prekei suteikiama dešimties metų garantija, yra autentiškumo kortelė. Kamuoliukus lengva valyti, silikoninis pagrindas jiems yra labai tvirtas, tad iš jo jie niekuomet neišslenka. Kamuoliukų viduje yra dar kiti, mažesni kamuoliukai - einant ar sportuojant jie juda, sukeldami tikrai malonų jausmą. Yra tvirta virvelė, kuri padeda juos lengvai ištraukti. Pradedančiosioms rekomenduočiau jais treniruotis kelias valandas per parą, vėliau laiką ilginant. Tai jau antri mano Lelo kamuoliukai (prieš tai turėjau Lelo mini) - šio gamintojo prekės niekuomet nenuvilia, be to, treniruočių rezultatais labai džiaugiuosi - raumenys tapo žymiai tvirtesni. Šios prekės efektyvumas pranoko lūkesčius. Taip pat tiek šie, tiek ir mini kamuoliukai puikiai tinka ir negimdžiusioms.
2018-05-10 20:08
Įvertinimas
Padėjo susriprinti makšries raumenis po gimdymo. Pagerėjo savijauta ir pasisėjopasitikėjimas savimi. Tikrai aukščiausios kokybės rutuliukai.
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!